çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

GÖNDERİM SEBEBİ

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ

Doğum Günü Çiçekleri

Yıldönümü Çiçekleri

Yeni İş & Terfi Çiçeği

Özür Çiçeği

Sevgiliye Çiçek

Yeni Bebek Çiçekleri

Geçmiş Olsun Çiçeği

Tanışma Çiçeği

İsteme Çiçeği

Söz - Nişan Çiçeği& Çikolatası

Öğretmene Çiçek

Cenaze & Taziye Çiçeği

Gelin Buketi

Açılış Çiçekleri

Tebrik Çiçekleri

Teşekkürler Çiçeği

Kendine Çiçek Alanlar Kulübü

Erkek Arkadaşa Çiçek

İçimden Geldi

Düğün Tebrik Çiçekleri

Anneme Çiçek

Gönderim Sebebine Özel Çiçekler

Kocaman bir buket içerisinde kırmızı güller, bahar neşesini getiren papatyalar, asilliğin temsilcisi orkideler, rengarenk şakayıklar, zarif ve kibar görünümlü laleler ve birçok çiçek çeşidi Ribbon Flowers’da! Gönderim sebebine özel çiçekler, buketler ve aranjmanlar içerisinden siz de istediğiniz ürünü seçip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize şık ve harika bir hediye sunmuş olursunuz.

Sevdiklerinizi Önemli Günlerde Ribbon Flowers ile Özel Hissettirin

Çiçek ve bitkiler sevdiklerinizi mutlu etmek için gönderilen en güzel hediye çeşitlerindendir. Her çiçeğin gönderilme sebebine göre bir anlamı vardır. Örneğin yakın bir arkadaşa gönderilen çiçek türü ile sevgiliye ya da eşe gönderilen çiçek türü birbirinden farklıdır. Bu yüzden hediye olacak çiçek seçimi yapılmadan önce detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Gönderim amacına göre çiçek türleri arasında yer alan bazı çiçek çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Sevgili ya da eşe gönderilecek çiçekler arasında kutuda, bukette ya da aranjman olarak paketlenen güller yer alır. Gül sayısı gönderen kişinin isteğine göre belirlenebilir.
 • Kutlama gibi özel günler için zarif ve şık görüntüsü ile bilinen orkideler tercih edilebilir.
 • Baharın gelişini müjdeleyen sıcak ve samimi görüntüsü ile çoğu kişi tarafından beğenilen papatyalar yeni iş yeri açılışları, terfi ve tebrik amacıyla gönderilen çiçekler arasındadır.
 • Her renkten çeşidi bulunan ortancalar yıldönümü kutlamaları için harika bir seçimdir.
 • Düğün gibi önemli günlerde ise orkide, ortanca ve beyaz güller seçilebilir.
 • Geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için lale, orkide ve kuru çiçekler gönderilebilir.

Ribbon Flowers, sevdiklerinizi önemli günlerde özel hissettirecek pek çok buket ve aranjman seçeneği hazırlamaktadır. Sizde istediğiniz çiçek çeşidini seçip sevdiklerinizi en güzel günlerinde mutlu etmeye ne dersiniz?

Sevdiklerinize Çiçek Gönderebileceğiniz Özel Günler Nelerdir?

Hediye almak, kişinin önemsendiğinin en önemli göstergelerinden birisidir. İnsana sevildiğini ve hatırlandığını hissettirir. Gelen bu hediye bir de çiçek ise güzel enerjisi ile kişiyi daha iyi hissettirir. Gönderilen hediye çiçekler özel günleri daha anlamlı kılar. Çiçeklerin hediye edilmesinin tarihi milattan önceki dönemlere kadar gitmektedir. Günümüzde de özel günlerde hediye gönderilecek şeyler arasında en çok tercih edilen şey çiçeklerdir. Çiçek gönderilecek bazı özel günler şunlardır:

 • Sevgililer Günü: Çiftlerin aşkını hediyelerle gösterdiği en özel günlerden olan 14 Şubat Sevgililer Günü en çok çiçek gönderimi yapılan günler arasındadır.
 • Anneler Günü: Doğduğu günden itibaren evlatlarını sonsuz sevgisi ile saran annelerimize Anneler Günü’nde çiçek gönderimi yapılan özel günlerden birisidir.
 • Babalar Günü: Sanıldığının aksine Babalar Günü’nde de hediye olarak çiçek göndermek anlamlı bir tercih olacaktır.
 • Doğum Günleri: Kişinin en özel günlerinden olan doğum günlerinde çiçek göndermek hissedilen sevginin en zarif göstergesidir.
 • Yılbaşı: Yeni yıl sevdiklerimize güzel dileklerimizi iletmek için en uygun günlerden birisidir.
 • Öğretmenler Günü: Canımız öğretmenlerimize saygımızı ve sevgimizi göstermek için gönderilen çiçekler harika bir tercih olacaktır.
 • Yıldönümü: Benzersiz güzellikte yıldönümü çiçekleri

Bu özel günlerde çiçek gönderimi yaparak sevdiklerimize daha özel hissettirmemizi sağlar. Siz de sevginizi en güzel şekilde ifade etmek için Ribbon Flowers ürünlerini inceleyip harika çiçek ve bitki çeşitleri içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz.