çiçek ara sepet
Its a Girl Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu

Its a Girl Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu

Örgü tavşan bebek hediyesi, leziz çikolata süprizi, taptaze çiçekler müthiş bir sunumla 'It's a girl' bebek tebrik kutusunda buluşuyor.

4495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Its a Girl Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu

It’s a girl hediye kutusu ile kusursuz bir hediye seçimi yapmak istemez misiniz? 

Yeni doğum yapacak sevdikleriniz ve bebeğinin cinsiyetini henüz öğrenen yakınlarınız için mutluluğu paylaşmanın en iyi yolu It's a Girl Hediye Kutusu olacak. Görsel anlamda kusursuz olması kadar oldukça ilgi çekici bir alternatif olan bu hediyeyi siz de çok beğeneceksiniz. O halde zaman kaybetmeden size en uygun seçenekleri değerlendirmeye ne dersiniz? 

Bir arkadaşınızın ya da sevdiğinizin kız bebek dünyaya getireceğini öğrendiğinizde sıradan hediyeler almak istemezsiniz. Ama ne alacağınıza da bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz. Bu tür bir sorunu ortadan kaldırmanın en iyi yolu Ribbon Flowers ile birbirinden özel unsurları içeren bir hediye tercih etmek olacak!

Gri renkte pleksi kutunun bir bölmesinde pembe ve beyaz çiçeklerle hazırlanmış bir aranjman bulunmaktadır.

İkinci bölmede pembe ve beyaz renkte örgü tavşan hediyesi bulunmaktadır.

Kutunun diğer bölümünde yana doğru kaydırıldığında açılan, 'It's a girl' not kartlı şeffaf kapağın içinde 18 adet altınve pembe kaplı fındık krema dolgu ve bütün fındığın bir arada olduğu sütlü çikolata bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Ürünler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kusursuz Bir Hediye için It's a Girl Hediye Kutusu

Sevdiklerinize vereceğiniz hediyenin sizin zarafetini yansıtmasını mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece kaliteli bir deneyim yakalamak adına en doğru alternatifleri kullanmak olacak. Kaliteli, ihtiyaçlara cevap veren ve görselliğiyle gözleri kamaştıran bir seçenek için siz de bu kutuyu seçebilirsiniz. Pembe ve beyaz çiçeklerin bir arada bulunduğu aranjmanın yanında eşsiz lezzetiyle çikolata ve örgü tavşan hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Tüm yönleriyle fark yaratan ve ihtiyaçlara en uygun seçeneklere sahip olmanızı sağlayan bir hediye için siz de tercihinizi yapabileceksiniz. Üstelik bu hediye sayesinde farklı olduğunuzu da herkese hissettirme imkânına ulaşabileceksiniz.

Aynı Gün Teslimat Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi konusunda nasıl bir tercihte bulunacağınıza karar veremiyor musunuz? Ribbon Flowers sayesinde hem çiçek hem de hediye konusunda en özel çözümlerden faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. Sadece görselliğiyle değil hızıyla da dikkatleri üzerine çeken bir deneyim için harekete geçebilirsiniz. 

Ribbon Flowers olarak İstanbul’un en güvenilir çiçekçisi olarak size destek sağlıyoruz. Üstelik sipariş ettiğiniz her çiçeğin zamanında ve eksiksiz bir şekilde adrese ulaştırılmasını da sağlıyoruz. Size sadece kaliteli bir deneyim yaşamak adına Ribbon Flowers’ı tercih etmek kalıyor. It's a Girl Hediye Kutusu konusunda en ideal seçenekler için ürünümüzü incelemeye başlayabilirsiniz.

Boyut
boyut

Deluxe Kategorimizde yer alan;

"Its a Girl Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu"

Büyük Boy çikolata hediye kutusudur.

21cm x 21 cm Yükseklik 7 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama