çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Erkek Arkadaşa Çiçek

Dizayn Türleri

Renk

Çiçek Çeşitleri
Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Doğum günü, sevgililer günü veya yıldönümleri gibi özel günlerde çiftler, hediye arayışına günler öncesinden girerler. Alınabilecek onca hediyenin varlığı ise kafaları bir hayli karıştırabilir. Çiçek ise bu özel günlerin vazgeçilmez hediyelerindendir. Bu özel hediye, her ne kadar kadınlara verilebilecek bir hediye gibi görünse de erkek arkadaşa çiçek göndermek de romantik ve güzel bir jesttir.

Sadece erkek arkadaşın seveceği bir çiçek bulmak ve üzerine ilişki için anlamı olan bir not iliştirmek yeterli olacaktır. Böyle bir çiçeği neredeyse her erkek mutlulukla karşılayacaktır.

Erkeğe Çiçek Seçenekleri

Sevgiyi göstermek veya güzel bir gelişmeyi tebrik etmek için çiçek göndermek oldukça hoş bir davranıştır. Ancak çiçek göndermenin de bazı zorlukları vardır. Örneğin, model seçmek zaman zaman zor bir durum haline gelebilmektedir. Çünkü gerçekten çok sayıda tür ve çeşit vardır. Ancak yine de “Erkeğe çiçek seçenekleri nelerdir?” sorusu sık sık akıllara takılabilir. Bu sorunun yanıtını kolayca almak için Ribbon Flowers’ın birbirinden güzel önerilerini inceleyebilirsiniz.

Kadınlara çiçek göndermek daha yaygın olduğundan kadınların sevdiği çiçekler de daha çok bilinir. Bunun aksine erkeğe gönderilecek çiçek kadınları biraz daha zorlamaktadır. Erkekler, buket çiçek yerine saksı çiçekleri daha çok tercih edebilmektedir. Bu yüzden erkeklere gönderilecek çiçeklerin başında saksıda çiçekler gelir. Özellikle Ribbon Flowers’ın favori ürünlerinden Saksıda Yuka Ağacı bitkisi sıklıkla tercih edilen alternatiflerden biridir. Bununla birlikte Seramik Saksıda Starliçe ürünleri de yaygın şekilde tercih edilir. Bu iki çiçek sevgiyi en güzel bir şekilde ifade etmeleri ile birlikte bakımı da kolay olan çiçek türlerindendir. Böylece hediye uzun süreli bir anı olarak korunur.

Erkeğe ve Erkek Arkadaşa Çiçek Gönderilir mi?

Özel günlerin zarif hediyelerinden olan çiçek, daha çok kadınlara alınacak bir hediye türü olarak akıllarda yer etmiştir. Bu durum kafaları karıştırmakta, sıklıkla “Erkeğe ve erkek arkadaşa çiçek gönderilir mi?” sorusunu sordurmaktadır. Elbette erkek arkadaşa çiçek gönderilebilir. Onlar sevdiklerinden gelen çiçeği çok mutlu bir şekilde karşılar.

Özel günlerde veya herhangi bir günde erkeğe sevgiyi belli etmek için çiçek alınabilir. Bu oldukça hoş bir hediye olacaktır. Çiçek, duygu ve düşüncelerin bir temsilidir. Erkekler de ilgi ve sevgi gösterimini severler. Çiçek de bu değerleri göstermenin en iyi yoludur. Bu nedenle rahatlıkla hediye seçenekleri arasında yerini almaktadır.

Erkeğe Çiçek Göndermek için Ribbon Flowers!

Çiçekler her ne kadar kadınlarla özdeşleşmiş olsa da, erkeklere de hoş sürprizler yapmanın kapsını aralıyor. Erkek arkadaşınıza yıldönümünüzde, onun doğum gününde ya da özel günlerde hoş ve özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız tercihinizi çiçeklerden yana kullanabilirsiniz.

Erkek arkadaşınıza ne tür bir çiçek almak konusunda karar veremiyorsanız, onun zevklerini ve sevdiği şeyleri göz önünde bulundurarak ilham alabilirsiniz. Sevdiği çiçeklerin ne olduğunu önceden bilmeniz hediye seçeneklerinizi kolaylaştıracaktır.

Özel tasarım çiçek aranjmanları, şık buketler ve saksı bitkileri sevdiğiniz insanı değerli hissettirecek!

Havalı ve özgün tasarımlarıyla teraryum ürünleri harika bir hediye seçeneği olacaktır. Teraryumun yanına ekleyeceğiniz sevdiğiniz insanı yansıtan objelerle de daha özel ve yaratıcı bir hediye elde edebilirsiniz. Bakım kolaylığı ve ilginç görünümleriyle kaktüsler de onları mutlu edecektir. Ayrıca farklı bitki ve çiçeklerden hoşlanan biriyse ve aykırı bir tarzı varsa bonsai ağaçları da ona uygun bir hediye olacaktır.

Erkeğe Çiçek Notu Ne Yazılır?

Sevilen veya değer verilen herhangi bir kişiye alınacak bir hediyeye güzel bir not eklemek artık gelenekselleşmiştir. Bir kadına hediye edilecek çiçeğe not eklenebildiği gibi erkeğe verilecek çiçeğe de not eklenmelidir.

Notlar, hediyeyi alacak kişinin cinsiyeti fark etmeksizin özenle ve sevgiyle yazılmalıdır. Eğer çiçeğin gönderildiği gün özel bir günse, not aracılığı ile bu gün kutlanabilir. Yazılacak bu notta ona verilen değerden de bahsedilmelidir. Eğer af dilemek için gönderiliyorsa, bunun açık bir şekilde belirtilmesi daha iyi olacaktır. Hediyeyi alacak kişi bir aile büyüğüyse sevgiyle beraber saygı da ihmal edilmemelidir.

arama