çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Yılbaşı Koleksiyonu

Dizayn Türleri
RenkÇiçek Çeşitleri


FiyatGÖNDERİM SEBEBİ
Yılbaşı koleksiyonu, bir sene daha beraber geçirmeyi istediğiniz sevdiklerinizi yeni yıla girerken mutlu etmenin en güzel seçeneklerini sunar. Çiçekler, çikolatalar ve çok daha fazlasını bu özel günde yakınlarınıza gönderebilirsiniz. Ribbon Flowers ise yılbaşı koleksiyonu ile sevdiklerinizi özel hissettirecek mükemmel seçenekler hazırlamıştır.

Aranjman Yılbaşı Çiçeği

Kokinalar, tasarım çikolatalar ve çok daha fazlasını Ribbon Flowers’ta bulabilirsiniz.  Bu muhteşem koleksiyonla sevdiklerinize ne kadar çok değer verdiğinizi göstereceksiniz!

Evinizde yeni yıla özel bir parti vermeyi düşünüyorsanız, süslemek için Ribbon Flowers’ın eşsiz yılbaşı aranjman çiçeklerinden yararlanabilirsiniz. Harika masa ve misafirlerinizi karşılayacağınız kapı süsleriyle ilk müthiş izlenimi vereceksiniz. Bunun yanında yılbaşına özel olarak hazırlanmış çam ağacını evinizin bir köşesine yerleştirebilirsiniz. 

Aranjman Yılbaşı Çiçeği Kokina Özel Tasarımları Ribbon Falowers’ta!

Eski zamanlardan bu yana yılbaşı çiçeği kokina yeni bir yılın simgesi haline gelmiştir. Yeşil yapraklarının arasındaki silcan meyvesi, güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Bunun yanında geçmişte kokinaların şans ve mutluluk getireceğine inanılırdı. Siz de gelecek senenizi bol şans ve mutlulukla geçirmek için bu aranjmanı, beraber olmak istediklerinize hediye edebilirsiniz!

Yılbaşı çiçeği kokina, yılın sonu hızla gelirken evinizde olması gereken bir tasarım. Kapı süsünde yeni yılın simgesi haline gelen kokina süslerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz, uzun zaman boyunca masanızın üzerinde duracak kokinalarla dolu bir mumluk tercih edebilirsiniz. Kırmızı ve yeşilin uyumuyla yeni yılın pozitif enerjisini evinizde uzun zaman boyunca yaşatabileceksiniz!

Yılbaşı Çiçeği Çeşitleri ve Renkleri

Enerjinizi yükseltecek yılbaşı çiçeği çeşitleri kullanarak evinizde bu güzel ruhu canlandırabilirsiniz! Sevdiklerinizle eğlenirken etrafın ışıl ışıl olmasına ya da çiçeklerle donatılmasına ne dersiniz? Eğer siz de bu ambiyansı yaşatmak istiyorsanız, Ribbon Flowers yılbaşı koleksiyonu arasında rengarenk çiçekleri seçin! Kokinalar, güller, beyaz çiçeklerle evinizi yılbaşına uygun şekilde donatın.

Sadece evinizde değil, uzaktaki sevdikleriniz için çiçek gönderebilirsiniz. Çiçeklerle süslenmiş çikolatalar, kutuda güller ile yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Ribbon Flowers, 7’den 77’ye herkesi mutlu edecek yılbaşı koleksiyonu ile bu özel günde mutlu hissetmenizi ve hissettirmenizi sağlar.

Kırmızı Yılbaşı Çiçeği

Yeni yıla girerken kırmızı yılbaşı çiçeği almayı unutmayın! Gülleriyle sevgiyi, kokinalarıyla yeni bir yılın umudunu yansıtın. Kırmızı yılbaşı çiçeği hediye ettiğiniz zaman sevdiklerinizi çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz. Onlara karşı verdiğiniz değeri, Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımlarıyla gösterin. İsterseniz, bu estetik görüntünün yanına damak zevkine uygun çikolataları da ekleyerek güllerle süslenmiş bir aranjman hediye edebilirsiniz.

