çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Özür Çiçeği

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ
 

Özür çiçeği, affedilme arzusunu, karşı tarafa jestlerle iletmek isteyen kişiler için en uygun hediyelerden biridir. Bu hediyeler, hisleri daha samimi ve içten bir şekilde yansıtır, duyguları en saf şekilde aktarır. Farklı türlerle çeşitli aranjmanlar tasarlansa da genellikle gül, papatya ve orkide çiçekleri, özür dilemek için gönderilir.

Özür Dileme Çiçeği Çeşitleri

Çiçekler, duyguların en güzel ifadesidir. Nitekim her biri, içerisinde farklı anlamları barındırır. Özür çiçeği de içtenliği ve samimiyeti ifade etmenin zarif bir yoludur. Bununla birlikte özür dileme çiçeği alırken duyguları doğru bir şekilde yansıttığından emin olmak gerekir. Bu sebeple aranjman çeşitleri, farklı renk ve tasarımlarla kategorize edilir. Klasik aranjmanlar arasında;

·        Ayçiçeği,

·        Lale,

·        Gül,

·        Mimoza,

·        Nergis buketleri vardır. 

Sevdiklerinize, saygı ve sevginizi göstermenin güzel bir yolu olan özür çiçekleri, en önemli görevi üstlenmektedir. Sizler de farklı anlamlara sahip olan bu aranjmanları, karşı tarafın zevkleri ve istekleri doğrultusunda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Özür Dilemek için Hangi Çiçek Alınmalıdır?

Çiçek seçimi, kişisel zevklere ve karşı tarafın hoşnutluğuna bağlı olarak değişebilir. Bu sebeple hediyeleri içten bir şekilde sunmak ve anlamını doğru aktarmak için dikkatli ve hassas bir seçim yapmak gerekir. Bu bağlamda “Özür dilemek için hangi çiçek alınır?” sorusuna, şu örnekleri verebiliriz;

·        Şakayık

·        Papatya

·        Ortanca Çiçeği

·        Orkide

·        Sümbül

Özür dilemek için çiçek almak istiyorsanız, yukarıda yer alan aranjmanları tercih etmeniz, hem karşı tarafın özel hissetmesini hem de mutlu olmasını sağlayacaktır. Böylece bu hediyeleri, size kırgın olan kişilere rahatlıkla verebilir, duygularınızı içten bir şekilde aktarabilirsiniz. Sevgiliniz, arkadaşınız veya iş ortaklarınız için dahi ürün seçenekleri vardır. 

Barışma Çiçeği Kimlere Alınır?

Barışma çiçeği; ilişkide yapılan bir hatadan ya da bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı, pişmanlık ve affedilme arzusu gibi duyguları ifade etmek adına alınan hediyelerdir. Bu özel aranjmanlar, karşı tarafın, hayatınızın önemli bir parçası olduğunu gösterir. Üstelik çiçek almak, neredeyse herkesin hoşuna giden bir jesttir. Özel tasarım aranjmanlarımızı hediye edebileceğiniz kişiler;

·         Sevgili, flört veya eş,

·         Aile üyeleri,

·         Arkadaşlar,

·         İş Arkadaşları olabilir. 

Almış olduğunuz barışma çiçekleri sayesinde, yakınlarınızla iletişiminiz daha içten ve duygusal bir hale gelecektir. Böylelikle ilişkilerinizi daha sağlam temellerle ilerletebilir, karşılıklı anlayış ve empatinin yolunu açabilirsiniz. Nitekim hayatınızda bulunan bu kişiler, sizin saygınızı ve sevginizi kazanmış olan yakınlarınızdır.

Sevgiliye Özür Çiçeği

Sevgiliye özür çiçeği alarak yaptığınız hatadan dolayı duyduğunuz pişmanlığı gösterebilirsiniz. Bir ilişkide, her iki taraf da kaçınılmaz olarak hata yapar. İlişkinizin sağlığı ve mutluluğunu korumak ise hata yapanın sorumluluğundadır. Beslediğiniz duyguları iletmek ve partnerinizden duygusal karşılık almak için tercih edeceğiniz özür çiçekleri, kendinizi ifade etmenin romantik ve ince bir yoludur.

Bu amaçla seçeceğiniz çiçek çeşitleri, özel bir anlama sahip olmalıdır. Böylece karşı tarafın duygularına hitap edebilir, kendinizi affettirmeyi başarabilirsiniz. 

Özür Dilerim Çiçeği Fiyatları

Özür dilerim çiçeği fiyatları, bazı özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Çiçeğin türü ve buketin büyüklüğü, fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Ayrıca yapılan tasarımlar ve aranjmanlar, işçilik sebebiyle daha maliyetli olabilir. 

Bu noktada Ribbon Flowers, özgün ve kaliteli tasarımları sizlere sunuyor. Ribbon Flowers kategorilerimizde bulunan aranjmanlar, ortalama 1.500 - 4.300₺ aralığındadır. Özel siparişlerde ise fiyatlar değişkenlik gösterir. Kendinizi affettirmek için alabileceğiniz lüks, şık ve gösterişli aranjmanlar, kategorilerimizde sizleri bekliyor!