çiçek ara sepet
Lale Bahçesi Buketi 60'Lı Laleler

Lale Bahçesi Buketi 60'Lı Laleler

Kucak dolusu, fresh, capcanlı renkte laleler; adeta bir lale bahçesine düşmüş hissi veren ferahlıkta.

4995 TL

Lale Bahçesi Buketi 60'Lı Laleler

4995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Lale Bahçesi Buketi 60'lı Laleler

Lalenin güzelliğini yaşamanın bir başka yolu Lale Bahçesi Buketi 60'lı Laleler ile mümkün!

Lale, kadınların en çok sevdiği çiçeklerden bir tanesi olurken kokusu kadar renk çeşitliliği sayesinde de dikkat çekici olmayı başarıyor. Kadınların zarafet anlayışına en çok uyan çiçeklerden biri olan laleden hazırlanmış bu bukette 60 farklı güzelliği bir arada yakalama şansına sahip olabileceksiniz. Güzelliklerle dolu bir bukete sahip olmak istiyorsanız Ribbon Flowers ile bu enfes çekiciliği tercih edebilirsiniz. Siz siparişinizi oluşturduktan kısa süre sonra güzellikler kapınızda olacak!

60 adet karışık renkte lale, sarı toplar ve yeşillik bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Sevdiklerinizi Lale Bahçesi Buketi 60'lı Laleler ile Mutlu Edin
Lalelerin güzelliklerine kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde kalitenin keyfini sürmeye Lale Bahçesi Buketi 60'lı Laleler ile başlamalısınız. Kırmızı, yeşil, sarı ve daha pek çok rengin ortaya çıkardığı bu cümbüşle siz de kaliteyi fazlasıyla hissetme imkanına sahip olabileceksiniz. Özellikle de tek bir renk çiçek almak istemiyor ve renklerin sihrini ortaya çıkarmayı istiyorsanız Lale Bahçesi Buketi 60'lı Laleler sayesinde sıra dışı bir sonuca kapı aralayabileceksiniz.

Sevdiğinize armağan edeceğiniz bu enfes çiçekleri özel kılan Ribbon Flowers tarafından sizin için hazırlanmış olmaları! Size özel çiçek buketi sayesinde kalitenin keyfini sürmenizi sağlıyor ve mutluluğu bir bukete sığdırıyoruz.

İstanbul’da Çiçek Siparişinin Adresi
İstanbul’da çiçek siparişi vermek istiyorsanız Ribbon Flowers ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilirsiniz. Kaliteli çiçekler ve kokusuyla kendine hayran bırakan seçenekler için bizi tercih edebilirsiniz. Çiçek siparişinizi İstanbul içerisinde aynı gün teslim ediyor ve hızımızla sizlerin beklentilerini karşılıyoruz.

Çiçek siparişinizi verdikten sonra taptaze çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu etmek sandığınızdan çok daha kolay olacak. Güzellikleri sizlerle buluşturmayı en büyük görevimiz biliyoruz. Çiçeklerinizin sizin istediğiniz saatte ve şekilde teslim ederek lalelerin kusursuzluğunu yaşamanızı sağlıyoruz. Siz de lale aşkını ortaya çıkaracak bir çiçek siparişi vermek mi istiyorsunuz? Kucak dolusu bir buketle capcanlı renkleri bir araya getireceksiniz.

Sevdiklerinizi çok mutlu edecek Lale Bahçesi Buketi 60'lı Laleler sadece görselliği sunmuyor. Aynı zamanda kalitesi sayesinde de ihtiyaçlarınızı karşılayacak. O halde vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturun!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama