çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Yeni Bebek Çiçekleri

Dizayn Türleri
Renk
Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Bebekler dünyayı güzelleştiren ve insanoğlunun sadeliğinin en iyi temsilcisidir. Bir mucizenin eseri bebekler, doğumları ile birlikte etrafına mutluluk ve enerji katarlar. Bu sebep ile doğacak olan bebeği en güzel şekilde karşılamak isteyen yakınları, çeşitli hazırlıklar yapmaktadır.

Yeni doğan bebek ziyaretinde bulunurken mutlaka bir hediye götürmek isteriz. Yeni bebek çiçekleri de  tercih edilen hediyeler arasındadır. Çiçekler tıpkı bebekler gibi saf ve masumdur. Masumiyeti simgeleyen bebekler için ailelerine çiçek hediyesinde bulunmak çok hoş bir jesttir. 

Yeni bebek sahibi çiftlere tebriğe gitmek ve hediye vermek ise en güzel kutlamalardan biridir. Yeni doğan bebek hediyeleri içinde klasiklerin aksine özel tasarımlar ise oldukça mutluluk verici seçeneklerden olabiliyor. 

Yeni bebek çiçek gönder seçeneğinde arama yapan kişiler, standart gönderilerden ziyade tasarım seçeneklere yönelebilmektedir. Ribbon Flowers ise yeni bebek için çiçekler hazırlayarak benzersiz bir hediye vermenizi mümkün kılıyor.

Yeni Doğan Bebek Çiçek Modelleri

Yeni doğan bebek çiçek modelleri, çiçeği burnunda ebeveynlerin birbirine alabileceği en güzel hediye seçeneklerindendir. Kız yeni doğan çiçeği veya erkek yeni doğan çiçeği olarak farklı şekillerde tasarlanan modeller arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Diğer yandan çiçek buketleri, hediye kartları, tebrik kutuları ve çikolata tepsileri de önemli alternatiflerdendir. Özenle hazırlanan, tazeliğini koruyan çiçeklerden oluşan ve birinci sınıf çikolatalar ile süslenen hediyelik seçenekleri, Ribbon Flowers’ta sizler için sunuluyor.

Tebrik kutuları da kişiye özel olarak tasarlanmasının yanında, zahmetsiz ve düşünceli hediye seçenekleri kategorisindeki yerini almaktadır. 

Yeni Doğan Bebek için Hangi Çiçek Alınır?

Bebek görme çiçekleri hediye etmek her özel gün ve mutlu anı taçlandırmak için yüzyıllardır en çok kullanılan yöntemlerden. Usta ellerden çıkan aranjmanları sevdiklerinize hediye etmek, üstelik bunu Ribbon Flowers’ın imza kalitesi ile yapmak bu yöntemi benzersiz kılmanın tek yolu olabilir. Peki yeni doğan bebek için hangi çiçek alınır? Anne adaylarının en duygusal anlarının yaşandığı, babaların şaşkınlıklarına eşlik edecek benzeri bulunmayan yeni bebek çiçekleri Ribbon Flowers kalitesiyle size sunuluyor.

Yeni bebek için çiçek seçilmesi ne kadar zor olsa da Ribbon Flowers, telaşınızı ortadan kaldıracak. Somon Pembe Güller Buketi zarifliği asaletle birleştirirken, rengarenk otuz şakayık buketi ihtişamını bulunduğu ortama yansıtmaktadır.  İsme özel turuncu vazodaki aranjmanın enerjisi gününüze güç katmak için tasarlanırken, Pastel Masalı Grand Ortanca Sümbüller’in sakinliği sizlere ufak bir mola hediye edecek. Yeni bebek çiçeklerinizin tasarım, uzun ömürlü ve benzersiz olması için Ribbon Flowers’tan siparişlerinizi oluşturmak için acele edin.

Bebek Doğum Hediyesi Olarak Hangi Ürün Gönderilir?

Bebek Doğumlarının verdiği mutluluk ile en güzel hediyeler alınmak istenir. Çünkü bebeği en güzel şekilde karşılamak, hayatın güzellikleri ile iç içe olmasını sağlamak istenir. Ribbon Flowers’ da bulunan bebek doğum hediyeleri, görünümlerinin iç ısıtıcılığı sayesinde görenlerin gönlünü fethetmektedir. Kız ve erkek bebekler için hazırlanmış olan kutu çiçekler; balonlar, renkli aksesuarlar, örgülü hayvancıklar ile eşsiz bir görünüme bürünmektedir. 

