çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Buket Çiçek

Dizayn Türleri


Renk

Çiçek ÇeşitleriFiyat
GÖNDERİM SEBEBİ


Nişan, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü ve doğum günleri başta olmak üzere bütün özel günlerde buket çiçek çeşitleri sıklıkla tercih edilirler. Rengarenk görünümleri ve etkileyici tasarımları ile sevdiklerinize güzel bir jest yapmanıza olanak tanırlar. Ailenize, arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza hafızalarına kazınacak ve her baktıklarında sizi hatırlatacak hediyeler sunmak istiyorsanız, onlara bu çiçekleri vermeyi düşünebilirsiniz.

Çiçek Buketleri

Çiçek buketleri oldukça önemli hediye türleri arasındadır. Eğer bir kişiye hediye olarak ne alacağınıza karar verememişseniz birbirinden farklı renklere sahip çiçekler, onlara güzel bir sürpriz yapmanıza yardımcı olur. Bu kapsamda anneler günü, babalar günü için en güzel çiçek buketlerini bulabilirsiniz.

Bu gibi özel günlerin yanı sıra eşinize ya da sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, birbirinden güzel buketler de seçilebilir. 7 gün 24 saat sipariş vererek getirtebileceğiniz taze çiçekler karşınızdaki kişiyi ne kadar sevdiğinizi göstermenin oldukça harika bir yoludur.  Size sunduğumuz bu en güzel çiçek buketleri kategorisini incelerseniz turuncu, kırmızı, pembe, beyaz ya da farklı renklerden bir araya getirilen farklı buketleri bulabilir, içlerinden kendinize en uygun olanları keşfedebilirsiniz. 

Çiçek Demeti Önerileri

Çiçek siparişi vermek istiyorsanız bunun kararını vermek oldukça kolaydır; ancak nasıl bir buket almanız gerektiği her zaman soru işareti olabilir. Eğer özel bir gün ya da davet için bir çiçek arıyorsanız, Queen Protealı onlardan bir tanesidir.

Bunun yanı sıra Mercan Pembe de pembe ve kırmızının tonlarıyla da mükemmel bir çiçek tercihi olabilir. Şayet daha sade, ancak yine de şık görünen çiçekler arıyorsanız Pembe Şakayık modellerini bu kapsamda düşünebilirsiniz. 

En güzel ve harika sürprizler için ise elegant bir yapıya sahip olan Marshmallow Deluxe 10 ya da Splendid Blue bu kapsamda düşünülebilir. Bu ve diğer en harika çiçek buketleri arasından inceleme yapabilir, aralarından bir kararı hemen verebilirsiniz.

En Sevilen Buket Çiçek Çeşitleri

Kutlama yapmak ve güne neşe katmak için baharın renklerini yanı başınıza taşıyacak bahar temalı karışık buket çiçek modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Gökkuşağının tüm renklerini içinde barındıran karışık çiçek buketleri kadar, asaletiyle ön plana çıkan tek renkli gül, papatya ve lale gibi buket çiçek çeşitleri de beğeni toplar.

Şakayık Buketi

Beyaz ve pembe tonlarındaki şakayık çiçeği, güle benzer bir görünüme sahiptir ve kokusu da gülü andırır. Bahar aylarının vazgeçilmez çiçekleri arasında yer alan şakayıklar şefkati sembolize ederler. Zarif ve göz dolduran görüntüleri, onları hediye edilmek için ideal kılar. Kendini özel hissetmesini istediğiniz sevdiklerinize, şakayık çiçeklerinin ağırlıkta olduğu şakayık buketi sunabilirsiniz. Orkide, ortanca ve lale gibi asil görünümlü çiçeklerle aranje edilmiş karışık buket çeşitlerinden birini hediye etmek de onları mutlu etmeye fazlasıyla yetecektir.

Lale Buketi

Zarafeti ve aşkı ifade eden laleler; turuncu, pembe, beyaz ve mavi renklerde olabilirler. Lale buketi modelleri, her daim sevilen ve birçok durumda kullanılmaya uygun seçenekler arasında yer alırlar. Yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi sunmaktan, tanıdıklarınızın heyecanını paylaşmaya kadar birçok amaçla lalelerin ağırlıklı olduğu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Sümbül Buketi

Eşsiz kokusuyla beğeni toplayan sümbüller; mor, mavi ve pembe gibi birçok farklı renkte olabilirler. Sümbül çiçeği sonsuz sevgiyi ve bağımlılığı temsil eder. Bu özelliklerinden ve göz alıcı görünümünden dolayı sevgililer günü ve evlilik yıldönümü gibi romantizmin dorukta olduğu özel günlerde sıklıkla tercih edilir. Eğer partnerinizi mutlu etmek ve aşkınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız, sümbül buketleri aradığınız hediye alternatifidir.

Buket Çiçek Fiyatları

Kullanılan çiçeklerin türü, miktarı ve niteliği buket çiçek fiyatları belirlenirken etkili olan faktörlerdir. Onlarca sayıdaki buket çiçek siparişi seçeneği farklı şekillerde ücretlendirir ve fiyat aralığı 695-18.000 TL arasında değişiklik gösterir. Kendi bütçenize uygun alternatifleri Ribbon Flowers üzerinden görüntüleyebilir ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

İlk Heyecan; Bir Buket Çiçek

İç ısıtan renkleri ve hoş kokularıyla sevgiyi ve mutluluğu yaşatan çiçeklerden oluşan bir çiçek buketi, sevdiğinize güzel bir sürpriz yapmak için en ideal seçimlerin başında gelmektedir. Çiçekler duyguları ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Romantik bir yemekte, ister evlilik teklifi öncesinde veya özür dilemek istendiğinde, verilecek bir buket çiçek hem sevginizi ifade etmenizde hemde karşınızdaki kişiyi mutlu etmenizde size oldukça yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda sitemizdeki eşsiz güzellikteki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. 

İlk Buluşma için Çiçek Demeti

Eğer ki ilk buluşma için bir demet çiçek götürecekseniz bu genellikle gül olmalıdır. Kırmızı renkli bir gül buketi aşkınızın nişanesi olacaktır. Kırmızı güller yüzyıllardır geleneksel olarak aşkın sembolü olmuştur. İlk buluşma günü için götüreceğiniz bir gül demeti, karşınızdaki insana gösterdiğiniz değeri sembolize edecektir.

Papatya demeti ise her zamanki duruluğu ve zerafeti ile bir çok kişiye alınabilecek hoş ve samimi çiçeklerdir. Aynı zamanda saf ve temiz sevgiyi de sembolize eder. Muhteşem bir pozitif enerji yayar. 

Sizde sitemizdeki buket çiçek seçeneklerine göz atabilir, istediğiniz an güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

arama