çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

BUTİK ÇİÇEK

Dizayn Türleri

Renk

Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ

 

Butik çiçek, özel tasarımlarla yapılan görüntüsüyle insanları büyüler. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz bu çiçekle duygularınızı rahatça ifade edebilirsiniz.

Çiçekler, çok eski zamanlardan bu yana insanların sevdiklerine hediye ettiği canlılardır. Bu çiçekler, güzel aranjmanlarla sunuluyor. Özel kutularda, buketlerde hazırlanan bu tasarımlar, butik çiçek modellerini oluşturuyor. Dalında bile güzel olan çiçekler, bu eşsiz tasarımlarla çok daha güzel hale geliyor.

Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek için bir çiçek satın alabilirsiniz. Ribbon Flowers mağazamızda estetik anlayışınıza uygun birçok tasarım vardır. Kırmızı ve pembe çiçeklerin bir arada kullanılarak ortaya çıkan aranjmanlar, somon renkli buketler ve çok daha fazlasını kategorilerimizde bulabilirsiniz. Sadece bu çiçekleri kime ve ne için gönderdiğinizi düşünün. Ardından seçiminizi yapın ve sevdiklerinizin sizin sayenizde mutlu olduğunu gözlerinden okuyun!

Butik Çiçek Nedir?

Birçok kişi tarafından “Butik çiçek nedir?” sorusu soruluyor. Butik çiçek, çiçek tasarımcıları tarafından özel olarak hazırlanan çiçekler olarak tanımlanır. Bu tasarımları yaratmak, çok büyük emek ister. Çünkü tamamen özgün ve tasarımcının hayal gücünü kullanarak yaptığı tasarımlardır. 

Ribbon Flowers mağazamızdaki tüm çeşitleri, usta eller tarafından hazırlanıyor. Bizden satın alacağınız çiçekleri, sadece içinizden geldiği için veya aşağıdaki nedenlerden dolayı gönderebilirsiniz:

  • Doğum günü
  • Anneler Günü, Kadınlar Günü gibi özel günler
  • İşten terfi aldığında
  • Yeni bir işe başladığında
  • Geçmiş olsun dileği
  • Teşekkür etme isteği

Yukarıdaki durumlar, daha fazla şekillenebilir. Önemli olan hislerinizi yansıtabileceğiniz bir çiçek seçimidir. Bunun için çok fazla seçeneğiniz bulunuyor. Güller, laleler, şakayıklar ve daha fazla çiçekle yapılan aranjmanlardan birini tercih edebilirsiniz. Sadece çiçek seçimi değil aynı zamanda renk uyumlarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Doğru renkler kullanılarak hazırlanan bir çiçek buketi, sevdiklerinizin çok hoşuna gidecektir.

Butik Çiçek İstanbul

İstanbul’daki sevdiklerinize bir hediye göndermek için butik çiçek İstanbul seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ribbon Flowers olarak aldığınız çiçekleri İstanbul içinde aynı günde teslim ediyoruz. Böylece sevdiklerinizin özel bir gününde telaşlanmanıza gerek yok! Siparişinizi oluşturduktan birkaç saat sonra çiçekler sevdiklerinize teslim edilir. Böylece sevdiklerinizi gün içinde çok mutlu edebilirsiniz.

Butik Çiçek Siparişi

Online mağazalarda butik çiçek siparişi vermek çok basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken internet sitemizdeki kategoriler arasında seçim yapmak. Sonrasında siparişinizi oluşturmak için online ödeme yöntemlerini kullanırsınız. Kısa süre içinde çiçekler, hazırlanır ve teslim edilmek üzere yola çıkar. Sevdiklerinize ulaşan bu çiçekler, özel hissetmeleri için harika bir seçenek!

Butik Çiçek Çeşitleri ve Fiyatları

Butik çiçek, denildiğinde aklınıza görsel zevkinize uygun birçok çiçek tasarımı gelebilir. Tamamen özgün olduğu için çok farklı modeller görmeniz mümkündür. Usta tasarımcılar, bu çiçekleri hazırlarken her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünür. Hangi çiçeklerin aranjmanda yer alacağı, renkler, nasıl bir tasarım hazırlanacağı gibi detaylar göz önüne alınır.

Mağazamızda bulabileceğiniz çok farklı çeşit vardır. Bu güzel tasarımlar en özel günlerin daha anlamlı olmasını sağlar. İçlerinden seçim yaparak hemen sipariş oluşturmanız mümkün. Sevdiklerinize lüks hediyeler vermek için butik çiçek harika bir seçimdir. Fiyatlar, tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda hangi çiçeklerin kullanıldığı da fiyat değişiminde etkili bir diğer faktör. Bu harika çiçekler arasında seçim yapın ve sevdiklerinizin gününü çok daha özel kılın!