çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Cam Vazoda

Dizayn Türleri


Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Cam vazoda bitkiler oldukça şık bir görünüme sahiptir. Hediyelik olarak tercih edilen süs bitkileri, ihtişamlı görünümleri ile dikkat çeker. Dış görünüşlerinin güzelliği dışında cam vazolar, toprak kalitesini ve su oranını görmek için idealdir. Bu nedenle genellikle şeffaf cam vazoda hediye edilen çiçekler uzun ömürlüdür. 

Bitki yetiştirirken ve çiçeklerin bakımını yaparken saksı seçimi oldukça önemlidir. Hem şık görünümüyle göz kamaştıran hem de sağlıklı toprak kontrolü sağlayan cam vazoda bitkiler bakımı oldukça kolay olan hediye türlerinden biridir. Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımlarıyla sevdiklerinize özel hediyelik bitki seçimi yapabilirsiniz. 

Cam Vazoda Bitki Çeşitleri 

Cam vazoda şık bir görünüm sağlayan ve bakımı oldukça kolay olan bitki çeşitleri mevcuttur.  Cam vazolar, dışı renkli kaplamalı olabildiği gibi şeffaf yapıda da bulunabilir. Cam vazoda bitki çeşitlerine örnek olarak aşağıdaki ürünler verilebilir:

  • Cam vazoda 8’li şans bambusu
  • Gold cam vazoda zeytin ağacı
  • Cam saksıda bordo gala çiçeği
  • Cam vazoda deluxe kaktüs ve sukulent

Bu bitkiler bakım yapmak istendiğinde oldukça pratiklik sağlar. Özellikle şeffaf cam vazoların dibindeki toprakta nem kontrolünü yapmak elle ve gözle oldukça kolaydır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir yapısıyla pratik bir şekilde cam vazoları hijyenik hale getirebilirsiniz.

Silindir Cam Vazoda Bitki 

Silindir cam vazo, ince uzun ve derin yapısıyla genellikle büyük bitkiler için idealdir. Örneğin şans bambuları silindir vazolarda şık görünümleriyle beğeni toplar. Bunun yanında derin vazolar fazla miktarda su alarak bitkilerin köklerine su iletimini kolay hale getirir. 

Siyah Cam Vazoda Bitki 

Siyah cam vazo içinde hoş bir çiçek, asil ve şık bir hediye seçeneği sunar. Siyah vazo çiçek rengini ön plana çıkarır. Böylece asaletiyle göz kamaştıran çiçek hediyeniz ile sevdiklerinize unutulmaz bir armağan verebilirsiniz. 

Gold Cam Vazoda Bitki 

Canlı ve kuru çiçekler ev aksesuarı olarak göz kamaştıran çeşitleriyle geniş seçenekler sunan hediyelik eşyalar arasında yer alır. Gold cam vazo içindeki kuru çiçeklerle süslenen ev bitkileri ve minyatür ağaçlar oldukça hoş bir dekoratif detaydır. Örneğin, gold cam vazoda zeytin ağacı evinizin dekorasyonunuza gold detaylar katmak için ideal bir aksesuar türüdür. 

Cam Vazoda Kaktüs

Cam vazoda kaktüs bitkilerinin bakımı oldukça kolaydır. Yeşil görünümleri ve yaz, kış canlı dış görünüşüyle kaktüsler, hoş birer dekoratif detaydır. Aynı zamanda fazla sulama gerektirmeyen kaktüs,s yapısı bakımı zor olmayan bir bitki türüdür.

Sevdiklerinize uzun ömürlü hediyeler vermek ve anılarınızı canlı tutmak için kaktüs bitkisini tercih edebilirsiniz. Dostlarınıza bakımı kolay ve sadece püskürtme ile az miktar sulanan bitkiler hediye edebilirsiniz. Evinizin direkt güneş almayan bir köşesine sukulent ve kaktüs aranjmanlarından oluşan vazoları yerleştirebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin hediyelerini evinizde sergileyerek bitkileri dekoratif bir malzeme olarak kullanabilirsiniz.

Cam Vazoda Bambu

Şans bambuları; ince, uzun ve zarif görünümlerinin yanında uğur getirdiğine inanılan anlamıyla hediyelik olarak tercih edilen bitkiler arasında oldukça popülerdir. Bu bitkiler süs taşlarıyla döşenen tasarımlarıyla her evin ya da ofisin dekorasyonuna uyum sağlar. 

Şeffaf cam vazoda bambu bitkilerinin yaşam alanı bol su içindedir. Şeffaf vazo, suyu berraklığının ve bambu boyunun kontrolü için idealdir. Bambular, az bakım gerektirmesi ve her daim yeşil gövdeleriyle iç mekan bitkileri arasında bakımı kolay olan bitkiler arasında yer alır.

arama