çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Fuşya

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri
RenkÇiçek Çeşitleri
Fiyat

Fuşya Orkide Quatro

Fuşya Orkide Quatro

2095 TL
Luxe Silver Vazoda Orkide Beyaz Fuşya

Luxe Silver Vazoda Orkide Beyaz Fuşya

1095 TL
Royal Deluxe Sepette 12 Dal Orkide Bahçesi Beyaz Fuşya

Royal Deluxe Sepette 12 Dal Orkide Bahçesi Beyaz Fuşya

5895 TL
Fuşya Bellisimo Orkide Silver

Fuşya Bellisimo Orkide Silver

1595 TL
Luxe Silver Vazoda Orkide Fuşya

Luxe Silver Vazoda Orkide Fuşya

1195 TL
Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya

Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya

4645 TL
Fuşya Orkide Luxe

Fuşya Orkide Luxe

995 TL
Tükendi
Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe

Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe

3595 TL

Fuşya orkide, zarafeti ve eşsiz güzelliğiyle, şüphesiz en sevilen çiçeklerden biri. Ribbon Flowers, orkidelerin görkemli tasarımlarını, kategorize ederek sunmaya devam ediyor!

Orkide, çeşitli ülkelerde yetiştirilen son derece nahif bir bitkidir. İnce dalları ve üst kısmından süzülen yaprakları, bakmaya doyamayacağınız güzellikleri ortaya çıkarıyor. Renk çeşitliliği ise ihtişamını artırarak çiçekleri daha ilgi çekici hale getirmeyi başarıyor. Fuşya orkide, renk skalasının en sevilen modellerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Bu çiçekler, çeşitli aranjmanlarla görkemli hediyeler haline getirilerek satışa sunuluyor.

Fuşya Orkide Çeşitleri

Fuşya orkide çeşitleri, farklı bitkiler ve dekoratif parçalarla bir araya getirilen aranjmanlardır. Ribbon Flowers, şu modellere sahiptir:

Kategoriler içerisinde sepette, saksıda ve vazoda olmak üzere farklı tasarımlar bulunur. Orkide sayısı ise seçimlerinize bağlı olarak değişecektir. Dilerseniz uygun fiyat seçenekleriyle tek dal orkide satın alabilirsiniz. Gösterişli bir hediye vermek istediğinizde, 6 veya 12 dal orkideler beklentilerinizi karşılayacak şekilde hazırlanacaktır.

Fuşya Beyaz Orkide Aranjmanı

Fuşya orkide tek başına son derece zarif ve güzel olsa da beyaz orkide modelleriyle birleştiğinde karşı koyamayacağınız bir tasarıma sahip oluyor. Ribbon Flowers, farklı renk tonlarından çiçekleri bir araya getirdiği aranjmanlarıyla dikkat çekmektedir. En sevilen modelleri ise renkli orkidelerin bir araya getirildiği modellerdir.

Kategori kısmından istediğiniz özelliklerde çiçekleri, filtreleme özelliği sayesinde bulabilirsiniz. Hazır tasarımların fotoğrafları detaylı olarak sergilenir ve çiçek özelliklerine değinilir. Sipariş verirken dilerseniz orkide sayısını ve renklerini değiştirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerine özel isteklerinizi ilettiğinizde, tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayacak tasarım önerilerinde bulunacaklardır.

Orkide aranjmanlarını tercih etmenizin farklı avantajları vardır. Bu tasarımlar, diğer çiçek türlerinin aksine her özel günde hediye alınabilir. Düğün ve nişan gibi kutlamalarda, hediye alabileceğiniz sayılı tasarımlar arasındadır. Aynı zamanda bakımı kolay olduğu için hediye edilen kişiler, çiçekleri uzun yıllar saklama şansına sahip olacaktır. Güzel kokusuyla odaları dolduran orkideler, her alanda yaşayabilecek güçlü bitkilerdir.

Fuşya Orkide Fiyatları

Fuşya orkide, tek başına satın alındığında uygun fiyatlıdır. Ancak diğer çiçek çeşitleri ile kıyaslandığında genel anlamda pahalı bir bitkidir. Özel günlerde hediye etmek için tercih edilen çiçekler, dekoratif ürünlerle birleştiğinde fiyat skalası değişiklik göstermektedir. 2 veya daha fazla çiçeğin bir araya getirildiği tasarımlara, yüksek ücretler ödemeniz gerekebilir.

Sepetler, vazolar ve saksılar, çiçek ücretlerine dahil edilir. Üzerinde kullanılan süslemeler, arasına serpiştirilen minik detaylar da ücretsizdir. Sadece çiçek ücretini ödediğinizde, alışverişiniz tamamlanmış olacaktır.

Ribbon Flowers, kategorilerinde çiçekleri yakından inceleme fırsatı sunmakta ve tam olarak göründüğü gibi tasarımları adresinize 1 hafta içerisinde teslim etmektedir. Fiyat detayları için beğendiğiniz çiçeklerin kategorilerini ziyaret etmeniz yeterlidir.

arama