çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Anneler Günü Çiçekleri

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek ÇeşitleriFiyat

GÖNDERİM SEBEBİBizi biz yapan, yanımızdan bir an olsun ayrılmayan, hayatta ki en değerli varlığımız annelerimiz. Bizim için yaptıkları onca fedakarlıkların, emeklerin karşılığını ödeyemeyeceğimizi bilsek de, onları mutlu görmenin vermiş olduğu huzuru hiçbir şey veremez. Yılın belli bir günü kutlanan ve anneliğin en kutsal görev olduğunu görmemiz için bize olanak sağlayan Anneler Günü, onları bir an olsun mutlu etmek için en iyi anlardan biri.

Anneler Günü Çiçek Hediye Edin

Dünyaları önlerine sersek az gelecek annelerimiz için Anneler Gününde çiçek hediye olarak alınabilecek en iyi seçeneklerden biridir. Hoş kokusu ve görüntüsü ile her daim kadınları mutlu edebilecek canlılardır. Özel günlerde ya da içinizden geldiğinde alınacak çiçek anneniz için en değerli hediye olmaya aday olacaktır. Siz de anneye hediye ne alınır diye düşünüyorsanız, web sitemizden anneniz kadar temiz ve hoş çiçek çeşitlerinden birini alarak ona unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Her sene mayıs ayı yaklaştığı zaman annelerimiz için alacağımız hediyeler hakkında araştırma yaparız. Anneler gününde annemiz ile bazen bir yemeğe çıkmak, bazen de sabah güzel bir kahvaltı yapmak o günün güzelleşmesini sağlamaktadır. Bunların yanında annemizin zevkine göre seçeceğimiz bir hediye o günün tamamlayıcı unsuru olacaktır. Eğer ki anneniz için tercihiniz çiçeklerden yana olacaksa,güzel bir orkide veya buket çiçek alarak kendisini mutlu edebilirsiniz.

Orkideler 'Sen çok güzel ve özelsin' demenin en güzel yoludur. Samimi ve sıcak kavramlarıyla bütünleşen lalelerden yapılan bir buket çok ince ve hoş bir jest olacaktır. Farklı ve kalıcı bir hediye tercih edecekseniz kişiye özel hazırlanan çiçekleri düşünebilirsiniz.  Ancak alacağınız çiçeğin daha uzun ömürlü olmasını isterseniz vazoda çiçek veya teraryum tercihinde bulunabilirsiniz. Onlara yazacağınız Anneler Günü Çiçeği notu ile tüm sevginizi ifade edebilirsiniz.

Annelerin emeklerinin kutsandığı Anneler Günü’nde siz de anneye hediye olarak düşünülebilecek en güzel seçeneklerden biri olan zarif ve hoş kokulu çiçek çeşitlerini, verdiğiniz kıymetin bir temsilcisi olarak takdim edebilirsiniz. Sitemizden hediye tercihinde bulunabilir, hızlı ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Anneler Günü için Saksıda Çiçek

Anneler, herkes için çok özeldir. Bizim dünyaya gelişimizi sağlayan ve gece çığlıklarımızdan ilk adımlarımıza kadar yanımızda olan annemiz, her zaman en özel hediyeleri hak eder. Annelerimize alınabilecek hediyelerin başında ilk olarak çiçekler gelir. Anneler günü saksıda çiçek çeşitleri, özel olarak hazırlanan, birbirinden şık aranjmanlar ile Ribbon Flowers’da sizleri bekliyor!

Anneler Günü için Özel Çiçekler

Anneler Günü için alınabilecek çiçekler kişiden kişiye göre değişir. Sonuçta renkler ve zevkler farklıdır. Ama müşteriler genellikle anneler için çiçek alırken en zarif ve estetik çiçeği bulmaya çalışır. Örneğin Krem Kutu Çiçek gibi kutu çiçekler sade bir şıklığa sahip olduğu için müşteriler tarafından çok tercih edilen konseptlerden biridir. Daha çok rengi bir uyum içerisinde sunabilmek için de Vazoda Mor Kuru Çiçek aranjmanı tercih edilebilir.

Tüm bu zengin seçenekler içinden size uygun ürünü seçtikten sonra ürününüzü mağazadan teslim almak zorunda da değilsiniz. Ribbon Flowers, Anneler Günü çiçek sipariş için talebinizi alır ve verdiğiniz adrese teslimi gerçekleştirir. Böylece beğendiğiniz çiçek modelini zahmetsizce alabilirsiniz. Çünkü Ribbon Flowers anneler günü çiçek gönderimi ile istediğiniz hediye istediğiniz gün ve saatte kapınıza kadar teslim edilir. Yani anneler günü çiçek hediyesi için mağaza mağaza dolaşmanız gerekmez.

