çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Vazoda Aranjman

Dizayn Türleri


Renk
Çiçek Çeşitleri


FiyatGÖNDERİM SEBEBİ


Vazoda çiçek bakmak ve çiçek aranjmanı hediye etmek, buketlere oranla daha uzun ömürlü bir tercih olacaktır. Üstelik saksı yerine vazo kullanarak çiçekleriniz için daha estetik bir ortam yaratabilirsiniz. Vazoda çiçek aranjman seçenekleri arasında baskılı ya da tek renk vazo çeşitleri de bulunur. Eviniz için ya da armağan etmek amacıyla vazo içerisine yerleştirilmiş çiçekleri satın alabilirsiniz. Aranjman olarak kullanabileceğiniz mevcut vazo seçeneklerinden bazıları şunlardır:

  • Gold opak
  • Cam
  • Top vazo
  • İsme özel vazo

Marjinal ve cins bitkiler yetiştirebileceğiniz vazoların içerinde hali hazırda mevcut çiçekler bulunmaktadır.  Şakayık ve gül gibi çiçek aranjmanları ya da soft temalı aranjman çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Vazoda Çiçek Aranjman Çeşitleri

Çok sık tercih edilen vazoda çiçek aranjmanı, birden fazla çeşit halinde sitede bulunmaktadır. İçlerinde bulunan özel sünger yapı sayesinde su sızdırmayan ancak çiçekleri canlı tutan bir sistemleri vardır. Örgü şeklinde, farklı renklerde ya da temalı olarak tasarlanan vazo ve aranjmanlar, değişik ortamlara uyum sağlayacak şekilde üretilirler.

Çok çeşitli modellerden dilediğinizi seçebilir, 2 günde bir su vererek topraksız çiçek yetiştiriciliği yapabilirsiniz. Hazır ya da sipariş buketlerin saksıda teslim edilen versiyonu olan cam vazoda aranjman buket seçenekleri, kolay şekilde yetiştirilebilmektedir. Ayrıca hem çiçek hem de vazo olarak set halindelerdir. Bu sebeple, ekstra vazo satın alım ihtiyacı hissetmeden aranjman çiçek edinebilirsiniz.

Vazoda Sümbül Aranjman

Vazoda çiçek satın alımlarında kolaylık sağlayan aranjman çeşitlerinin önde gelenlerinden vazoda sümbül aranjman, büyük boy olması ile dikkat çeker. Siyah renkli vazo bölümü, opak bir yapıya sahiptir. Aranjman içerisinde sümbülün mor rengi; mavi, beyaz, yeşil ve morun diğer renkleri ile bir arada olacak şekilde harmanlanır.

Sitemizde bulunan Amy Winehouse Deluxe Vazo Sümbül Aranjman, sümbülün eşsiz dokusunu bir konsept haline getiren özel parçalardan biridir. Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Winehouse’un karanlık temasını çağrıştıran renklerden oluşan bu konsept ürün, ayaklı siyah cam vazo çiçek aranjman olarak satılmaktadır.

Vazoda Mor Kuru Çiçek Aranjmanı

Aranjmanların ömrü, kuru çiçekler kullanılarak artırılır. Vazoda mor kuru çiçek aranjmanı da bu çeşide örnek teşkil eder. Grand boy vazo, metalik unsurdan oluşur. Odiane metal vazo ise yassı silindirik yapısı ile son derece etkileyici bir formdadır. Mor kuru çiçeklerin örüntülü dizaynının metal vazo ile buluştuğu bu aranjman çeşidi, vazoda çiçek satın alımlarınız için rahatlıkla tercih edilebilir.

Vazoda Çiçek Aranjman Fiyatları

Vazo aranjman fiyatları, kullanılan çiçeklere ve vazoların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Sitede sulu ve susuz yapıda birçok aranjman çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacınıza göre tercih edeceğiniz aranjman çeşidini belirleyebilirsiniz. Ortalama 650 TL’den başlayan vazoda çiçek aranjman modelleri, 3000 TL ve üzeri fiyatlara dek çıkabilmektedirler. Fiyat ve özelliklere Ribbon Flowers üzerinden göz atabilir, zahmetsiz çiçek yetiştiriciliğini bir sanat olarak evinizde gerçekleştirebilirsiniz.

Duyguları ifade etmenin en güzel yollarından olan çiçekler yerleştirilmesi için seçilecek alana da hoş bir görüntü ve ferahlık katacaktır. Sizde sitemizden ihtiyacınız olan vazoda çiçekleri seçip, hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Vazoda Çiçeğin Tercih Edileceği Zamanlar

Ribbon Flowers olarak, hayatımızın her anını paylaşmaya çalıştığımız ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan kişileri daimi özel hissettirebilecek vazoda çiçek seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizin her anını özel kılmamızı sağlamaktadır. Eğer her anınızı özel yaşamak isterseniz, siz de sitemizdeki seçeneklere göz gezdirebilir, hoşunuza gidenleri güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Vazoda Çiçek Nasıl Uzun Yaşar?

Her canlı çiçek gibi vazoda bakımını yapacağınız çiçek için de belli kurallara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Vazonuzun içini mümkün olduğunca temiz tutmalısınız.
  • 3-5 gün aralığında vazoda bulunan çiçeklerin dallarının altını 3 cm kadar keskin bir bıçak ile çapraz bir şekilde kesin.
  • Vazodaki suyu 3-4 günde bir kesin olarak değiştirin.
  • Vazonuzu direk güneş ışığı alacak bölümlere yerleştirmekten kaçının.
  • Vazonuza koyacağınız su miktarını iyi ayarlamalısınız. Fazla koyacağınız su çiçeklerinizin çürümesine sebep olabilir.  Normal boyuttaki vazoda çiçekler için yarım litre kadar su yeterli olacaktır. Daha büyük bir vazoda çiçek var ise su miktarını arttırın. Vazoda çiçek solmaması için alt dalların su ile yumuşaması gerekir. Bu da çiçeğinizin daha fazla su çekmesini engelleyip, uzun süre yaşamasını sağlayacaktır.
  • Vazoda çiçekler için satılan çiçek besinlerinden temin edebilirsiniz. Suda eritilerek vazoya eklenir. Vazoda çiçek solmaması için yapılacak seçeneklerden biridir.

Hayatlarımıza anlam katan çiçekler ile daha güzel zamanlar geçirmek isterseniz, sizlerde sitemizden tüm çiçek kategorilerine göz atabilirsiniz.

arama