çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

HEDİYE KUTUSU

Dizayn Türleri
Renk
Çiçek Çeşitleri
FiyatGÖNDERİM SEBEBİ


Hediye Kutusu Dizayn Türleri

Hediye Kutusu Çeşitleri

Hediye Kutusu Renkleri

Özel anlar için tercih edilen en şık armağanlar arasında çikolata hediye kutusu seçenekleri yer alır. Başta eş ve sevgililer için tercih edilebilen bu özel ürünler; doğum günü, kutlama, tebrik ve daha birçok ana eşlik edebilir. Çikolata dolu çeşit çeşit kutularıyla hizmet veren Ribbon Flowers sayesinde sizler de sevdiklerinizin yüzünde unutulmaz tebessümler oluşturabilirsiniz.

Hediye için tercih edilen ürünler, genellikle cinsiyet baz alınarak seçilir. Ancak seçeneklerin daraldığı anlarda yardıma koşan hediye kutuları, son günlerde popüler hediyeliklerdendir. Hem erkek hem de kadınlara alınabilen hediye kutuları, zengin içerikleriyle dikkat çeker. Sizler de lezzetli çikolatalarla yakınlarınızı mutlu etmek istiyorsanız, bu hediye gruplarına göz atmalısınız.

Çikolata Hediye Kutusu Çeşitleri

Ribbon Flowers güvencesiyle şık ve lezzetli içeriklerden hazırlanan sevgiliye hediye çikolata kutusu seçenekleri, son günlerde popüler hediyelikler arasında yer alır. Yaş sınırı olmayan ve her özel gün için seçilebilen bu paketler genellikle çikolata, çiçek, içecek, oyuncak gibi ek ürünlerle hazırlanır. Kişilere göre seçilebilecek onlarca farklı opsiyonu incelemek için şimdi kategorilerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

İnsanların zevkleri ve istekleri baz alınarak hazırlanan çikolata dolu hediye kutusu, genellikle kutlamanın özelliğine göre şekillenir. Sevgili, eş, anne, arkadaş ya da farklı durumlar için seçilebilecek bu özel kutular şu çeşitlere ayrılır:

 • Alkolsüz şampanya içerikli çikolatalı hediye kutuları,
 • Kırmızı gül içerikli çikolata kutuları,
 • Doğum günü içerikli çikolata kutuları,
 • Tebrik amaçlı hazırlanan çikolata kutuları,
 • Abur cubur içeriklerle hazırlanan çikolata kutuları,
 • Oyuncak hediyeli çikolata kutuları,
 • Kahve seti içerikli kutular.

Onlarca farklı çikolata hediye kutusu hazırlayan Ribbon Flowers sayesinde zengin içerikli hediye kutularına anında erişebilirsiniz.

Çikolata Dolu Hediye Kutusu Ribbon Flowers'da!

Ribbon Flowers, mis gibi kokusuyla dikkat çeken çiçekler dışında en özel çikolata dolu hediye kutusu seçenekleriyle de dikkat çeker. Cinsiyet fark etmeksizin seçilebilen bu özel hediye kutuları, zengin ve kaliteli içerikleriyle dikkat çeker. Farklı ebat ve renklerde hazırlanan çikolata kutuları özel kutlamalarınızı taçlandırmak için özenle hazırlanmıştır.

Farklı içerikleriyle dikkat çeken ürünler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, hediye vereceğiniz kişiyle yakınlığınızı baz alabilirsiniz. Örneğin; enerjik, heyecanlı ve abur cubur seven arkadaşlarınıza hediye kutuları arıyorsanız, mutlaka İçindeki Çocuğu Kaybetmeyenler Abur Cubur Hediye Kutusu ürünümüze bir göz atmalısınız. Lezzetli abur cuburların süslediği hediye kutusu, rengarenk mevsim çiçekleriyle taçlandırılıyor.

Sevgiliniz, eşiniz ya da annenize sevginizi hissettirmek istiyorsanız, daha sade hediye kutuları da yine kategorilerimizde sizleri bekliyor. Kırmızı güller ve “I Love You” notuyla hazırlanan mum içerikli kutumuz tam da size göre. Böyle daha küçük ebatlardan oluşan kutular yerine daha büyüklerini de tercih etmeniz mümkün.

Birbirinden Özel Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu Seçenekleri

Sevgililer için özel olarak hazırlanan hediye kutuları genellikle çiçek, mum, oyuncak ya da şampanya içeriklerinden oluşuyor. Yıl dönümü, özür, kutlama ya da ani hatırlatmalar için tercih edebileceğiniz ayıcıklı çikolata kutusu seçenekleri, içindeki çocuğu hala yaşatan sevdiklerinize özel olarak hazırlanmıştır. Kutu içeriğinde amigurumi bebek, çikolata ve çiçek yer alır.

Sevgiliye hediye çikolata kutusu seçenekleri için Ribbon Flowers ürünlerimizi tercih etmenizi sağlayacak nedenleri listelersek:

 • Eşsiz, özel ve şık dizayn edilmiş olmaları,
 • Mevsim çiçekleriyle donatılmış olmaları,
 • Lezzetli, kaliteli ve damaklarda tat bırakan çikolata çeşitlerini içermeleri,
 • Kutu dizaynlarının cam, kadife, tepsi ya da şık kartonlardan hazırlanmış olması,
 • Ek ürün seçenekleriyle zenginleştirilmesi,
 • Hızlı kargolama opsiyonları ön plana çıkar.

Sizler de sevgilinizi mutlu ederken şaşırtmayı amaçlıyorsanız, zengin içerikli hediye kutusu seçeneklerimize bir göz atmalısınız.

Hediye Ayıcıklı Çikolata Kutusu

Sevgili ya da yakın dostlarınıza alabileceğiniz ayıcıklı çikolata kutusu çeşitleri cinsiyete göre farklı renklerde hazırlanır. Son günlerin modası haline gelen amigurumi tekniğiyle hazırlanan ayıcık içeren bu kutular; çikolata, çiçek, mum gibi ürünlerle zenginleştirilir. Kişisel tercihlere bırakılan hediye kutularının renk seçimleri de karşınızdaki kişiye göre belirlenebilir.

Kişisel notlarınızı içeren hediye kutusu seçenekleri arasında en çok tercih edilen ayıcıklı kutular, kız çocuklarına da alınabilir. Şık görünümleriyle dikkat çeken bu tarz ürünler, ebat ve fiyat olarak birbirinden farklıdır.

Hediyelik Çikolata Kutusu Fiyatları

Hediyelik çikolata kutusu fiyatları, tercih edilen ürün seçeneğine göre değişiklik gösterir. Her kutunun içeriği farklı olduğu için fiyatları etkileyen en temel etkenler şunlardır:

 • Tercih edilen çiçek türü
 • Hediye kutunun ebatları
 • Hediye kutu içeriğindeki ek ürünler
 • Hediye kutu içeriğindeki çikolata miktarı

Sevdiklerinizin ağzını tatlandıracak lezzetli çikolatalarla hazırlanan hediyelik kutular, renk ve ebat olarak birbirinden ayrılır. Her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığı şık ve tasarım harikası hediye kutusu modellerimiz için sunduğumuz fırsatları kaçırmayın!

arama