çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Sepete Ek Hediyeler

Dizayn Türleri


Renk
Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİSevdiklerinize hangi hediyeyi alırsanız alın asla tatmin olmazsınız. Onları, hep daha iyisine layık görürsünüz ve bunun önüne bir türlü geçemezsiniz. Artık böyle bir sorun kalmadı. Bol çeşit, bizden; Sepete Ek Hediyeler kampanyasından istediğiniz hediyeleri seçmesi, sizden. Özel araç filolarıyla aynı gün teslimi de tabii ki bizden.

Çiçek Hediyenize Özel Ek Hediyeler Nelerdir?

Çiçek yeryüzünün en güzel hediyelerinden biridir şüphesiz, fakat kalıcılık açısından yeterli olmadığı da bir o kadar aşikardır. Şimdi gelin, çiçeğin yanına eklenebilecek Sepete Ek Hediyeler kampanyasını bir değerlendirelim. Hediyenizi, nasıl daha anlamlı ve özel hale getirebiliriz? Nasıl beklentinizi tam anlamıyla karşılarız? Hediyenizi daha da özelleştirecek ne kadar çok çeşidimiz var? Birlikte bakalım:

  • Ribbon You Are The Flower Aynalı Tepsi Narçiçeği: Nar çiçeği deseni, ruhunuzu okşayacak; aynadaki yansımayla sevdiğinize aslında narin bir çiçek olduğunu hatırlatacak!
  • Çikolata Küresi: Lezzet bombası çikolata küreleri, tatsız geçen bir günün tadı olarak kalacak!
  • Kişiye Özel Fotoğraflı Çerçeve::En güzel anılarınızın ölümsüzleştiği fotoğraf karelerinizi daha dekoratif bir şekilde yansıtın!
  • Cinnamon + Apple Leaf Mum: Mum yakmak her daim ruhu dinginleştirir. Elmanın da tatlı kokusu eklenince her şey daha da güzelleşir.
  • El İşi Seramik Vazo: El emeği göz nuru ürünleri futuristik bir tarzda hiç düşündünüz mü? O zaman bu fikre bayılacaksınız!

Bunlar Sepette Ek Hediyeler kampanyasında yer alan hediyelerden sadece birkaçı. Sayamayacağımız kadar çok hediye türleri ve renkleri de mevcut koleksiyonumuzun içinde mevcuttur.

Özel bir gününüz vardı ve unuttunuz mu? Hiç dert etmeyin, Ribbon Flowers sizlerle. Hemen bizimle iletişime geçin, ardından istediğiniz hediyeleri seçip adres belirtin. Özel araçlarla hediyeniz, bir gün içerisinde, sorunsuz bir şekilde teslim edilecek!

Hediye Notu ile Siparişlerinizi Özelleştirin

Hediye seçimini halettiniz; sırada, o hediyeyi kendinizin bir parçası olarak yansıtmak var. Aldığınız hediyeyle siz ne kadar bütünleşirseniz, karşınızdaki kişiye o hediye, o kadar özel gelecektir. Bunu sağlamanın en doğru yolu, hediyeye kendinizden bir parça yani bir not bırakmaktır. Bu not sayesinde hediyeyi alan kişi durumundan, yaratan kişi durumuna geçersiniz. Artık seçtiğiniz hediyeyle değil, sizin yarattığınız hediyeyle karşı karşıyasınızdır.

Hediye notlarında genellikle şiir kesitleri tercih edilir fakat en doğru olanı ve en samimi geleni, sizden dökülen cümleler olmasıdır. Kısa bir mesaj ya da akrostiş yazmayı düşünebilirsiniz. Bunun yanı sıra, hediyeyi vereceğiniz kişinin çok sevdiği bir şairden de alıntı yapabilirsiniz tabii ki.

Doğru hediyeyi bulmak günümüzde epeyce zorlaştı. Bu tür zorluklar yaşamamak için hediyenizi Ribbon Flowers’dan seçin, birbirinden güzel fırsatlarla mutluluğu, tadın ve tattırın. En güvenli teslim yöntemini kullanarak, kaliteyi kapınıza, güvenli bir şekilde getirir. Müşteri memnuniyeti odaklı olan ve en yüksek standartların sunulduğu Ribbon Flowers iyi günler diler.

arama