çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Seramik Saksıda

Dizayn Türleri


RenkÇiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ


Seramik saksıda bitkiler yetiştirmek, doğru bir şekilde bitkilerini büyütmek isteyen birçok insan vardır. Seramik saksıların bitki yetiştirme konusunda yeterli olup olmadığı da sürekli araştırılmaktadır. Peki gerçekten seramik saksılarda bitki yetiştirilebilir mi? Evet, bu saksı çeşitlerinde oldukça güzel bitkiler yetiştirmek elbette mümkündür. Doğru seçimlerle, istediğiniz saksı bitkisini seramik saksıda yetiştirebilirsiniz.

Bitki yetiştirmek için uygun saksılara ihtiyaç duyulur. Bu hususta seramik saksıların uygunluğu da çoğu kişi tarafından tartışılmaktadır. Ancak hem üretimi hem de yapısı bakımından bitki yetiştirmek için seramik saksılar tercih edilebileceği kesinlikle doğrudur.

Seramik Saksı İç Mekan Bitki Çeşitleri

Seramik saksılarda yetişebilecek birçok bitki çeşidi bulunur. Güzel evlerin, şık balkonların vazgeçilmezi seramik saksı modelleri için şimdi Ribbon Flowers sitesine göz atabilirsiniz. İşte bu model ve çeşitlerden bazıları:

  • Grand Calathea Seramik Saksı – Dua Çiçeği: İlgiyi seven dua çiçeği seramik saksı son derece uygundur. Seramik saksıyla birlikte farkını ortaya koyan Calathea Medallion sevdikleriniz için hem vazgeçilmez hem de kalıcı bir hediye olacaktır.
  • Areca Dypsis Seramik Saksı - Areka: Doğu Afrika kökenli bu bitki ofis ve ev hediyesi olmak için oldukça uygundur.
  • Yucca Seramik Saksı – Yuka Ağacı: Avize Ağacı olarak da bilinen bu bitkinin kökeni Amerika Kıtası’dır. Hem iç hem de dış mekânlar için oldukça uygundur.

Birbirinden güzel ve kaliteli seramik saksıda bitkilerin yer aldığı sitemizde sizleri inanılmaz görüntüler bekliyor. Rengârenk saksılar, çeşit çeşit bitkiler şimdi tek tıkla ulaşabileceğiniz kadar yakında. Bitkileri seven, onları hissetmeyi başarabilen bir ruha sahipseniz bu siteye şimdi göz atabilirsiniz.

Beyaz Seramik Saksıda Bitki

Salonlarınızda, ofislerinizde ve sevdiğiniz diğer mekânlarda yetiştirebileceğiniz bitkiler için seramik saksıları tercih edebilirsiniz. Sağlamlık bakımından son derece iyi olan bu saksı çeşitleri aynı zamanda sulama işlemleri için de oldukça avantajlıdır. Bunun için siteden tercih edebileceğiniz beyaz seramik saksı çeşitlerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz kaliteli saksılardan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Seramik Saksıda Bitki Fiyatları

Seramik saksı içerisinde bitki yetiştirmek istiyorsanız, şimdi bunu en uygun fiyatlı hâliyle yapabilirsiniz. Sitede yer alan seramik saksı fiyatları bütçenize oldukça uygun olacak şekilde belirlenmiştir. İstediğiniz saksıları görebileceğiniz en uygun fiyatlara satın almak için Ribbon Flowers sitesine hepiniz davetlisiniz.

Saksı Bitkileri Nelerdir?

Çiçekseverlerin sorduğu “ev saksı bitkileri nelerdir?” sorusunun cevabına hemen göz atalım. Seramik saksı içerisinde yetiştirilebilecek çiçekler arasında şu çeşitler yer alır:

  • Gala Çiçeği: Büyük boy bir salon bitkisi olan Gala Çiçeği farklı renkleriyle birlikte, seramik saksılarda rahatça yetiştirilebilir.
  • Guzmanya Çiçeği: Orta boyda olan bu çiçek, bir salon bitkisidir. Seramik saksılarda yetiştirilmek için oldukça uygun bir yapıya sahiptir.
  • Para Çiçeği: Görünüş bakımından oldukça sevimli olan bu çiçek küçük boy bir bitkidir. Salonlarda, seramik saksı içerisinde rahatlıkla yetiştirilebilir.
  • Medinella Çiçeği: farklı renkleriyle evlerinize enerji dağıtacak olan Medinella Çiçeği, seramik saksılarda kolayca yetiştirilebilir.

Seramik saksılar, yapı bakımından dayanıklı saksılardır. Bu saksılar içerisinde birçok salon çiçeği rahat bir şekilde yetiştirilebilir. Ancak her zaman için günlük bakımlarına dikkat etmekte fayda vardır. Güzel bir bakım ve doğru saksı seçimleriyle bitkileriniz sağlıklı bir şekilde büyüyecektir.

arama