çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

İkonik Kadınlar Koleksiyonu

Dizayn Türleri
Renk


Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Çiçeklere anlam yüklemek, tüm renk ve desenleriyle bir bağ kurmak bizim işimiz! Birbirinden etkileyici görüntü ve renge sahip olan çiçeklerimize şimdi ulaşabilirsiniz. Tarihteki önemli karakterler ile çiçeklerimizi özdeştirdiğimiz “İkonik Kadınlar Koleksiyonu” inceleyebileceğiniz kategoriler arasında yer alıyor. Hemen şimdi tek bir tıkla ulaşabileceğiniz bu kategoriye göz atmak ister misiniz?

İkonik Kadınlar Koleksiyonu konseptimiz kalitenin somutlanmış hâliyle karşınızda! Ribbon Flowers farkıyla göreceğiniz güçlü karakterlerin çiçeklerde can bulmuş hâllerine şimdi bakmak için sitemizi ziyaret edin.

Koleksiyonumuzda İlham Aldığımız İkonik Kadınlar Kimlerdir?

Ribbon Flowers olarak tasarladığımız İkonik Kadınlar Koleksiyonu’muz, oldukça büyük bir incelikle hazırlanmıştır. Tarihte yaşamış ve önemli figürler olarak yer edinmiş kadınlarımızın isimlerini alan aranjmanlarımızın her biri oldukça ince düşünülmüş tasarımlardır. İşte sizler için tasarlamış olduğumuz koleksiyonumuzun detayları:

İkonik Kadınlar Koleksiyonu içerisinde yer alan bütün aranjmanlarımız, asil ve unutulmayan kadınlarımızın isimlerini almıştır. Çiçeklerimizin her biri taze ve mis kokulu olarak sizlere sunulmaktadır. Şimdi tüm bu aranjman çeşitlerimizi görmek için bizi ziyaret edebilirsiniz.

İkonik Kadınlar Çiçek Koleksiyonumuzu Kimlere Hediye Edebilirsiniz?

Sizler için özenle hazırladığımız İkonik Kadınlar Çiçek Koleksiyonu’muz hediye edilebilecek en güzel seçenekler arasında yer almaktadır. Bu aranjmanları hediye edebileceğiniz birçok kişi bulunmaktadır. Eşinize, en yakın arkadaşınıza, annenize ya da kardeşinize hediye olarak verebileceğiniz bu çiçekler onları hem mutlu edecek hem de özel hissettirecektir.

Şimdi sevdiklerinizi özel hissettirmenin tam zamanı değil mi? Şimdi Ribbon Flowers ile bu mutluluğu onlara verebilir, güzel bir hatıra olacak bu hediyeleri onlara sunabilirsiniz.

arama