çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Porselen Koleksiyonu

Dizayn Türleri
Renk
Fiyat

Porselen koleksiyonu en yeni tasarımlarıyla Ribbon Flowers’da yerini aldı. Mutfakların vazgeçilmezi, sunumların odak noktası porselen parçalar beğeninize sunuldu. El yapımı porselen fincanların ağırlıklı olduğu koleksiyona sunum kaseleri eşlik ediyor. Böylelikle kahve keyfiniz için tüm parçalar takım olarak sizlerle buluşuyor.

Ribbon Flowers’ın eşsiz çiçeklerinin renklerinden aldığı ilham şimdi kahve fincanlarında. El yapımı özel koleksiyonda porselen fincan takımı ve porselen sunum kaseleri özel olarak tasarlandı. Kiremit tonlarının yeşille birleşerek yarattığı sakin kombinasyon kahve molalarınızı süsleyecek. Ribbon Flowers güvencesiyle satışa çıkan koleksiyona sahip olmak için acele edin.

El Yapımı Porselen Koleksiyonumuzda Neler Var?

El yapımı porselen koleksiyonu Ribbon Flowers’ın atölyesinden çıkan başka hiçbir satış noktasında bulunmayan parçalardan oluşur. Bu parçalar kahve sunumlarınızı klasik sunumlardan ayırır. Kullanılan özel porselen malzemesi, soyulma yapmayan boyalar sayesinde her parça uzun bir kullanım süresi sağlar. Porselen koleksiyonunun ikonik parçalarından bazıları şunlardır:

  • El yapımı porselen Türk kahvesi fincan seti
  • Altıgen espresso fincanı
  • Porselen şekerlik sunum kasesi

Parçaların her biri bulaşık makinasında yıkamaya uygundur. Porselen kahve fincanlarını sıcak soğuk içecekleriniz için tercih edebilirsiniz. Kaselerin, fincanların ağırlıkta olduğu bu koleksiyon kullanımın yanında dekor olarak da kullanılabilir.

Porselen Fincan Takımı

Şık, kullanışlı ve özgün tasarımlı el yapımı porselen koleksiyonunun her parçası çok özel.  Ancak kahve severlerin en gözdesi porselen fincan takımı. Akordeon görünümündeki tasarımına ek, zarif kulbu sayesinde rahat bir kahve içimi yaşarsınız. Bu deneyimi Ribbon Flowers çiçekleriyle birleştirerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hediye seçeneği olarak;

  • El yapımı porselen Türk kahvesi fincan takımı yeşil,
  • Fincan takımı kiremit alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Mutlu bir kahve keyfi anına en güzel eşlikçiniz renkli porselen fincan takımı olacaktır.

Porselen Kahve Espresso Fincanı

Espressonun sert aromasını porselen kahve espresso fincanı ile yumuşatmanın tam zamanı. Yoğun kıvamıyla içenlere enerji veren espresso için enerji dolu bir fincan. Altıgen tasarımıyla arı peteklerine selam verirken, arı gibi çalışan sizlere güç vermek için tasarlandı.

Kiremit ve yeşil renk seçenekleriyle ofisinizin, mutfağınıza dinginlik katacak. Porselen kahve espresso fincanı yüksek ısıda demlenen kahveleriniz için uygundur. Isıya bağlı olarak oluşacak çatlama ve kırılmalar görülmez. İkramlarınız içinde sunum kasesiyle takım olarak satışa sunulmuştur. El yapımı porselen espresso sunum kasesi, fincanlarıyla uyumlu aynı renklere sahiptir. Sunumlarınıza kattığı güzelliklerle kendinizi özel hissedeceksiniz.

Türk Kahvesi Renkli Porselen Fincan Takımı

Türk kahvesi, güne verdiğimiz molaya ve özel günlerimizde misafirlerimizle sohbetimize eşlik etmesini tercih ettiğimiz içeceklerden. Bu anlara özel olarak tasarlanan Türk kahvesi renkli porselen fincan takımı Ribbon Flowers’da. Porselen fincan takımı seçenekleriyle Türk kahvenizin tadı damaklarda kalacak.

Renkli porselen fincan takımı, tabağı ve fincanının uyumuyla ön plana çıkar. Tabağa tam oturan fincan tasarımı sayesinde taşıması kolaylaşır. Kulplarına tutuş kolaylığı sağlayan üçgen tasarım farklı bir görünüm sağlar. İster sade ister şekerli Türk kahveleriniz porselen fincan takımlarımızla harika bir ikili olacak.

Porselen Sunum Kaseleri

Sunum, kalabalık masaların görsel şölenidir. Diğer yandan yalnız yemeklerimizde de kendimizi şımartmamızı sağlar. Porselen sunum kaseleriyle uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Yıkamalara dirençli boyası, darbelere dayanıklı porselen malzemesiyle mutfağınızın demirbaşlarından olmaya adaydır. Oldukça talep gören porselen sunum kaselerini, Ribbon Flowers’ın porselen koleksiyonu içinde tek olarak da satın alabilirsiniz.

Porselen sunum kaselerini mutfakta yarattığınız harikalarla taçlandırabilirsiniz. Renkleriyle göz yormayan, ağır bir duruş sergileyen kaseleri evinizde dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz. Alternatif kullanımlarıyla iyi ki almışım diyeceğiniz şık porselen sunum kaseleri Ribbon Flowers’da satışta.

arama