çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Gelin Buketi

Dizayn TürleriRenk

Çiçek Çeşitleri
FiyatGÖNDERİM SEBEBİ

Düğününüzde ve fotoğraf çekimlerinizde sizleri tamamlayacak önemli parçalardan biri gelin buketleridir. Gelinlerin ellerindeki eşsiz gelin buketleri ve damatların yaka çiçekleri uyumları ile göz doldurarak benzersiz karelerin yakalanmasına imkân sunar.

Gelin Çiçeği

Özel günlerinize dair anı olarak da saklayacağınız gelin çiçeği modelleri ise oldukça çeşitlidir. Her çiftin arama markajında bulunan gelin çiçeği fikirleri birbirinden ayrı güzellikleriyle sizleri kararsız bırakabilir. Ribbon Flowers ekibi tarafından tasarlanan harika ve eşsiz modeller, bu kararsızlığınıza son verecektir.

Gelin Çiçeği ve Gelin Buketi Modelleri

Gelinlik modelinizin beyazlığına yakışacak gelin çiçeğini bulma konusunda kararsız kalabilirsiniz. Çünkü gelin çiçeği rengini seçmek zorlayıcı olabilir. Ancak gelin buketleri tamamıyla kişiye özel olarak da tasarlanabilir. Ribbon Flowers’ta bulunan harika gelin buketi modellerine göz atarak çiçeklerin asaleti ile sizlerin zarafetini buluşturacak modelleri satın alabilirsiniz.

Pembe Şakayık Gelin Buketi’nde mevsimin en taze çiçeklerinden oluşan gelin buketinizi, gelinliğinizden bir parça dantelle de süsleyebilirsiniz. Canlı renkleri, yeşilin doğaya göz kırpması ve gelinliğinizin saflığı ile harmanlanacak gelin buketleri çeşitleri özenle tasarlanmıştır. Soft Kırlar Gelin Buketi ile kır düğünüzün ihtişamını ellerinizde taşımanız mümkünken, gelin el çiçeği ve yaka çiçeği sayesinde de ruh eşiniz ile harika bir takım olduğunuzun sinyallerini verebilirsiniz.

Şakayık Gelin Buketi

Şakayık en gösterişli çiçeklerden biridir. Bu nedenle de gelin buketlerinde büyük bir ilgi görmektedir. Hem düğünlerde hem de özel günlerde bu bitkinin güzel duruşundan yararlanılabilir. Şakayık zarafet, lüks ve sevginin sembolü olarak ortaya çıkmaktadır. Bu buketlerde pembe, beyaz ya da sarı renkleri tercih edebilirsiniz. Şakayık gelin buketi yapabilmek için şakayık çiçeği yanında farklı malzemelerden de yararlanılmaktadır. 

Orkide Gelin Buketi

Orkide en nadide çiçekler arasında yer alır. Son yıllarda özellikle gelinlerin gelin çiçeği konusunda da tercihleri arasında yer alır. Canlı bir çiçek olması bu çiçeğin tercih edilirken belli başlı konulara dikkat edilmesi gerekli hale getirir. Özellikle gelin çiçeği olarak orkideyi tercih ediyorsanız mutlaka bu çiçeğin uygun bir şekilde Buket haline getirildiğinden emin olmalısınız. Şık bir orkide çiçeğinden gelin çiçeği tercih ederseniz profesyonel aranjmanları seçebilirsiniz.

Beyaz Gül Gelin Buketi

Beyaz gül gelin buketi en çok tercih edilen Buket türlerinden biridir. Yapma gelin buketleri yanında canlı güllerden oluşan buketleri de tercih edebilirsiniz. Ancak bu süreçte seçtiğiniz buket konusunda şu noktalara dikkat etmeniz gerekir:

  • Gelin çiçeği buketi seçerken gelinliğinizin modelini dikkate almalısınız.
  • Buketinizin çok ağır olup sizi yormamasına önem vermelisiniz.
  • Canlı çiçekleri tercih ediyorsanız mutlaka kalıcılığını koruyabilecek nitelikte bir çiçek türü tercih etmelisiniz.
  • Şirketinizin gelinlik renginize uygun olması özellikle dikkat edilen bir konudur.

Son derece şık bir beyaz gelin buketi sayesinde düğününüzde çok daha eğlenceli ve güzel bir şekilde zaman geçirme imkanı bulabilirsiniz

Gala Gelin Buketi

Gala gelin çiçeği buketi özellikle tercih edilen buketler arasında yer alır. Son derece şık bir şekilde tasarım haline getirilen bu buketlerde galanın arasından farklı çiçek dekoratif çiçekler de konulabilir. Böylelikle gelin çiçeğinizin çok daha gösterişli olması sağlanabilir. Sade ancak göz alıcı bir gelin çiçeği tercih etmek istiyorsanız gala çiçeğinden yapılan gelin çiçeği buketlerini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Canlı Gelin Çiçeği

Canlı gelin çiçeği tercih etmek birçok gelinin üzerinde durduğu konulardan biridir. Yapma bir çiçek yerine gerçek çiçeği tercih etmek birçok gelin için son derece uygun bir tercih olsa da canlı çiçekleri seçerken belirli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Her şeyden önemlisi bu çiçeklerin düğün süresince kendini bırakmamasına dikkat edilmesi gerekir. Son derece şık bir şekilde aranjman haline getirilen canlı çiçekler birtakım koruyucu maddelerle uzun süre dayanabilecek şekilde sizlere sunulur.

