çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

EN SEVİLENLER

Dizayn Türleri

Renk

Çiçek ÇeşitleriFiyatGÖNDERİM SEBEBİ

Tasarım çiçek, sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel buketleri, aranjmanları ve daha fazlasını oluşturur. Anneler Günü ya da Kadınlar Günü gibi özel günlerde bu tasarımları sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Aynı şekilde tebrik ve geçmiş olsun demek için de harika bir seçenektir.

Ribbon Flowers olarak aynı gün çiçek arayışınızda size hizmet veriyoruz. Kategorilerimizde bulunan çiçek seçeneklerinden birini seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

En Sevilen Tasarım Çiçek ve Çikolatalar Nelerdir?

Ribbon Flowers mağazamızdan alabileceğiniz çok fazla tasarım çiçek ve çikolata seçeneği bulunur. Bunların genel özelliklerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Her çiçeğimiz, mevsimin en taze çiçekleridir.
  • Tasarımlar, profesyonel kişiler tarafından hazırlanır.
  • Çikolatalar, lezzetli bir şekilde hazırlanmıştır.

Tüm bunlardan dolayı Ribbon Flowers mağazamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

En Güzel Çiçek Buketleri

Mağazamız, birçok farklı buketi sizin için hazırlamıştır. En güzel çiçek buketleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Renkli buketlerden daha soft modellere kadar birçok seçenek bulmanız mümkündür. Alacağınız kişiye göre bu buketleri seçebilirsiniz.

Gül Buketi

Kırmızıdan pembeye, lilaya kadar çeşitli gül buketi Ribbon Flowers mağazamızda bulunur. Aynı gün teslimat çiçek için bu harika tasarımları tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize yüklediğiniz duygulara göre bu güllerin rengini belirleme şansınız vardır.

Lale Buketi

Asilliğin, aşkın ve zarafetin simgesi, laleler mükemmel tasarımlarla buluşuyor. Lale buketi alarak eşinizi, annenizi ve arkadaşınızı mutlu etmeniz mümkündür. Ribbon Flowers olarak beyazın saflığından mükemmel galaksi renklerine kadar laleleri size sunuyoruz.

Bahar Buketi

Rengarenk bahar buketi ile sevdiklerinizin enerjisini yükseltmeye ne dersiniz? Özellikle hasta bir arkadaşınıza veya yeni işe başlayan sevdiklerinize bu çiçekleri gönderebilirsiniz. Ribbon Flowers kategorilerimizden bu harika bahar kokusunu sevdiklerinize verebilirsiniz. 

Şakayık Buketi

Çiçek göndermek istiyorsanız, tercihinizi harika şakayıklardan yana kullanabilirsiniz. Fuşya, beyaz, mor gibi birçok renkli şakayık buketi kategorilerimizde bulunuyor. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için bu harika şakayıklar mükemmeldir. Görünüşleri kadar kokusuyla da büyüleyici bir ambiyansa sahiptir.

Sümbül Buketi

Bağlılığın ve aşkın sembolü olan sümbüller, birçok farklı renge sahiptir. Bağlı olduğunuz kişiye alabileceğiniz harika bir seçenektir. Sevgilinize, eşinize, annenize bir sümbül buketi alarak onları çok mutlu edebilirsiniz. Özel günleri tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz sadece içinizden geldiği için bile bu buketi gönderebilirsiniz. Ribbon Flowers mağazamız, bu sümbülleri mükemmel tasarımlarla sunmaya özen gösteriyor. Efsane tasarımlarla bağlılığınızı karşı tarafa yansıtıyor!

Mimoza Buketi

Harika bir mimoza buketi, sevdiğiniz insanları mutlu etmenin bir diğer seçeneği! Eşsiz bir tasarımla oluşturulduğunda çok daha anlamlı hale geliyor. Biz Ribbon Flowers olarak size özel mimoza çiçeklerinden oluşan buketleri hazırladık. Gizli aşkın çağrışımı anlamına gelen bu çiçek, özellikle birine aşkınızı ilan edeceğiniz zaman mükemmel bir detaydır!

Özel Tasarım Kutuda Çiçekler

Buketler yerine harika kutuda çiçekleri gönderebilirsiniz. Özel bir günde bu çiçekleri tercih etmeniz mümkündür. Aynı şekilde sadece içinizden geldiği için sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir hediyedir. Biz Ribbon Flowers olarak eşsiz tasarımlarla bu çiçekleri sizin için bir araya getirdik! İçlerinden birini seçerek lüks çiçek gönderebilir, sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz.

