çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Geçmiş Olsun Çiçeği

Dizayn Türleri

Renk

Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ

İnsan için sağlıktan önemli hiç birşey yoktur. Sevdiklerimizin, arkadaşlarımızın geçirdiği bu kötü zamanlarda onların yanında olmak, varlığımız ile moral vermek isteriz. Onların bu zor zamanlarında yanlarında olmak, onları yalnız bırakmamak isteriz. Ancak bazen belirli sebeplerden ötürü onların yanında bulunamayabiliriz. Bu gibi durumlarda onların bizim için ne kadar önemli ve değerli olduğunu, fiziken yanlarında olamasakta hayatlarının bu sıkıntılı döneminde onları asla bırakmayacağımızı belli edici hareketlerde bulunabiliriz. Onlara moral vermek için geçmiş olsun çiçeği oldukça önemli bir alternatiftir.

Hastalık iyileşme sürecinde moralin yüksek tutulması çok önemli bir hususdur. Böylesine sıkıntılı durumlarda çiçekler, zarif ve düşünceli bir davranış sergilemenizi sağlamakta. Aynı zamanda çiçekler yaydığı pozitif enerji ile hasta yakınlarımız için moral kaynağı olabilmektedir. Çiçeklerin iyileştirici gücü onları mutlu edecektir. Ailenizden biri veya sevdiğiniz kişinin, hayatının zor bir evresinden geçerken ona destek olmak ve mutlu etmek niyetindeyseniz, güzel bir çiçek aranjmanı seçebilirsiniz. 

Çiçekler sayesinde her türlü ortama ayak uydurabilmek mümkündür. Üstelik sevdiğiniz insanlara hediye göndermek de onlara olan yoğun duygularınızı aktarmanın en etkili yoludur. Çiçek göndermek için çeşitli nedenleriniz olabilir. Örneğin, sevdiğiniz bir insan rahatsızlandığı zaman yanına gidemeyecek durumda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda ona geçmiş olsun çiçeği yollayabilirsiniz.

Geçmiş olsun çiçekleri, hastalıklarla mücadele eden sevdiklerinize kendilerini iyi hissettirmeyi sağlayabilmek için iyi bir araç olabilir. Gönderdiğiniz ürünlerin içine bir kağıtla birlikte not yazarak da sevdiklerinizin yüzünde bir gülümseme bırakabilirsiniz. Geçmiş olsun çiçeği notu yazarken ne kadar içten olursanız o kadar etkileyici olur.

Geçmiş Olsun Çiçeği Çeşitleri

Geçmiş olsun ziyaretlerine giderken tercih edebileceğiniz oldukça fazla çeşitte çiçek türü bulunmaktadır. Genellikle renkli ve güzel kokulu çiçekler tercih edilir. Fakat insanlar “Geçmiş olsun için hangi çiçek gönderilir?” sorusunun cevabını ararken oldukça zorlanmaktadır. Popüler olarak tercih edilenler ise şunlardır:

Sevdiklerinize hasta ziyaretine giderken listelenen bu türler arasından seçim yapmanız oldukça doğru olacaktır. Geçmiş olsun çiçek rengi seçimi yapılırken en çok beyaz ve turuncu gibi açık renk tonları seçilir. Çünkü bu tarz açık renkler insanları ruhsal açıdan daha olumlu bir etkiye sahiptir. Tüm bu çiçek türlerini Ribbon Flowers’ta rahatlıkla bulabilir, sevdiklerinize hak ettikleri değeri gösterebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği Nasıl Olmalı?

Geçmiş olsun çiçeklerinin amacı iyileşme sürecinde olan insanlara psikolojik olarak destek sağlamaktır. Bu nedenden dolayı “Geçmiş olsun çiçeği nasıl olmalı?” sorusu sıklıkla akıllara gelebilir.

