çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

KOLEKSİYON

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİDizayn Türleri

En Yeniler

Butik Çiçek

Tasarım Çiçek

Özel Çiçek Koleksiyonu

Özel günlerin olmazsa olmazlarından olan çiçekler hem süsleme hem de hediye amaçlı olarak sık sık kullanılır. Çiçek koleksiyonu farklı çiçeklerin bir araya getirilerek oluşturulduğu çiçek buketleridir. Rengarenk ve çeşitli kokulardan oluşan çiçeklerden oluşan bu koleksiyonları özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Özenli bir şekilde bir araya getirilen ve kombininden çiçek koleksiyonları birbirinden farklı birçok çeşit çiçekten meydana gelir. Genel olarak vazoda dizayn edilen bu çiçekler rengarenk görüntüleri ile hoş bir görüntüye de sahiptir. Yıldönümleri, düğün veya doğum günü için tercih edilebilecek bu çiçekler sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Birbiri ile uyumlu renklerden oluşturulan çiçek koleksiyonları, estetik açıdan hoş bir görüntü elde etmek amacı ile tasarlanır. Çiçek tasarımcıları tarafından hazırlanan ve yapay ya da doğal çiçekler tercih edilerek oluşturulan çiçek koleksiyonu çeşitlerimiz, çiçekseverler tarafından sıklıkla tercih edilir. Uzun ömürlü ve kısa zamanda solmayacak çiçekler ile oluşturulan bu buketler, hediye olarak da tercih edilebilir.

Sizler için Hazırladığımız Birbirinden Farklı Çiçek Koleksiyonları

Sizin ya da sevdiklerinize hediye etmeniz için hazırlanan çiçek koleksiyonları, uyumlu renkler ve çiçek çeşitleri ile bir araya getirilerek özenle hazırlanır. Vazoda, kutuda ya da buket şeklinde sunulan koleksiyonlar, birçok farklı renk ile tasarlanır. Farklı çiçekler ile hazırlanabileceği gibi bu koleksiyonlar, aynı tür çiçeklerden de meydana gelebilir.

Mevsimine göre özenle seçilen çiçeklerden oluşturulan çiçek koleksiyonları, temiz ve düzenli bir şekilde hazırlanır. Güzel kokulu çiçekler ile hem görüntü hem de koku olarak hoş bir yapıya sahiptir. Şık görüntüsü ile dekorasyon amaçlı kullanıma da uygunluk gösteren çiçek koleksiyonları, sevdiklerine jest yapmak isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Çiçek Koleksiyonu Çeşitlerimiz Nelerdir?

Aranjman çiçekler hoş görüntüsü ile öne çıkar. Burada uyumu sağlamak önemli bir etken olduğundan birbiri ile uyumlu renk ve türlerden oluşan çiçeklerin kullanılması önemlidir. Çiçek koleksiyonu seçenekleri, canlı ya da kurutulmuş çiçeklerden oluşturulur. Tercih edebileceğiniz çiçek koleksiyonlarımız şunlardır:

Bu koleksiyonların her biri kendi içerisinde uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Sonbahar koleksiyonunda genellikle turuncu renkler yoğunluklu olarak kullanılırken, yılbaşı koleksiyonunda kış temalı ve kırmızı çiçekler daha yoğun kullanılır. Vazo koleksiyonunda ise çiçeklerinizi koymanız için özenle tasarlanan vazolar bulunur.

Canlı Çiçek Koleksiyonu

Canlı çiçek koleksiyonu, canlı çiçeklerden oluşan çiçeklerin bir araya gelmesi ile oluşur. Güzel kokulu ve canlı renklere sahip çiçekler ile oluşturulan bu koleksiyon, vazoda ya da buket şeklinde sunulabilir. Uzun süre solma yapmayacak türde çiçeklerin bir araya gelmesi ile canlı çiçek koleksiyonları oluşturulur.

Orkide, gül, sümbül, lale, şakayık ve daha birçok çiçek türü ile oluşturulan bu çiçek koleksiyonları, rengarenk görüntüleri ile birçok kişi tarafından ilgi görür.

Kurutulmuş Çiçek İçeren Çiçek Koleksiyonu

Kurutulmuş çiçekler ile süslenen çiçek koleksiyonları, çiçek buketine daha şık bir görüntü katmaya yardımcı olur. Kurutulmuş çiçekler genellikle canlı çiçekler arasına konularak tasarlanır. Kurutulmuş çiçek koleksiyonu, ömürlük olması sayesinde ev ya da ofis içerisinde dekorasyon amaçlı kullanıma uygunluk gösterir.