Kutuda Gül

Sevginin ve aşkın çiçeği güller, harika bir kutuyla hazırladık. Tasarım kutularla birleşince ise harika bir görüntü ortaya çıkıyor. Mis kokulu bu güller, sevgilinizin veya eşinizin ofisinize yollayabileceğiniz seçenekler arasında bulunuyor. Dilerseniz, bunları göndermek için özel bir günü bekleyebilirsiniz. Ribbon Flowers mağazamızdan sipariş verdiğiniz an bu çiçekler, sevdiklerinize kısa sürede teslim edilir.

Kutuda Aranjman Çiçek

Mevsimin taze çiçekleri, kutularda bir araya geliyor. Ribbon Flowers olarak bu çiçekleri özel olarak düzenledik. Mevsimin en taze çiçeklerini, harika bir kutuya yerleştirdik. Rengarenk çiçeklerin yanı sıra bu aranjmanlar arasında tek bir rengi de bulabilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize ve sevdiğiniz kişinin zevklerine göre bu aranjmanları satın almanız mümkündür.

Cam Vazoda Çiçek

Kutular gibi cam vazoda çiçek aranjmanı da çok fazla tercih edilen tasarımlarımız arasında bulunuyor. Oldukça şık tasarımlar arasında birçok seçenek görmeniz mümkündür. Güllerden orkidelere kadar farklı vazoda çiçek tasarımlarımızı sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan çok kısa bir süre sonra bu çiçekler verdiğiniz adrese teslim edilir.

Vazoda Gül

Harika bir vazo içinde aşkın çiçeği gülleri sevdiklerinize almak ister misiniz? Herkesin zevkine uygun vazoda gül seçeneklerini sizin için hazırladık. Eşinize, sevgilinize alabileceğiniz bu seçenekler arasında aşağıdakileri bulabilirsiniz:

  • Gül Turuncu Vazo Aranjman
  • Vazoda Pembe ve Turuncu Güller
  • Vazoda Somon ve Kırmızı Güller

Yukarıdakiler dışında Ribbon Flowers kategorilerimizde daha farklı tasarımlar görmeniz mümkündür.

Vazoda Orkide

Orkideler, sevgi, mutluluk ve aşkı ifade eder. Biz de bu harika çiçekleri, vazoda birleştirerek çeşitli tasarımlar oluşturduk. Vazoda orkide almak istediğiniz zaman Ribbon Flowers kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Farklı tarzda vazoların içinde bulunan orkidelerden birini tercih ederek siparişinizi oluşturmanız yeterlidir. Fuşyadan beyaza, anlamlarına göre bu harika çiçekleri sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Vazoda Çiçek Aranjmanı

Rengarenk çiçekler, vazoda harika bir tasarımla size sunuluyor. Mevsimin en güzel çiçeklerini mükemmel bir şekilde hediye edebilirsiniz. Ribbon Flowers kategorilerimizi inceleyerek vazoda çiçek aranjmanı için seçenekleri görmeniz mümkündür. Tasarım çiçek arayışınız varsa ve bunu sevdiklerinize baharı yaşatarak yansıtmak isterseniz, en güzel seçeneklerden biridir.

Vazoda Lale

Laleler, bukette olduğu gibi vazoda da harika gözüken çiçeklerdir. Lale vazo için Ribbon Flowers olarak birçok farklı tasarım hazırladık. Tek bir renge sahip laleleri tercih edebileceğiniz gibi rengarenk farklı laleler alabilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin, sevdikleriniz bu düşünceli hediyenizi asla unutmayacaktır. Uzun süre boyunca saklamaya devam edecektir.

Çiçek Çikolata Aranjmanları

Yakınlarınıza özel günlerde tasarım çiçek çikolata aranjman gönderebilirsiniz. Çoğunlukla mağazamızda bu tasarımlar, bayram günlerinde tercih edilir. Aynı zamanda isteme, nişan gibi özel günler içinde kutuda çikolatalar uygundur. Böyle bir günde tasarım çikolataları bulmak için Ribbon Flowers mağazamızda bulunan kategorileri inceleyebilirsiniz. Burada harika çikolata kutularını bulacaksınız!

Kutuda Gül ve Çikolata

Hem göze hem de damağa hitap eden kutuda gül ve çikolata özel günler için harika bir seçenektir. Uzakta bulunan bir tanıdığınıza bu kutuyu alarak onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ribbon Flowers olarak aldığınız bu aranjmanı aynı gün içinde sevdiklerinize iletiriz. 

arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.