Beyaz Yılbaşı Çiçeği

Yeni yıla girerken beyaz yılbaşı çiçeği olmazsa olmazdır. Çünkü yılbaşı çiçeği renkleri arasında beyazın ayrı bir önemi vardır. Çağlardan bu yana masumiyeti, saflığı ve beraberliği temsil eden beyaz çiçekler iyi bir tercih olacaktır. Yanınızda olmak istediğiniz ama uzaktaki sevdiklerinize beyaz yılbaşı çiçeği göndererek onlara karşı masum hislerinizi gösterebilirsiniz. Bir buket veya vazo tasarımlarını Ribbon Flowers’ta bulabilirsiniz!

Yılbaşı Masa Çiçeği

Soğuk kış mevsiminde içinizi ısıtacak eğlenceli dakikalarda yılbaşı masa çiçeği ile güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Renkleriyle ruhunuza dokunacak Ribbon Flowers’ın özel aranjmanlarını tercih edin! Çeşit çeşit yemeklerle donatılan yılbaşı masalarının yanında harika bir çiçek, enerjinizi daha fazla yükseltir. İsterseniz, masanızı bir yıl boyunca bu çiçeklerle süslemeye devam edebilirsiniz.

Yılbaşı Aranjman - Koleksiyon Çeşitleri

Ribbon Flowers'ın sizler için özel olarak dizayn ettiği yılbaşı aranjman koleksiyonunda, çiçekler dışında çeşit çeşit ürün yer almaktadır.

Yılbaşı Kutuda Çikolata

Özel gün denildiğinde ilk akla gelen yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmenin bir yolu da onlara kutuda çikolata göndermektir. Hem damak zevkine hem de görsel zevke hitap eden Ribbon Flowers’ın kutuda çikolatalarını tercih edebilirsiniz. Uzakta bulunan ve yeni yılda yanınızda olamayan yakınlarınız, bu hediyenizle sanki siz oradaymışsınız gibi sevinecektir.

Özel Dekorlarla Süslenmiş Yılbaşı Çam Ağacı

Yılbaşı, çam ağacı olmadan olmaz. Evinizin bir köşesinde duracak süslü çam ağacıyla yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Dilerseniz, bu süslü ağaçları sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Yanınızda olmayan arkadaşlarınızı veya ailenizi ne kadar çok düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Ribbon Flowers’ın yılbaşı koleksiyonu içinde bulunan eşsiz dekorlarla süslediği çam ağaçlarından bazıları şöyle sıralanabilir:

  • Örgü Kutuda Süslü Çam Ağacı
  • Kırmızı Süslenmiş Grand Çam Ağacı
  • Cam Fanusta Işıklı Süslü Yılbaşı Çam Ağacı
  • Beyaz Örgü Top Işıklı Pastel Çam Ağacı
  • Işıklı Mini Elmalı Mini Çam Ağacı

Yukarıdakilerden hangisini tercih ederseniz edin, yılbaşı ruhunu en iyi şekilde yaşayabileceksiniz!

Yılbaşı Kapı Süsü

İyi niyetlerle gelmesini istediğimiz yeni yıl için yılbaşı kapı süsü ile kapıları süslemek, gelenek haline gelmiştir. Herkesin yeni yıla girerken bir beklentisi, hedefi ve isteği vardır. Bunları gerçekleştirmek için umut dolu olmak çok önemlidir. Siz de yılbaşı kapı süsü ile pozitif enerjinizi yükseltebilirsiniz. Ribbon Flowers’ta bulabileceğiniz eşsiz tasarımlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Işıklı Gold Yılbaşı Kapı Süsü
  • Kırmızı Yılbaşı Kapı Süsü
  • Büyük Yılbaşı Kapı Süsü
  • Kozalak Kapı Süsü

Daha fazla seçeneğiniz olan Ribbon Flowers ile harika tasarımlar sizi bekliyor!

Yılbaşı Kapı Süsü Fiyatları

Evinizi süslerken veya sevdiklerinize hediye gönderirken yılbaşı çiçeği fiyatı hakkında araştırma yapıyor olabilirsiniz. Ribbon Flowers, kalitesine göre uygun fiyatlarla herkesin yeni yıla pozitif enerjiyle girmesini sağlar. Bu nedenle yılbaşı kapı süsü fiyatları ve diğer tüm yeni yıl çiçekleri için ürün kalite ve şıklığına oranla uygun fiyatlar belirlemiştir. Siz de bütçenize uygun bir çiçek, kapı süsüyle yeni yıla, yeni umutlarla girin!

arama