Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

Buket Çiçek

Fiyat Aralığı :


İlk Heyecan; Bir Buket Çiçek

Ne o elindeki,çiçek buketi mi? Güzel. İşte o an geldi. Dakikaların saatler gibi hissedildiği o malum an. Gelmeyecek mi acaba? Yok yok gelir. Neyse ne yapıcaktın? Önce bir senaryonun üstünden geç. Acele etme, heyecanını yatıştır. Kırmızı gül buketi o aldığın değil mi? Tamam, geliyor. Hafifçe gülümse ve elindeki çiçek buketini ona ver. Ve şimdi en başından beri söylemek istediğin o kelimeleri söyle. “Seni Seviyorum”. 

İç ısıtan renkleri ve hoş kokularıyla sevgiyi ve mutluluğu yaşatan çiçeklerden oluşan bir çiçek buketi, sevdiğinize güzel bir sürpriz yapmak için en ideal seçimlerin başında gelmektedir. Çiçekler duyguları ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Romantik bir yemekte, ister evlilik teklifi öncesinde veya özür dilemek istendiğinde, verilecek bir buket çiçek hem sevginizi ifade etmenizde hemde karşınızdaki kişiyi mutlu etmenizde size oldukça yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda sitemizde ki eşsiz güzellikteki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Bu seçimlerde zorlandığınızda sitemizdeki ürün çeşitliliğimiz sizin doğru tercih yapmanızı sağlayacaktır.

Anlamlarına Göre Çiçek Buketleri

Ribbonflowers.com’un sizler için sunduğu buket çiçek seçenekleri arasından sevdikleriniz için dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Sipariş etmeden önce buket çiçek seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kaç husus ön plana çıkmakta. Seçeceğiniz çiçeğin anlamına dikkat etmeniz gerekir. Sipariş vermeden önce bu anlamlara göre seçim yapmalısınız.  Böylece hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Çiçekler dünya üzerinde kabul görmüş anlamlara sahiptirler. Bu anlamlar sizin çiçeği alma niyetinize göre fazlası ile işinize yarayacaktır.

İlk Buluşma İçin Hangi Çiçek Buketi Tercih Edilmeli?

İlk görüşme iki taraf içinde her zaman stresli olmuştur. Erkekler ilk buluşmada fazla romantik veya abartılı görünmemek için doğru buket çiçek tercihini yapmakta zorlanabilirler. Eğerki sevgilinize yada eşinize bir buket çiçek götürecekseniz bu genellikle gül olmalıdır. Kırmızı renkli bir gül buketi aşkınızın nişanesi olacaktır. Kırmızı güller yüzyıllardır geleneksel olarak aşkın sembolü olmuştur. Eğer ki ilk buluşma günü ise götüreceğiniz bir gül buketi,ilişkinin merdivenlerini hızla tırmanmanıza yardımcı olabilir.

Papatya buketi ise her zamanki duruluğu ve zerafeti ile bir çok kişiye alınabilecek hoş ve samimi çiçeklerdir. Aynı zamanda saf ve temiz sevgiyi de sembolize eder. Muhteşem bir pozitif enerji yayar. Bir doğum günü veya bir tebrik. Papatya her durumda alınabilecek en güzel çiçek buketidir.

Sizde sitemizde ki buket çiçek seçeneklerine göz atabilir,istediğiniz an güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.