Beyaz Gelin Çiçeği

Beyaz gelin çiçeği gelin adaylarının en çok tercih ettiği çiçek türleridir. Bunlar şık bir buket haline getirildiğinde gelinlik kombininize en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Gelin çiçeklerinde tek bir çiçek türünden faydalanabileceği gibi birden fazla çiçek türünden de yararlanılabilir. Böyle durumlarda çeşitli çiçek malzemeleri ile buketlerin daha göz alıcı olması sağlanır. Gelinlerin son derece güzel ve göz alıcı görünebilmesinde gelin çiçeklerinin özelliklerinin dikkate almak gerekir. Beyaz gelin çiçeklerinde en çok kullanılan çiçek çeşitleri şunlardır:

  • Gala çiçeği
  • Beyaz gül
  • Beyaz karanfiller
  • Beyaz orkideler

En çok tercih edilenler arasındadır.

Kuru Gelin Çiçeği

Kuru gelin çiçekleri ise bu çiçekleri saklamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Farklı renklerden oluşan kuru çiçekler sayesinde düğün konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle kuru çiçekler uzun yıllar dayanabildiği için gelin adayları bu çiçekleri hatıra olarak saklayabilirler. Aynı zamanda evlerde dekorasyon ürünü olarak da kullanılmaları mümkündür. Gelin çiçeği tercih etmek birçok bakımdan önem taşımaktadır. Sevdiğiniz bu çiçekler sayesinde oldukça güzel bir gelinlik kombini hazırlayabilirsiniz.

Gelin Buketi Fiyatları Ne Kadar?

Düğününüze dair her detayın kusursuz olmasını istersiniz. Gelin buketi fikirleri ya da yaka çiçeği modelleri gibi birçok noktada da ince eleyip sık dokursunuz. Tüm gün sizlere eşlik edecek bu parçaların sizler kadar özenli kişiler tarafından tasarlanması, hazırlanması gerekir. Ribbon Flowers ise özgün tasarımları, taze çiçekleri ve kaliteli seçimleri bir arada sunmayı başarır

Model ve renklerden sonra gelin buketlerine dair en çok merak edilen şey ise fiyatlarıdır. Modellerin fiyatlarını belirleyen birçok nokta vardır. Çiçeklerin canlı veya yapay olması, buketin büyüklüğü, çeşidi ve çiçek türü bu fiyatı belirlemede etkili olan kriterlerdendir. Ribbon Flowers & Design’da bulunan gelin buketi ve yaka çiçeği fiyatları ise yaklaşık olarak 1.400-3.000₺ aralığındadır. Özel olarak sipariş edilen model ve tasarımlarda değişkenlik gösteren bu fiyatlandırma ve gelin buketi fikirleri için danışmanlık alabilirsiniz.

Damat Yaka Çiçeği Modelleri

Tüm gözlerin sizlerin üzerinde gezdiği özel günlerinizde damatlara özel olan yaka çiçeği modellerini de es geçmemek gerekmektedir. Çoğunlukla gelin buketleri ile uyumlu, isteğe göre takım elbiseye ya da tarza uygun olarak da yaka çiçeği tasarlamak mümkündür. Yaka çiçeği erkeklerin takım elbiselerinde bulunan ufak buketlerdir, zarif bir detay olan bu aksesuar tarzınıza şık bir imza atmaktadır.

Ribbon Flowers yaka çiçeği modelleri de tıpkı gelin buketleri gibi özel olarak tasarlanırlar. Beyaz Şakayık Gelin Buketi ve Yaka Çiçeği Seti, çiftler tarafından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Tüm seçimleriniz özel günlerinizden bir hafta önce oluşturulan sipariş ile hazırlanmaktadır.

En Güzel Gelin Buketleri ve Yaka Çiçekleri RIBBON’da!

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu da kendini göstermeye başladı. Düğün ve nikah organizasyonları, her ayrıntısıyla gelin ve damat adayları için önem taşıyor. Bu detayların biri de gelin çiçeği elbette. Düğünün teması, düğün mekanı ve diğer pek çok ayrıntının düğün çiçeği tercihinde etkili olduğunu söyleyebiliriz.

RIBBON’ın birbirinden şık gelin buketleri tasarımlarıyla en özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Dilerseniz tasarımları düğün organizasyonunuza göre özelleştirebilir, kişiye özel hazırlatabilirsiniz.

Gelin çiçeği seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar var. Örneğin düğününüzü yaz aylarında gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız daha canlı çiçekler kullanmanız doğru olacaktır. Fakat kış mevsimi için organize edeceğiniz bir düğünde, gelin çiçeğinizde kuru çiçeklere de yer verebilirsiniz.

RIBBON’ın siz değerli gelin adayları için hazırladığı birbirinden şık gelin buketleri, düğününüzde yıldız gibi parlayacak! 

Gelin buketlerine eşlik eden ve tamamlayıcı görev üstlenen damat yaka çiçekleriyle oldukça uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

arama