Hoş Geldin Bebek Çiçekleri

Bebek ziyaretlerinin vazgeçilmez hediyelerinden olan hoş geldin bebek çiçekleri tüm güzel çeşitleri ile Ribbon Flowers’da. Genel olarak çiçek sepeti olarak hazırlanmakta olan bu ürünlere daha büyük ve özel bir şekilde ‘’ hoş geldin ‘’ kartı yerleştirilmekte. Bu görüntü de hediyeyi daha anlamlı kılmaktadır. Genel olarak hoş geldin çiçekleri aksesuarları ile birlikte,kızlar için pembe, erkekler için ise mavi olarak seçilmektedir. Ancak birbirinden farklı ve renkli seçenekler ile oluşturulan aranjmanlar,her iki cinsiyete de uygundur. Ribbon Flowers’ da bulunan hoş geldin bebek çiçeklerinin renkleri sayesinde farklılık oluşturabilir, hediyenizin daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli aksesuarlar ile süslenmiş olan bu aranjmanlar, bulunduğu ortamın huzur ile dolmasını sağlayacak, bebeğe ve bebeğin geldiği ortama yayacağı pozitif duygular ile mutluluk aşılayacaktır. 

Bebek Tebrikleri Hediyeleri

Bebek tebrikleri için hazırlanan aranjmanlar genellikle kutu şeklinde olmaktadır. Kutunun daha estetik bir görüntüye sahip olması, aksesuar yerleştirmede olanakların daha fazla olması sebebiyle tercih listesinin en başında yer almaktadır.

Ribbon Flowers’ da bulunan bebek tebrikleri çiçekleri son derece özen ve dikkat ile hazırlanarak sizin için özel olan kişilere değer verdiğinizi en iyi şekilde göstermektedir. Detayların hayatı daha anlamlı kıldığı bilinci ile sizler için çeşitliliğimizi özenle geliştiriyoruz.

Ribbon Flowers’ da bulunan yeni doğan çiçekleri sayesinde ziyaretlerinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle erkek ve kız bebekler için özel olarak tasarlanmış olan, kaliteli aksesuarlar ile harmanlanmış olan ürünlerin tercih edilmesi doğru olacak hediyelerdir.

Mutluluğun ve saflığın temsilcileri bebekler için tüm yeni bebek çiçek seçenekleri Ribbon Flowers’da. Yeni anne babalarımıza göndereceğiniz ufak ve sıcak bir hediye ile bu mutlu zamanlarını daha da anlamlı kılabilirsiniz. En güzel ve renkli seçenekleri ile tüm çiçek aranjmanları Ribbon Flowers’da. 

Doğum Çiçeği

Yeni bir bebeğin doğumu, hayatın en özel ve mutlu anlarından biridir. Bu özel anı kutlamak ve sevdiklerinize olan sevincinizi paylaşmak için en güzel doğum çiçeklerini sunuyoruz. Renkli ve canlı çiçek aranjmanlarımız, yeni ebeveynlere mutluluk ve pozitif enerji getirmek için özenle hazırlanmıştır. Doğum çiçeklerimizle, sevdiklerinize bu mutlu günlerinde yanlarında olduğunuzu hissettirin.

Yeni Doğum Yapan Anneye Hediye

Yeni doğum yapan anneye hediye seçmek, onun bu özel ve unutulmaz anında kendini özel hissetmesini sağlamak için harika bir yoldur. Yumuşak renklerdeki zarif çiçek aranjmanlarımız, anneye verdiğiniz değeri ve ona olan sevginizi en güzel şekilde ifade eder. Yeni anne olmuş sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırladığımız çiçek buketleri, tazeliği ve şıklığıyla öne çıkar. Ona özel bir hediye ile bu mutlu gününde yanında olun.

Bebek Doğum Hediyesi

Bebek doğum hediyesi, yeni doğan bebeğe hoş geldin demenin ve ailenin sevincini paylaşmanın zarif bir yoludur. Sevimli ve renkli çiçek aranjmanlarımız, bebek odasına neşe ve renk katar. Özel olarak tasarlanmış bebek doğum çiçeklerimiz, hem bebeğe hem de ailesine mutluluk getirecek şekilde hazırlanmıştır. En taze çiçeklerle oluşturduğumuz buketlerimizle, yeni doğan bebek ve ailesi için unutulmaz bir hediye sunun.

Yeni Doğan Bebeğe Çiçek Notu Ne Yazılır?

Çiçek buketlerinin ve hediye kutularının en tatlı tamamlayıcılarından biri de notlarıdır. Kalbinizden geçenlerin kalem kağıt ile buluşması yıllar sonra bile ortaya çıktığında gülümsetecek notları unutulmaz kılar.

“Aranıza yeni katılan minik ile yeni hayatınız başlıyor. Sağlıklı günlerde büyütmeniz dileğiyle...” yazılı bir notu yeni ebeveyn olan arkadaşınıza iletebilirsiniz.

“Bağlarımız artık daha sıkı, tarif edilemez sevgin, sabrın ve güzelliğin ile harika bir anne olacaksın.” yazılı notu ise karınıza hediye edeceğiniz pembe kutuda şakayıklar ile hediye edebilirsiniz.

arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.