çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

İçimden Geldi

Dizayn Türleri

Renk

Çiçek ÇeşitleriFiyat


GÖNDERİM SEBEBİ

Kişilerin duygularını ifade edebilmelerinin en güzel ve anlamlı yollarından birisi de çiçeklerdir. Çiçek hediyeleriyle birlikte insanlar, sevdiklerini mutlu edebilecek düşünceli jestler hazırlayabilirler. Aşk, sevgi ve dostluğun vurgulanmasıyla hislerin aktarılması için yararlanılabilecek çiçekler geniş alanlarıyla oldukça fazla seçim alternatifi sunar. Bununla birlikte kişiler, içimden geldi çiçeği yollayarak sevgilerini ince bir şekilde gösterip kıymet verdikleri insanları sevindirebilirler.

İçimden Geldi Çiçek Aranjmanı ve Modelleri

İnsanların saf duygularını gösterebilmeleri konusunda yardımcı olan Şakayık Buketi ile birlikte sevdiklerine olan şefkatleri anlatılabilir. Birden çok türün yer aldığı çiçek aranjmanlarıyla oldukça estetik görünen zarif bir hediye sunulabilir. İçimden geldi çiçeği hediye edilirken ideal seçimlerin arasında bulunan Bahar Buketi ise oldukça estetik olan görünümü ve hoş kokusuyla sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlar.

Cam vazo içerisinde yer alan çiçekler ya da açık renkli vazolar gibi farklı renk seçeneğiyle birlikte hazırlanır. Böylece sevdiklerinizin zevklerine uygun hediyeler oluşturabilir, özel çiçek buketleri hazırlatabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu etmek için Vazo Aranjman ürünleri içerisinden seçim de yapabilirsiniz.

Sebepsiz Yere Çiçek Gönderilir mi?

İnsanlar, çiçek buketleriyle birlikte duygularını yansıtabilir, sevdiklerine kendilerini ifade edebilirler. Sevgilerini anlatabilmek için herhangi bir nedene ihtiyaç duymadan sebepsiz yere çiçek göndermek de güzel bir jest olabilir. Daha da şık bir görüntü isteyenler güller, karanfiller ya da papatyaların bulunduğu hediye alternatiflerini kurdele kullanılarak süsleyebilir ve şirin bir görünüm oluşturabilirler.

Hemen sebepsiz yere çiçek göndermek ve içlerinden gelen duyguları kısa zamanda aktarmak isteyenler için Ribbon Flowers’ın imkanlarından yararlanabilirler. Yıl dönümleri ya da özel günler kutlanırken kişiler, sevdiklerine güzel kokulu çiçekler gönderip sürprizler yaparak inceliklerini gösterebilirler. Romantik bir hediye sunma adına ideal olan vazo aranjmanları ile içlerinden geçenleri anlatabilirler. Aynı zamanda birbirinden güzel buketlerin oluşturduğu aranjmanlarla birlikte baharın tazeliği ve ferahlığını sevdiklerine ulaştırabilirler. Duygularını tercüme eden ve göz dolduran sunumlarla sevdiklerinin mutlu olmalarını sağlayabilirler.

RIBBON ile İçinizden Geldiği Gibi!

Sevdiklerimize, onlara ne kadar değer verdiğimizi göstermenin en güzel yollarından biri de hediyeler vermektir. Çevremizde, sevdiğimiz insanın zevklerine ve ilgi alanlarına göre vereceğimiz hediye çeşitlilik gösterecektir. Hatta kimi zaman onlara ne hediye etmemiz konusunda kararsızlıklar yaşayabiliriz. Tam da bu noktada zamansız ve klasik bir güzelliğe sahip çiçekler imdadımıza koşuyor!

Sevdiklerimize vereceğimiz hediyelerin, onları yansıtan ve onlara özel olması önemli demiştik. Onlara hediye edeceğiniz çiçek hediyelerinin de onlara uygun olmasına özen gösterilmeli. Örneğin kimimiz kırmızı gülleri çok severken kimimiz ise beyaz laleler ile mest olabilir.

Ribbon’ın “İçimden Geldi” koleksiyonu ile onlarca ürün arasından sevdikleriniz için en uygun seçeneği bulabilir ve hoş sürprizler yapabilirsiniz. 

Sezonun en güzel, rengarenk şakayıkları ya da büyüleyici güzellikteki güller ile yapacağınız bu sürprizler sevdiklerinizi çok mutlu edecek!