çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

TASARIM ÇİÇEK

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ 

Tasarım çiçek, el emeğiyle hazırlanan çiçek aranjmanlarıdır. Şık bir tasarıma sahip olan bu çiçekleri, sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz.

Doğanın en güzel renk ve kokularını bize sunan çiçekler, özel tasarımlarla daha iyi hale geliyor. Çiçek tasarımcıları tarafından hazırlanan tasarım çiçek çeşitlerimiz, tamamen özgündür. Tümüyle tasarımcının hayal gücüne ve görsel estetiğine göre hazırlanır. Bazen buket bazen bir kutu aranjmanı bu tasarımlara dahil edilebilir.

Ribbon Flowers mağazamızda birçok farklı çiçek bulmanız mümkün. Özenle hazırlanan bu tasarımları, sevdikleriniz için özel bir günde gönderebilirsiniz. İşte gönderebileceğiniz bazı günler:

  • Doğum Günü
  • Kadınlar ve Anneler Günü
  • Tebrik ve Teşekkür Etmek için
  • İlk İş Günü
  • Özür Dilemek için

Yukarıdakiler dışında bu çiçekleri göndermek için özel bir güne ihtiyacınız olmadığını da bilmelisiniz. Sadece içinizden geldiği için yakınlarınıza çiçek vermeniz mümkün. Bu durum, onları ne kadar çok sevdiğinizi ve her anda aklınızda olduğunu göstermenin güzel bir yoludur. Özel çiçekler sayesinde de onları çok daha değerli hissettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek

İşine gönlünü vermiş ustalar, aşk, sevgi ve umutla özel tasarım çiçek hazırlar. Doğanın en güzel çiçekleri onların elinde neredeyse yeniden hayat bulur. Çünkü bu özel tasarımlar, mis gibi kokan çiçeklerin uyumlu şekilde bir araya gelmesini sağlar. Adeta bir renk cümbüşüyle çok güzel görüntüler ortaya çıkar. 

Bir buketin içinde sarı ve beyazın uyumu bir araya gelebilir. Yanına koyulan mumlarla daha şık bir ambiyans yaratılabilir. Aynı şekilde bir kutuda renkli çiçekler kullanılabilir. İçerisine koyulan çikolatalarla göze olduğu gibi damağa da hitap eder. Bir vazo içerisinde pembe ve mor çiçekler bir araya getirilir. Rengarenk çiçekleri satın almak isterseniz, bir tık uzağınızda Ribbon Flowers var!

Tasarım Çiçek İstanbul

İstanbul gibi güzel çiçek modellerini sevdiklerinize verebilirsiniz. Bu durum, onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermenizin yollarından biridir. Sevdiklerinizin yanında olduğunuzu, özleminizi, aşkınızı veya çok daha fazla duygunuzu belirtmek için harika bir seçenek! Canlı çiçeklerle hazırlanan bu aranjmanlar için hemen sipariş oluşturmanız mümkündür.

Biz Ribbon Flowers olarak tasarım çiçek İstanbul için kategorilerimizde birçok çeşit sunuyoruz. İstanbul içinde göndermek istediğiniz çiçekler için vakit de kaybetmezsiniz. Çünkü siparişinizi verdiğiniz andan itibaren çiçekler hazırlanır. Ardından hemen kuryeye verilir. Aynı gün içinde İstanbul’un neresine çiçek göndermek isterseniz isteyin, teslim edilir. Böylece sevdiklerinizi dilediğiniz günde mutlu etmeniz mümkündür.

Tasarım Çiçek Satın Al

Ribbon Flowers mağazamızdan bir tıkla istediğiniz tasarım çiçekleri gönderin. Tasarım çiçek satın al seçeneği için yapmanız gerekenler oldukça kolay:

  • Öncelikle istediğiniz tasarımı seçin ve sepetinize ekleyin. 
  • Ödeme işlemlerine geçin.
  • Kredi veya banka kartı bilgilerinizi girip siparişinizi oluşturun.

Tüm bu adımlardan sonra çiçekleriniz hazırlanarak verdiğiniz adrese teslim edilmek üzere yola çıkar. Çiçek ulaştıktan sonra sadece sevdiğiniz kişinin telefonunu bekleyin. Emin olun, yüzündeki gülümseme o gün size ilaç gibi gelecek!

Tasarım Çiçek Çeşitleri ve Fiyatları

Lüks tasarım çiçek denildiğinde akla ilk gelen, firmamız Ribbon Flowers’tır. Her çiçeğin tasarımı usta eller tarafından özenle hazırlanır. Bu çiçekleri hemen satın almanız mümkündür. İster buket ister vazo isterseniz kutu olsun, fark etmez! Her çiçek tasarımı sevdiklerinize karşı değerinizi göstermenizi sağlar.