İlk olarak çiçeği göndereceğiniz kişinin herhangi bir alerjik rahatsızlığı olup olmadığını bilmeniz gerekir. Eğer bu konuda bir bilginiz yoksa canlı çiçek yerine yapay çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Canlı çiçek göndermek istiyorsanız yoğun kokulu olanlar yerine daha hafif kokan ve zarif olan çiçekleri tercih etmelisiniz. Çünkü bazılarının kokusu çok yoğun olduğundan dolayı hastayı olumsuz etkileyebilir. Bunun yanı sıra bulunduğunuz mevsime göre tercih yapmak da oldukça önemlidir.

Hasta durumda olan kişinin en sevdiği çiçeğin ne olduğunu biliyorsanız onu göze olarak seçim yapmanız gerekir. Çünkü hasta kişiyi ne kadar mutlu ederseniz iyileşme sürecindeki motivasyonunu o kadar arttırmış olursunuz.

Hastaneye Gönderilen Geçmiş Olsun Çiçeği Nasıl Olmalı?

Hastane çiçek gönderilir mi diye düşündüğümüz zaman göndereceğiniz çiçeklerin hastane ortamına uygun olup olmadığını düşünmek gerekir. Eğer ki hastanede ki bir tanıdığınıza göndermek isterseniz, öncesinde bulunduğu hastane ile iletişime geçip çiçeklerin odaya alınıp alınmadığını sorabilirsiniz. Alacağınız cevaba karşılık bu gibi durumlarda kokusu olmayan veya kuru çiçek tercihinde de bulunabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçekleri Kimlere Gönderilmeli?

Sizin için anlamı olan ve değer verdiğiniz herkese, geçmiş olsun demek için rahatlıkla çiçek gönderebilirsiniz. Saflığı ve güzelliği temsil ettiğinden iyi niyetlerinizi çiçeklerle ifade edebilirsiniz. Geçmiş olsun demek istediğiniz kişinin zevk ve düşüncelerine göre çiçek türünüzü seçebilirsiniz. Geçmiş olsun çiçeği notu ilede onların daimi yanında bulunacağınızı ve iyileşip, sağlığına kavuşacağı günleri beklediğinizi ivedilikle belirtebilirsiniz. Sevgilinize veya eşinize, erkeğe, arkadaşlarınıza ve dostlarınıza, birlikte çalıştığınız mesai arkadaşlarınıza, akrabalarınıza rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Hastaya Geçmiş Olsun Çiçeği Seçimi

  • Göndereceğiniz kişinin zevkine hitap eden, beğendiği bir çiçeği yollamak güzel bir incelik oalcaktır.
  • Çiçekler canlı organizma olduğundan ötürü, herhangi bir alerjik durum var ise kuru çiçek göndermek en doğrusu ve sağlıklısı olacaktır.
  • Geçmiş olsun çiçeği notu, gönderdiğiniz çiçekte bulunması gereklidir.
  • Eşinize, sevgilinize yani sizin için çok yakın olan birine çiçek gönderecekseniz daha samimi anlam ifade eden çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Birbirinden farklı seçenekler ile Ribbon Flowers çiçeklere yaptığı dokunuşlar ile sizleri her an mutlu edebilmekte. Çiçeklerin duyguları ifade etmekteki gücünü kullanarak, özel günleri daha da özel kılabılirsiniz. Sizde eşinize, dostunuza veya bir tanıdığınıza bu zor günlerinde farklı bir dille geçmiş olsun demek istiyorsanız sitemizdeki kategorilerden seçeneklerinizi inceleyebilir, isteğinize özel yazılmış hastaya geçmiş olsun çiçeği notu ile gönderinizi gerçekleştirebilirisiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği Notuna Ne Yazılır?

Geçmiş olsun çiçeğinin içerisine eklemiş olduğunuz not sayesinde de karşınızdaki insanı mutlu edebilirsiniz. Geçmiş olsun çiçeğine not yazarken tamamen içinizden geldiği gibi doğal davranmanız daha etkili olacaktır. Bu not sayesinde hem iyileşmelerine katkı sağlamış olur hem de hafızlarda güzel anılar bırakabilirsiniz. Böylece, iyileştiklerinde de sizleri hatırlayacaklarından emin olabilirsiniz.