çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

DİZAYN TÜRLERİ

Dizayn TürleriRenkÇiçek Çeşitleri

Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ


 

Seramik Saksıda Beton Saksıda Cam Vazoda Sepette

 

Evlerde ya da bahçelerde kullanılan dekorasyonlar çeşitli süs eşyaları kullanılarak yapılır. Bitkiler de dekorasyon amaçlı sıklıkla kullanılmaktadır. Vazo veya saksı içerisinde bir araya getirilen çeşitli çiçekler ile yapılan süslemeler oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda bitki dizayn türleri ile yapılan süslemeler hediye olarak da tercih edilmektedir. 

İç mekan ve dış mekan süslemelerinde bitkiler ve çiçekler sıklıkla tercih edilmektedir. Rengarenk görüntüleri hoş kokuları ile cezbedici özelliğe sahip olan bitki dizaynları bakımı kolay ve hoş bir görüntüye sahiptirler. Bu açıdan birçok bitki dizayn türü mevcuttur. Bu bitki dizaynları sepet veya saksı içerisinde rengarenk çiçeklerin özenle tasarlanması ile meydana gelir. 

Bitki Dizayn Türleri Nelerdir?

Bitki dizaynları hem dekorasyon hem de hediye amaçlı kullanılabilmektedir. Eğer dekorasyon amaçlı bitki dizaynları kullanacaksanız, ev dekorasyonunuza uygun çiçeklerden yapılmasına özen göstermelisiniz. Tamamıyla zevkinize göre tercih edebileceğiniz bitki dizayn türleri ile bulunduğunuz ortama farklı bir hava katabilmeniz mümkündür. Ribbon Flowers’ta bulabileceğiniz bitki dizayn türleri şunlardır:

  • Sepette Zeytin Ağacı
  • Saksıda Kırmızı Ponsetya Atatürk Çiçeği
  • Hasır Sepette Kırmızı Ponsetya
  • Siyah Vazoda Ekili Mor Antoryum Çiçeği
  • Gold Cam Vazoda Zeytin Ağacı
  • Hasır Sepette Sarı Gala Çiçeği
  • Beton Saksıda Ekili Mini Lila Antoryum
  • Erica Sepette Fuşya Funda Bitkisi
  • Ayaklı Vazoda Balkabak Kaktüs Bahçesi Limited

En sevdiğiniz çiçeklerden tasarlanan dizaynlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Oldukça renkli ve canlı görüntüleri sayesinde birçok mekanda dekorasyon amaçlı da kullanılabilecek bu bitki türleri dayanıklı ve uzun ömürlü çiçekler ile tasarlanır. 

En Şık Bitki Dizayn Türleri Ribbon Flowers’ta!

Tek başına dahi güzel görüntüye sahip olan birçok çiçeğin bir araya gelmesiyle oluşturulan bitki dizaynları! evinize, iş yerinize veya bulunduğunuz ortama şık bir görüntü katmaya yardımcı olur. Bakımı kolay ve hoş bir görüntüye sahip olan bu çiçekler ve bitkiler özel günlerde sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bir hediye de olabilir.

Renkli çiçekler dışında tercih edilebilecek bir diğer en güzel bitki şüphesiz kaktüslerdir. Birçok farklı kaktüs türünün bir araya getirilmesi ile oluşturulan bitki dizaynları oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Ekstra dayanıklı özellikleri ile çok az bakım gerektiren kaktüsler dekorasyon için birebirdir. Uzun ömürlü yeşil bitkiler de bitki dizaynında kullanılır. Saksı içerisinde tasarlanan bu bitkilere gerekli bakım yapıldığı zaman uzun ömürlü olurlar. 

Birçok farklı bitki dizayn türü mevcuttur. Aradığınız her türlü tasarıma Ribbon Flowers üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güzel kokan çeşitli çiçeklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan bitki dizaynları çok şık ve modern bir görüntüye sahiptir. Hem hediye olarak hem de kendinizi şımartmak için tercih edebileceğiniz bu bitki dizaynları her türlü ortama uyum sağlar.

arama