çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Teşekkürler Çiçeği

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİBazen hiç beklemediğiniz bir anda işler istediğiniz gibi gitmemeye başlayabilir. Hayat sizi oldukça şaşırtabilir. Sağlık ile ilgili problemleriniz veya işleriniz kötüye gidiyor da olabilir. Bu gibi durumlarda sizin elinizden tutan, size her türlü manevi desteği ağlayan insanlar, sizlerin hayata bakışınızı ve yaşama sımsıkı bağlanmanızı sağlarlar. Sizlere destek olan ve her daim yanınızda olan insanlara minnetinizi göstermenin en hoş ve güzel yollarından biride teşekkür çiçeği yollamanızdır. Çiçeklere minnet duygularınızı ifade etmenin en iyi yollarından biridir. 

Hayatınızda önemli bir yere sahip olan kişilere, teşekkür etmek için teşekkür çiçeği göndermek harika bir seçenek olacaktır. Çiçeği; annenize, babanıza, sevgilinize, eşinize veya hayatınıza dokunan herhangi birine gönderebilirsiniz. Böylece ona aldığınız bu zarif tasarımlı çiçeklerle ne kadar önemli olduğunu hatırlatırsınız. Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımlarıyla yanınızda olan bir kişiye ne kadar değerli hissettirdiğini gösterebilirsiniz.

Teşekkür çiçeği için birçok seçenek vardır. Kişiyi tanıyorsanız ve seviyorsanız, onun hoşlandığı çiçekleri gönderebilirsiniz. Ancak hayatınıza yeni giren biriyse, Ribbon Flowers’ın şakayık veya ayçiçeği ya da papatya buketlerini tercih edebilirsiniz. Eğer daha özel bir çiçek almak isterseniz, seçeneğiniz kutu ve saksılardan yana olabilir. İsme özel hazırlanan kutu içerisindeki çiçekler veya cam vazoda laleler alabilirsiniz.

Teşekkür Çiçeği Notu Nasıl Olmalı?

Hayatınızda yanınızda olmuş birine teşekkür ederim çiçeği gönderirken mesaj da yazabilirsiniz. Böylece duygularınızı çok daha net bir şekilde ifade etmiş olursunuz. Yazmak istediğiniz teşekkür çiçeği notu için göndereceğiniz kişiye göre bir dil kullanmalısınız. İş arkadaşınız için daha resmi bir dil tercih ederken eşinize samimi cümleler kurabilirsiniz.

Teşekkür çiçeğinize yazmak istediğiniz notlar için aşağıdaki cümlelere de bakabilirsiniz:

  • Sevginle bana değer kattın, beni yüceltin canım eşim, beni seçtiğin için teşekkürler.
  • İş hayatımda sürekli yanımda olduğunuz ve bana öğrettiğiniz her şey için çok teşekkür ederim.
  • Tanıştığımız günden beri sürekli yanımda olan canım dostum, hayatıma dokunduğun için teşekkür ederim.
  • Canım annem, bugün senin sayende güçlü ve dimdik ayaktayım. İyi ki annemsin, koşulsuz sevgin için teşekkür ederim.

Bu mesajlar çok daha çeşitlendirilebilir. Önemli olan kime ve ne sebeple çiçek gönderdiğinizdir. Çünkü birine teşekkür etmek istediğinizde özel bir günü de bekleyebilirsiniz. Yine, hiç ummadığı anda ona olan değerini bilmesi için de gönderebilirsiniz.

Teşekkür Çiçeği Fiyatları

Sizin yanınızda olan birine vereceğiniz teşekkür çiçeği fiyatları, bazı koşullara göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle tasarımlar bu çiçek fiyatlarını etkiler. Vazo veya saksılarda aldığınız çiçeklerin fiyatında daha fazla işçilik vardır. Bu nedenle çiçeklerin fiyatı, buket tasarımlara göre daha maliyetli olabilmektedir. Diğer yandan, farklı sunumlar da çiçek fiyatını etkiler.

Yanında çikolata ile bir teşekkür çiçeği gönderebilirsiniz. Aynı zamanda, yanında kahve ve fincanların olduğu çiçekli tasarımlar da vardır. Bunların da fiyatları bazı çiçeklere göre değişebilir. Ayrıca alacağınız ürünün cinsi de fiyat belirlemede etkili olacaktır. Zor yetişen ve bakım isteyen çiçekler, daha yüksek fiyatlı olabilir. Ancak Ribbon Flowers’ta kendi bütçenize uygun özenle hazırlanmış bir tasarım çiçek bulabilirsiniz.

Teşekkür Çiçeği Hangi Amaç İle Gönderilir?

Teşekkür çiçeği, sizin en zor veya stresli anınızda yardımınıza koşan kişiyi onore etmek ve size yaptığı yardımların karşılığında ince bir şekilde teşekkür etmenize yardımcı olur. Bu kişi bazen bir doktor, bazen ise en yakın dostunuz, sevdiğiniz veya arkadaşınız olabilir. Böyle durumlarda teşekkür ederim çiçeği, göndermek isteyeceğiniz en güzel aranjmanların başında gelmektedir. Hayat boyu bu tarz karşılıklı jestler hem sizi hemde çevrenizdekileri oldukça mutlu edecek, hayatın daha fazla anlam kazanması sağlayacaktır.

Teşekkür için Hangi Çiçek Gönderilir?

Teşekkür çiçeği göndereceğiniz kişinin az da olsa nelerden hoşlanabileceğinden haberdar olmak gerekir. Mesela bir doktora bugüne kadar yapmış olduklarından dolayı teşekkür çiçeği göndermek istendiğinde orkide seçilebilir. Orkideler asalet, minnet dolu çiçeklerdir ve aynı zamanda zarafetin temsilcisidir. Böyle bir durumda tercih etmek mantıklı olacaktır.

Doktorlara gönderilebilecek bir diğer seçenek ise renkli papatyalardan oluşmuş bir aranjmandır. Saf ve temiz duyguları sembolize eden papatyalar da doğru bir tercihtir. Göndereceğiniz kişi yakınınız veya tanıdığınız ise o kişinin zevkine ve beğenilerine hitap edecek şekilde,samimi bir jest yapabilirsiniz. Bir lale buketi böyle bir durumda gayet tercih edilebilir. Laleler sevgi ve hoşgörüyü temsil ettiğinden sevdiklerinize güzel duygularınızı ifade edebileceğiniz bir seçimdir.  Bu tarz seçimler tamamen size kalmıştır. İncelik olarak düşünülebilecek bu tarz hediyeler,herkes tarafından beğenilecektir. İçinizden geldiği şekilde hareket ederek,güzel bir teşekkür çiçeği gönderebilirsiniz.

Eğer sizde sevdiklerinize ve sizi düşünenlere ufak bir sürpriz yapmak isterseniz,sitemizden onlar için bir teşekkür çiçeği seçebilirsiniz. Rengarenk taze çiçeklerle onlara değerli hissettirebilirsiniz. İçerisine ekleteceğiniz küçük notlar ile onlara şükranlarınızı sunup, mutluğunuzu gösterebilirsiniz.Ribbon Flowers birbirinden farklı ve hoş çiçek seçenekleri ile sizlere mutluluğu ve güzelliği garanti ediyor.