çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Yeni İş & Terfi Çiçeği

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİHayatta bazen ufak tefek değişimler olabilir. Bazen kendi insiyatifimiz ile karar veririz bu değişimlere. Bazen de elimizde olmadan değişime ayak uydurmak zorunda kalırız. Yeni iş yeri de bu yeniliklerin en üst listesinde yer almaktadır. Bir arkadaşınız veya yakınınız iş değişikliği yaptığı zaman,onu motive ve mutlu etmek için küçük jestler yaparız. Bunlardan biride çiçek gönderimidir. Yeni iş yeri için en ideal olan hediye çiçeklerdir. Yeni iş yerleri için, özellikle de ofisler için özel olarak tasarlanmış olan çiçekleri Ribbon Flowers’da bulabilirsiniz. 

Yeni İş Çiçeği

İş dünyasında gerçekleşen güzel başlangıçlar, kutlanmaya değerdir. Alacağınız güzel bir çiçek, sevdiğiniz insanların bu büyük adımında yanında olduğunuzu gösterir. İşte bu noktada Ribbon Flowers’ın rengarenk yeni iş çiçeği çeşitleri ile bu yeni heyecanı siz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Yeni İş Tebrik Çiçeği Ne Gönderilir?

İş hayatında yükselen arkadaşınıza, eşinize gönderebileceğiniz birçok yeni iş tebrik çiçeği vardır. Hedefleri için ilerleyen birinin yanında olmak, onu çok mutlu edecektir. Diğer yandan sevdiklerinin yanında olması, işini daha da sevmesini sağlayabilir. Ribbon Flowers’ın terfi eden birine hediye olarak alabileceğiniz yeni iş için çiçek ve makama gönderilen çiçekler önerisi için de aşağıdakiler sayılabilir:

Çikolata Mum Çiçek Hediye Kutusu

Terfi eden birine yeni iş çiçeği olarak gönderilebilecek şık tasarımlardan biridir. Bir bölmesinde taze Ribbon Flowers çiçekleri, ikinci bölmesinde ise mum vardır. Şeffaf kapağın altında bulunan bölmenin altında ise altın kaplı çikolatalar ve drajeler bulunur. Bu çiçek kutusuyla terfi eden bir yakınınıza estetik görüntüyle birlikte eşsiz lezzeti sunabilirsiniz.

Vazoda Orkide Nar Çiçeği

Gold bir saksı içinde iki adet narçiçeği renginde orkide bulunur. Saksı kısmında da zarif bir görüntüye neden olan süslemeler yapılır. Sevdiklerinizin almış olduğu terfi için mutluluğunu bu güzel aranjmanla kutlayabilirsiniz. Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımını üzerine yazacağınız bir destek notuyla çok daha özel hale getirebilirsiniz.

Doğal Kuru Çiçek Aranjmanı

Terfi alan sevdikleriniz için kutlama çiçeğiniz, kuru çiçeklerden yana olabilir. Böylece çiçeklerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Terfi için tebrik olarak kuru çiçek aranjmanını tercih ettiğinizde yakınınız, ofisinde bu eşsiz çiçeği ömür boyu saklar. Ayrıca eşsiz görüntüsüyle masasına veya ofisine harika bir hava katacaktır.

Yeni İş Tebrik Mesajları

Yeni işe başlayan birine çiçek gönderdiğinizde onlara ufak notlar hazırlayabilirsiniz. Bu, hediyenizin çok daha anlamlı olmasını sağlayacaktır. Duygularınızı hissettiren ve hayatındaki başarıyı temenni ettiğiniz notlarla sevdiklerinizin heyecanını paylaşabilirsiniz. İlk iş günü çiçeği için yazdığınız notlarda dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır:

  • Yeni işe başlayan kişiyle yakınlık dereceniz
  • Hayatındaki ilk işi olup olmadığı
  • Yaşı ve cinsiyeti

İş tebriği mesajlarınız, sevdiğinizin ilk günlerinde çok daha iyi hissetmesine neden olur. Çünkü yeni iş, yanında yeni sorumlulukları ve heyecanları getirir. Yeni iş tebrik çiçeği ile yanında olduğunuzu göstermeniz, onu mutlu edecek ve daha güçlü kılacaktır. Ribbon Flowers’ın taze, mis kokulu çiçekleri ve yazdığınız notlarla sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Terfi Çiçeği 

Terfi tebriği için en yaygınlaşmış hediyelerin başında çiçek gelmektedir. Bambaşka renkleri ile yeni gelen güzelliklere güzellik katan çiçekler, terfi almış yakınınız için en güzel hediyedir. Genellikle özel olarak hazırlanmış olan saksılara yerleştirilen terfi çiçeği görünümleri ile bulundukları ortamı güzelleştirmektedirler. Terfi çiçeği için seçilebilecek ürünlerden biri de teraryumdur. Teraryumlar uzun ömürlü ve görünüm itabari ile küçük bir orman şeklindedir. Ribbon Flowers’ da bulunan seçenekler ile sizler de sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. 

