çiçek ara sepet
Chelsea Bakır Vazoda Pembe Turuncu Güller

Chelsea Bakır Vazoda Pembe Turuncu Güller

Bakır renk cam vazo içerisinde pembe turuncu güllerden capcanlı bir aranjman

3095 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Chelsea Bakır Vazoda Pembe Turuncu Güller

Chelsea Bakır Vazoda Pembe Turuncu Güller, güllere hayran olan sevdikleriniz için sunabileceğiniz en güzel hediye!

Eşsiz görüntüsü ve kaliteli yapısı ile dikkat çeken bu güller, uzun süre dayanıklıdır. Bu nedenle sevdiklerinize hediye etmek için son derece ideal olan çiçeklerdir.

Güller, ressamlara, şairlere ve bahçıvanlara, birçoğunun hatırlayabildiği kadar uzun süre ilham verdi. Güller barışın, güzelliğin ve doğanın cömertliğinin simgesidir. İster online çiçek teslimatı ile bir buket olarak gönderiyor olun isterseniz kendiniz verin güller herkesin mutlak favorisidir.

Her Amaca Uygun Turuncu Pembe Güller

Bir yolculuktan sonra bir yere vardığınızda nasıl hissediyorsunuz? Yorgun değil mi? Muhtemelen gülleriniz de aynı şekilde hissediyordur. Bu nedenle turuncu ve pembe güllerin uzun süre dayanması ve anılarınızın çok daha uzun süre devam etmesi için bazı bakım ipuçlarına dikkat etmelisiniz. Bunun için öncelikle gül saplarınızı keskin bir bıçakla akan suyun altında 45 derecelik açıyla kesin. Oda sıcaklığında suyla temiz bir vazoya koyun ve çiçek maması ekleyin. Bakteri oluşumunu önlemek için yaprakların tümü vazonun su seviyesinin üzerinde olmalıdır. Sularını birkaç günde bir değiştirin. Taze görünmelerini sağlamak için sapları birkaç günde bir kesin. Güllerinizi meyvelerden ve cereyan eden yerlerden uzak tutun.

Ayrıca, çiçeğin tamamını bir soğuk su lavabosunda yaklaşık bir saat bekleterek ısıdan tükenmiş çiçekleri canlandırabilirsiniz. Güllerinizle konuşmaktan çekinmeyin, ancak ziyaret edebilecek diğer misafirleri rahatsız etmemeye dikkat edin.

Vazonun içerisinde bulunan fuşya, turuncu, pembe karışık renkte 10 adet ekvator gülü ve okaliptüs çok hoşunuza gidecek!

Bakır görünümlü cam vazo içerisinde; fuşya, turuncu, pembe krışık renkte 10 adet ekvator gülü ve okaliptus bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Ribbon Flowers ile Online Çiçek Teslimatı

Özel biriyle bir buket gül almanın sevincini paylaşın ve İstanbul’un her yerine ertesi gün ücretsiz çiçek teslimatımızın tadını çıkarın. Seni Seviyorum demek için kırmızı güller , Tebrikler için sarı güller ya da seni düşünüyorum demek için beyaz güller gönderebilirsiniz. Turuncu pembe gülleri ise hemen her amaç doğrultusunda sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Siz de Ribbon Flowers ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçebilir ve tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Boyut
boyut

Vazo Boyut:  Yükseklik:21 cm, Çapı: 9 cm

Tasarım Yaklaşık Boyutları: 30 cm x 42 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama