çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Çikolata Tepsisi

Dizayn Türleri
Renk
Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ
Çikolata tepsisi, özel günler için alabileceğiniz bir hediyedir. Hemen Ribbon Flowers koleksiyonunda bulunan özel tasarım ürünlerimizi incelemeye başlayın!

İsteme, söz, nişan gibi günlerde çikolata götürmek, eski zamanlardan beri bir gelenektir. Şık bir tepsi, bu özel gün için oldukça önemlidir. Ribbon Flowers olarak sizin bu özel gününüze göre şık tasarımlar hazırladık. Çiçeklerle süslenmiş bu sunumlarla gününüzü taçlandırabilirsiniz.

Çikolata Tepsisi Çeşitleri

Büyük veya küçük çikolata tepsisi çeşitleri ve modelleri mağazamızda bulunmaktadır. Taze çiçeklerle süslediğimiz tasarımları, özel günleriniz için satın alabilirsiniz. Söz ve nişanda olduğu gibi hasta ziyareti, teşekkür gibi nedenlerle de çikolata tepsinizi gönderebilirsiniz. Firmamızdan alabileceğiniz bazı çeşitler aşağıdaki gibidir:

  • Turuncu Deluxe Ayna
  • Cappucino Gül Mumlu Grand
  • Kırmızı Gül Sevgililer Günü Çikolatası
  • Deluxe Turuncu Silver
  • Pastel Luxe Gold Ayna

Yukarıdakiler dışında mağazamızda onlarca farklı çeşit vardır. Göndermek istediğiniz kişiye ve güne özel olarak ürününüzü seçebilirsiniz. Hediye olarak gönderdiğinizde sevdiklerinizin çok mutlu olmasını sağlamanız mümkündür. Hem damak hem de göz zevki için bu tepsiler, harika hediye seçenekleridir.

Nişan Çikolata Tepsisi

Çok sevdiğiniz sevgilinizle evlilik yoluna gitme yollarından biri, nişandır. Ailelerinizin tanışmasından sonra yüzükle ilişkinizi bir üst mertebeye taşıyabilirsiniz. Böyle bir günde Ribbon Flowers firmamızın hazırladığı nişan çikolata tepsisi götürmeye ne dersiniz? Bu güzel günü, zarif çiçeklerden oluşturulmuş bir çikolata tepsisiyle ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

Söz - İsteme Çikolata Tepsisi

Kız isteme geleneği, çok eski zamanlardan beri gerçekleşir. Fakat bu özel güne götüreceğiniz söz isteme çikolata tepsisi, güzel detaylar içermelidir. Ribbon Flowers mağazamızda dilediğiniz gibi bir tasarım bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Söz Çikolata Tepsisi Modelleri

İsteme çikolata tepsisi alırken tasarıma önem vermelisiniz. Sadece Ribbon Flowers mağazamızda bulabileceğiniz söz çikolata tepsisi modelleri arasında aşağıdakilerden birini alma şansınız vardır:

  • Pembe Deluxe Ayna
  • Afife Jale Soft Pastel Deluxe
  • Grand Deluxe Krem Kahverengi
  • Grand Deluxe Pembe Silver

Yukarıdakiler dışında daha birçok seçeneğimiz mevcuttur. Oldukça özenli şekilde tasarlanan tepsilerle, istediğiniz gibi bir gün geçirmenin ilk aşamasını tamamlarsınız.

Söz Çikolata Tepsisi Fiyatları

Mağazamızdan alacağınız söz çikolata tepsisi fiyatları tasarımın ve ürünün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her tasarımın kendine göre bir güzelliği bulunur ve sipariş ettiğinizde kısa süre içinde adresinize ulaşır. 

Kız İsteme Çikolata Tepsisi Nereden Alınır?

Kız istemeye giderken hem göze hem de damağa hitap etmek çok önemlidir. Bu nedenle çikolata tepsisi içerisinde bulunan tatlılar, işin ustası tarafından hazırlanmalıdır. Tepsinin güne özel bir şekilde süslenmesi gerekir. Kız istemeye giderken bu iki konuya dikkat etmeli ve buna göre seçim yapmalısınız.

Biz Ribbon Flowers olarak bu özel gününüzde yanınızdayız. Muhteşem tasarımlarımızla estetik bir görüntü sağlayan ürünleri oluşturduk. Tepsi içerisindeki drajeler, çikolatalar deneyimli ustalar tarafından hazırlanmıştır. Koleksiyonumuzdan mevsimin taze çiçeklerine sahip olan seçeneği seçmeniz yeterlidir. Leziz çikolatalarımız, eşsiz tasarımlarımızla günün anlamını daha fazla güzelleştirmeyi başarabilirsiniz.

arama