Anneler Günü için Çikolata

Anneler Günü için her ne kadar çiçekli hediye paketleri ön plana çıkarılsa da çiçek alınmak zorunda değildir. Zaten Anneler Günü’nde hediye almanın bir amacı da anneleri mutlu etmek olduğu için anneleri mutlu edecek herhangi başka bir şey de hediye olabilir. Örneğin bazı kadınlar çikolatayı çok sevdiği için bir Anneler Günü için çikolata olarak tercih edilebilir. Çikolata tercih etmek aynı zamanda bu gün için sıradan hale gelen hediye kalıplarından da kurtulmanızı sağlar.

Çikolatalı hediye paketleri de diğer Anneler Günü çiçek modelleri gibi şık bir biçimde sunulmaktadır. Genelde sunum için tepsi konsepti tercih edilir. Örneğin Ayna Çikolata Tepsisi müşteriler tarafından oldukça tercih edilen bir üründür. Ayrıca çikolata yenilecek bir şey olduğundan hediyenin soyut bir değerinin yanında somut bir değeri de olur. Çikolata tepsisi konusunda bütçesi biraz daha yüksek olanlara ise çeşitli renk ve çiçek seçenekleri ile Grand Deluxe Çikolata Tepsisi önerilir.

Anneler Günü Çiçek Fiyatları

Bu özel günde özel insanlar için alınan çiçekler, anneler için maddi değerlerinin çok üzerinde bir anlam taşır. Çünkü Anneler Günü çiçeği, anneler için çocuklarının ona duyduğu sevginin bir göstergesidir. Diğer yandan fiyatlar için net bir şey söylemek zordur. Çünkü Anneler Günü çiçek fiyatları;  çiçeğin türüne, buket olarak mı tek başına mı satıldığına ve hediye paketi içinde başka bir ürün olup olmamasına göre değişir.

Örnek olarak çiçekler şık bir vazo ile birlikte hediye paketi halinde satılıyorsa toplam fiyata vazonun fiyatı da dahildir. Ancak şöyle bir genelleme yapacak olursak tek tür çiçekten oluşan buketler ve küçük saksılı bitkiler 500 TL bandına satılırken uyumlu çiçek türlerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulan aranjmanlar ve hediye paketine dahil edilen çeşitli ürünler ile fiyat 5000 TL bandına kadar yükselebiliyor.

Anneler Günü Ne Zaman Kutlanmaktadır?

Amerika Birleşik Devlet’lerinde yaşayan Anna Jarvis isminde bir kadın 1905 yılında vefat eden annesi için bir anma töreni düzenler. Bu anma töreni sadece annesi için değil, tüm hayatını kaybetmiş annelere adanmıştır. Bu hareket dünya üzerinde kabul görmüş ve bugüne kadarki süreci takip etmiştir.

Dünya üzerinde ortak bir günde kutlanan Anneler Günü her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmaktadır. 

Anneye Özel Çiçek Çeşitleri

Anneye özel çiçek çeşitleri arasında birçok alternatiften bahsetmek mümkün olabilir. Son derece güzel buketler satın alarak anneleri memnun edebilirsiniz. Anneler gününde ya da onların doğum günlerinde hediye almak önemlidir. Ancak hediyelerin yanına şık bir çiçek buketi eklemek de oldukça önemli bir jest olabilir. Annelere hediye alırken çiçek aranjmanlarının canlı görünümlerinden de yararlanabilirsiniz. 

Anneler için çiçek satın almak istenildiğinde son derece şık seçimler yapabilirsiniz. Canlı ve son derece göz alıcı çiçek buketleri yanında saksı çiçeklerini de tercih edebilirsiniz. Hemen her zaman diliminde satın alacağınız bu çiçekler son derece güzel görünümleri ile dikkati çekerler. Anneye özel olarak sunulan çiçekler şık tasarımları ile oldukça ilgi görmektedir. 

Anneye Canlı Çiçek

Anneye canlı çiçek satın almak isteyen kişiler için birçok alternatif bulunmaktadır. Anneler gününe özel olarak satın alabileceğiniz bu canlı çiçekler beklentilerinize tam olarak yanıt vermektedir. Şık ve sade görünümleri yanında canlı renkleriyle balkonda ya da salonda hoş bir ambiyans yaratırlar. Canlı çiçek türleri içerisinde satın alabilecekleriniz şunlardır:

  • Orkide çiçeği
  • Saksıda kalançolar
  • Mor sümbüller
  • Vazoda guzmania bitkisi

Gibi farklı alternatifler değerlendirilebilir. Son derece güzel görünüme sahip olan bu çiçekleri birçok farklı durum için hediye edebilirsiniz. Anneye değer verdiğinizi göstermek ve güzel günlerini daha da önemli bir hale getirmek için canlı çiçek alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.