En güzel çiçek seçenekleri Ribbon Flowers’ta. Siz de yeni iş değiştirmiş sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak isterseniz sitemizdeki birbirinden güzel aranjmanlardan birini seçebilir, güvenli bir şekilde istediğiniz yere gönderim sağlayabilirsiniz.

Yeni İşe Başlayan Birine Çiçek Gönderme

Hayatında ilk defa çalışmaya başlayacak kişinin heyecanı, oldukça büyüktür. İlk iş kutlama çiçeği ile sevdiklerinizi motive edebilirsiniz. Ayrıca eski bir çalışma arkadaşınızın yeni işinde atacağı başarılı adımlar için onu destekleyebilirsiniz. Ribbon Flowers ile alacağınız mevsimine uygun taze çiçeklerle yanında olacağınız kişinin çalışma alanını güzel hale getirirsiniz.

Yeni iş hediyesi çiçek seçimlerinizin sunumları da etkileyici olacaktır. Gold veya cam saksılarda rengarenk canlı çiçekler, güzel bir görüntü yakalar. Adeta sevdiklerinizin ilk iş gününde enerjisini arttıracak formdadır. Kuru çiçeklerin ise harika tasarımı sayesinde çok uzun süreli hatta kalıcı bir görüntü ortaya çıkar. Böylece çalışma alanının bir köşesinde daima desteğinizi hatırlayacaktır.

Tüm sevdiklerinizin önemli yeni iş gününde yanında olmak, onlara verdiğiniz değeri de gösterecektir. Ribbon Flowers ile sipariş verdiğiniz çiçekler, isteğinize göre de düzenlenebilir. Ayrıca yazdığınız mesajlar da eksiksiz biçimde çiçeğin en güzel köşesine yerleştirilir. Aynı gün için de aldığınız çiçekler, yakınınızın çalıştığı adrese gönderilerek teslim edilir.

Yeni İş Yeri İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Yeni iş yerleri ziyareti için buket şeklindeki çiçekler genel olarak tercih edilmemektedir. İş yerine uygun olabilecek en iyi hediye, kutu biçiminde veya vazo içerisine yerleştirilmiş çiçeklerdir. Üstelik bu tür çiçekler aksesuarlar ile de süslenmekte ve muazzam bir görüntüye bürünmektedir. Ribbon Flowers’ da bulunan yeni iş yeri çiçekleri tam da bu görünümde,yeni iş sahibi kişiyi mutlu edecek niteliktedir.

Ofis Çiçeği 

Barış zambakları, ofis çiçekleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Işık koşullarının yeterince olmadığı, yeterince temiz havalandırması olmayan ofis odalarında oldukça dirençli olabilecek olan barış zambakları,ofisinizin havasını daha doğal bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Gelişim süresi diğer çiçeklere göre uzun sürmektedir. Ofise gönderilecek hediyeler arasında yer almakla birlikte ortamlarına katacağı enerji ile iş yükünün üzerinizde ki etkisini psikolojik olarak azaltacaktır.

Ofis Masa Çiçeği

Ofis masaları için en çok tercih edilen ve yetiştirilmesi en kolay olan bitkilerden biri hiç şüphe yok ki kaktüstür. Ofis masa çiçeği için tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri kaktüs bitkilerinin radyasyon emici özellikleri bulunmasıdır. Yoğun bilgisayar ortamında yakınınızın daha sağlıklı bir şekilde işlerine yoğunlaşmasını istiyorsanız ofis masa çiçeği olarak kaktüs seçiminde bulunabilirsiniz. Güneş ışığına yakın alanlarda sulama işlemine gerek kalmadan bir ömür kaktüs bakımı mümkündür. 

Ofiste Bakılabilecek Çiçekler

Ofislerde ki güneş ışığı ve havalandırma problemlerinden ötürü çiçek bakımı sıkıntılı olabilmektedir. Ofis için çiçek bakarken Barış zambakları, areka gibi türler bu tarz ortamlara doğrudan uyum sağladıkları için tercih sebebi olmaktadır. Teraryum gibi ufak çiçek ormanları da az bakım ile ofislerde güzel bir görünüm sunabilir. Kaktüs gibi bakıma neredeyse hiç gerek olmayan bitkiler de ofis ortamlarında rahatlıkla tercih edilebilir.