çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Balon

Dizayn Türleri


Renk
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ

Kutlamaların olmazsa olmazı balon, günümüzde birbirinden özel tasarımlarla, davetlerin baş köşesinde yerini alıyor. Yıldızlar, bulutlar, şampanyalar ve kalpler, bu tasarımlar arasında en çok ilgi gören modeller. Üstelik aradığınız tüm renkleri bulabilir, konsept yapmak için set halinde satılan ürünleri satın alabilirsiniz. Makaron, kalp, rose gold setler, düzenleyeceğiniz tüm etkinliklere çok yakışacak! Kişiye özel bir organizasyon fikriniz varsa mutlaka harfli balon modellerini de inceleyin. 

Balon Çeşitleri

Organizasyon malzemelerinin en sevimli detayı olan balonlar, rengarenk ve onlarca farklı desenle karşınıza çıkıyor. Her biri farklı boyut, şekil ve renge sahip olduğu için hemen her organizasyonda kullanmak mümkün. Davetleri canlandıran ve dekorasyonlara renk katan balon çeşitleri ise şu şekilde:

 • Helyum Uçan Balon

Bu süsler, etkinliklerde ve partilerde yaygın olarak kullanılan eğlenceli aksesuarların başında geliyor. Helyum gazı doldurularak üretilen bu ürün, oldukça hafif bir yapıya sahip. İçinde kullanılan gaz, balonların süzülerek uçmasını sağlıyor ve ortaya benzersiz bir görünüm çıkıyor. Çeşitli boyutları ve modelleri bulunan tasarımlar, sandalye ve masaları süslemek için de kullanılabilir. 

 • Harfli Balon

Kişiye özel etkinliklerde, seçiminizi mutlaka harfli tasarımlardan yana yapmalısınız. Harfli balon kullanarak fon perdelerin üzerine yazı ve isim yazabilirsiniz. Dilerseniz, misafirlerinize özel hissettirmek adına, koltuklarının yanına baş harflerinin olduğu süsleri bağlayabilirsiniz. Organizasyonların son derece özgün ve cool olmasını sağladıkları gibi harika fotoğraflar çekmenize de imkan tanırlar. 

 • Kalpli Balon

Romantik etkinlikler için tasarlanan kalpli balon, kırmızı ve pembe gibi dikkat çeken renklere sahip. Renkli ve zarif tasarımlara sahip olan bu ürün; özel günlerde, doğum günlerinde ve düğünlerde tercih edilebilir. Sevginin sonsuzluğunu yansıttığı gibi etkinliklere renk katarak eğlenceli bir görünüm ortaya çıkarır. 

 • Folyo Metalik Balon

Folyo metalik balon, göz alıcı ışıltısıyla her davetin yıldızı olmayı başarıyor. Hem uçan hem uçmayan modelleri olduğu için istediğiniz etkinlikte tercih edebilirsiniz. Özellikle, fotoğraf çekmek istediğiniz alanların etrafında kullanmanız iyi bir seçimdir. Anılarınızı ölümsüzleştireceğiniz kareleri süslerken, diğer yandan misafirlerinize adeta bir görsel şölen sunacaklar. Gold, rose ve gümüş tonları arasından seçiminizi yapabilir, kalp veya yıldız görünümlere sahip modellerimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri set halinde almanız da mümkün. Böylece konsept yapmakla uğraşmadan, birebir uyumlu süslerle harika bir organizasyon yapabilirsiniz. 

 • Cinsiyet Balonu

Cinsiyet belirleme partileri için tercih edilen bu süsler, içerisine bebeğin cinsiyetine göre pembe ya da mavi kağıtlar eklenerek tasarlanır. Partilere heyecan katmaya yardımcı olan cinsiyet balonu, partinin ortasında patlatılır ve cinsiyetin öğrenildiği, duygusal bir atmosfer yaratır. 

 • Parti Balonu

Organizasyonları dekore etmek ve süslemek için kullanılan parti balonu, eğlenceli görünümleriyle partilere renk katar. Çeşitli boyut, desen ve renklerde üretildiği için partinin konseptine göre rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. 

 • Baskılı Balon

Üzerinde çeşitli desenlerin bulunduğu baskılı balon, etkinliklerde sıklıkla tercih edilmektedir. Düzenlenen etkinliğin konseptine göre tercih edebileceğiniz birçok farklı çeşidi, kategorilerimiz üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. 

 • Balon Destesi ve Buketi

Birden fazla balon kullanılarak tasarlanan balon buketi, eğlenceli etkinlikleri dekore etmek için tercih edilir. Rengarenk tasarımlardan oluşan balon desteleri ile partilerinize renk katabilirsiniz. 

Balon Fiyatları

Balon fiyatları, çok çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Her konsept için farklı tasarımlara sahip modellerde balonlar; ürünlerin boyutuna, üretildiği malzemeye, rengine göre kategorilere ayrılır. Model çeşitliliğimiz fazla olduğu fiyat konusunda net tutarlar belirtmek zor olsa da aşağıdaki başlıklar üzerinden ortalama fiyatları inceleyebilirsiniz:

Helyum Uçan Balon Fiyatları

Helyum uçan balon fiyatları, boyutuna ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterir. Renkli ve parlak çeşitleri bulunan ürünlerin tasarımı, fiyat konusunda etkileyicidir. Uçan balon fiyatları 290 ila 1500 lira arasında değişiklik göstermektedir. 

Cinsiyet Balonu Fiyatları

Cinsiyet balonları birbirinden farklı modellerde üretildiği gibi paketler halinde ya da tekli olarak satılabilmektedir. Fiyatları ise balonun üretildiği malzemeye, boyutuna ve adetine göre değişiklik gösterebilir. Bu ürünler, ortalama  300-400 TL arasında satın alabileceğiniz makul ücretlere sahiptir.  

Harfli Balon Fiyatları

Harfli balonlar uçan ya da uçmayan modellerle sunulur. Uçan harfli balonlar daha yüksek fiyatlara sahipken, uçmayanların maliyeti daha düşüktür. Harfli balon fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Üretildiği malzeme, boyutu ve adedi, bu faktörler arasında yer almaktadır. Fiyatları ise genellikle 295 ila 595 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. 

Kalpli Balon Fiyatları

Kalpli balon, çeşitli boyutlarda ve renklerde tasarlanır. Genellikle modele, boyuta ve malzemeye göre farklı fiyatlandırmalar olabileceğini söylemek mümkündür. Kalpli modellerde de uçan ve uçmayan tasarımlar mevcuttur. Kalpli helyum uçan balonlar diğerlerine göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ücretleri ise 300 ila 600 TL arasında değişir. 

Baskılı Balon Fiyatları

Hayvan, kalp ve çeşitli birçok desenin bulunduğu baskılı balon fiyatları, geniş bir skalayla müşterilere sunulur. Tasarımlarına göre farklı fiyatları bulunan baskılı modellerin, şişirilmesinde kullanılan gaz da maliyeti etkiler. Satın almak isterseniz karşınıza çıkacak fiyatlar, 300 TL ile  2000 TL aralığındadır. 

Metalik Balon Fiyatları

Metalik balon fiyatları ürünün boyutuna ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Metalik olanlar genelde alüminyum malzemeden üretildiği için diğer çeşitlere göre daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Ücretleri genelde 295-1000 TL aralığında değişiklik gösteriyor olup set halinde satılması durumunda 2500 liraya kadar çıkabilmektedir. 

En Çok Tercih Edilen Balon Renkleri

Balonlar, etkinliklerde ve partilerde renkli bir atmosfer oluşturmak için kullanılan dekorasyon öğelerinden biridir. Rengarenk çeşitleri, her konsepte uygun yapısıyla, ortamın enerjisini arttırmaya yardımcı olur. Birçok farklı rengi bulunan tasarımlarda, en sık tercih edilenler;

 • Kırmızı,
 • Pembe, 
 • Siyah, 
 • Gold, 
 • Yeşil, 
 • Mor balon.

Sevgi ve aşkın sembolü olan kırmızı balon, özellikle romantik kutlamalarda sıklıkla tercih edilir. Kırmızının her tonu, partilerinize canlılık katacak! 

Popülerliğini hiç kaybetmeyen pembe balon, özellikle doğum günleri ve cinsiyet belirleme partilerinde sıklıkla tercih ediliyor Son zamanların trend rengi olan rose detaylara sahip ürünleri de tasarımlarımız arasında bulabilirsiniz. 

Siyah ve gold olanlar ise şık ve özel davetleri, daha modern bir hale getirmeye yardımcı olur. Şıklığı yansıtacak olan bu renkler, düğünlerde de tercih edilebilir. Yeşil ve mor renkli balonlar ise eğlenceli ve canlı görünümleri ile etkinliklere renk katmaya yardımcı olur. Kategorilerimizde, düzenleyeceğiniz her organizasyona uygun ürün çeşitliliği sunuyoruz. 

Kaliteli Balon Sipariş Vermek için Ribbon Flowers

Organizasyonların gösterişine ve enerjisine uyum sağlayacak süs malzemelerinin kalitesi oldukça önemli. Ribbon Flowers balon kategorimizde, kalitesiyle ön plana çıkan özel tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Metalik, uçan, harfli balon gibi onlarca alternatif arasından, beklentilerinizi karşılayan ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Sipariş verme sürecine geçmeden önce sayfamızda rahatlıkla gezinebilir, filtreleme özelliğimizden yararlanarak aradığınız ürünü daha kısa sürede bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz balonu sepete ekledikten sonra güvenli ödeme seçenekleriyle işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanız mümkün. 

Müşterilerimize ulaştırdığımız her balonun tasarımında, kalite standartlarını esas alıyor ve kusursuz görünümlere sahip olmasına dikkat ediyoruz. Üstelik çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin zevkine hitap edecek renk çeşitliliği sunuyor ve organizasyonlarınıza özel dokunuşlar yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. 

arama