çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

İsteme Çiçeği

Dizayn TürleriRenkÇiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ
Sevdiğiniz insanla ortak bir hayata başlamanın ilk adımı, anne babasının rızasını almaktır. İster görkemli ister sade bir isteme töreni hazırlayın, bu tören için olmazsa olmazlardan biri, hiç şüphesiz isteme çiçeği olacaktır. 

Birbirinden güzel ve kaliteli çiçekler isteme törenleri için özel olarak tasarlanmaktadır. Sizler de müstakbel eşinizin kalbini ısıtacak çiçek seçeneklerini satın almak için onlarca çeşit arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer seçim yapmakta zorlanıyor ve “İsteme çiçeği nasıl olur?” diye merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz!

İsteme Çiçek Çikolata için Özel Tasarımlar 

Söz kesme törenlerinde aileler tanışır; anne babanın rızası alınır. Hayat boyu sürecek güzel anların ilki, o gün yaşanır. Bu değerli ve özel güne eşlik edecek, içinizi ısıtacak ve ortama güzellik katacak olan isteme çiçek çikolata tasarımları, sizlerin beğenisine sunulmuştur. Birbirinden güzel ve canlı çiçeklerin lezzetli ve kaliteli çikolatalar ile buluştuğu tasarımlar, söz kesme töreninizin en güzel ayrıntısı olacaktır. 

Bu muhteşem hediyeler, pek çok seçenekle karşınıza çıkmaktadır. Özellikle çiçekleri ister vazoda ister sepette tercih edebilirsiniz. Hem çikolataların hem de çiçeklerin eşsiz bir aranjman haline geldiği bu tasarımlar, büyük beğeni kazanmaktadır. 

En Çok Tercih Edilen İsteme Çiçeği Modelleri 

Kız isteme çiçeği modelleri, her zevke hitap edecek çeşitliliktedir. Herkesin istediği tarzda bir modeli bulması mümkündür. Bununla birlikte en çok tercih edilenler, farklı çiçek türlerinin birlikte yer aldığı aranjmanlardır. Özellikle gül ve laleler, sık satın alınan isteme çiçeklerinin başında gelmektedir. 

100 adede kadar varan çiçeklerle yapılan aranjmanlar, daha gösterişli ve kaliteli durmaktadır. Şakayık ve orkideler de isteme çiçeği kategorisinde öne çıkar. Bu modeller arasında kutu ile paketlenmiş olan aranjmanları bulmak da mümkündür. Ayrıca canlı ya da cansız çiçek alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

41 Gül İsteme Çiçeği 

Kız arkadaşınızın hem kendisini hem de ailesini mutlu edecek ve ona değer verdiğinizi belli edecek bir arayıştaysanız, 41 gül isteme çiçeği tam size göre! Gül, karşı konulmaz cazibesi, muhteşem kokusu ve eşsiz güzelliği sayesinde, isteme törenlerinin vazgeçilmezidir. Ayrıca 41 gül isteme çiçeği anlamı, hediyenize romantik ve özel bir dokunuş katmak için idealdir.

Kutuda İsteme Çiçeği 

Kutuda isteme çiçeği modelleri hem taşımasının hem de muhafaza etmesinin kolay olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu çiçekler, bir kutu aranjmanında sizlere teslim edilmektedir. Kutular camdan imal edilmiş olup son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kutuların şık ve güzel tasarımları, süs eşyası olarak da kullanmaya uygundur. 

Beyaz Gül İsteme Çiçeği 

Beyaz gül, genellikle saf, temiz, masumiyet, saflık ve sevgi dolu duyguları ifade etmek için hediye olarak kullanılır. Beyaz gül isteme çiçeği klasik bir çiçek tercihi olup zarif ve zamanı geçmeyen bir güzellik sunar. Bu nedenle, beyaz güller romantik ilişkilerde ve söz töreni gibi özel anlarda sıklıkla tercih edilen bir çiçek modeli seçeneğidir.

101 Gül İsteme Çiçeği 

Sevgiyi ve aşkı göstermenin en derin ve anlamlı yolu olan güller, söz törenlerinin de demir başıdır. Özellikle 101 adetlik aranjmanlarda sunulan bu çiçekler; sevgi, sadakat ve tutkunun somutlaştırılması için en güzel yoldur. 101 gül isteme çiçeği modelinde kırmızı güller kullanılır; vazo ile birlikte gönderilir. 

İsteme Çiçeği Buket Tasarımları 

İsteme çiçeği buket tasarımları müşterilerin en çok beğendiği modeller arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Buketler, sevdiklerinize duygularınızı ifade etmenin en güzel yoludur. Buket tasarımları çeşitli türdeki çiçeklerin bir araya getirilerek estetik ve anlamlı bir şekilde düzenlendiği, göz alıcı aranjmanlardır. Dikkat çeken eşsiz renkleri ve kokularıyla bu buketler, isteme törenlerinde tercih edilmektedir.

Canlı İsteme Çiçeği 

Canlı isteme çiçeği seçenekleri çok geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu ürünler vazoda ya da sepette satışta olduğu gibi buket olarak da tasarlanabilir. Kendi zevk ve isteklerinize uygun ürün çeşidi bulmak son derece kolaydır.

Orkide İsteme Çiçeği 

Orkide isteme çiçeği olarak tercih edildiğinde son derece fark yaratmaktadır. Çünkü orkide, derin sevgiyi ve romantizmi ifade etmek için idealdir. Müstakbel eşinize orkide hediye etmek, ona olan sevgi, hayranlık ve tutkunuzu ifade etmenin başka bir yolu olabilir. İlgili kategorideki orkideler, 8 ya da daha fazla dallı olabilmektedir. Ayrıca eğer tercih ederseniz farklı çiçekler ile aranjman yapılmış orkidelere de rastlayabilirsiniz.

İsteme Çiçeği Fiyatları 

İsteme çiçeği modelleri hem ürün bolluğu hem de kaliteleri ile göze çarpmaktadır. Bu durumda kız isteme çiçeği fiyatları üründen ürüne farklılık göstermektedir. Farklılıkların en önemli sebepleri arasında; çiçek türü, çiçek sayısı, aranjman modeli ve diğer ek özellikler sayılabilir.

Bununla birlikte isteme çiçeği fiyatları, özel tasarımlara sahip olmasından dolayı nispeten yüksektir. Lüks ve ihtişamlı bir hediye almanız gereken özel gün için en ideal seçenekler, kategorilerimizde satışa sunulmuştur.  

İsteme Çiçeği Nasıl Kurutulur? 

“İsteme çiçeği nasıl kurutulur?” sorusunun üzerine çok fazla düşünmenize gerek yok. Çiçek kurutma aslında çok kolaydır, sadece birkaç püf noktasını bilmek işinize yarayabilir. Çiçekleri kurutmak için en yaygın yöntemlerden biri asarak kurutmaktır. Çiçekleri temiz ve kuru bir yerde baş aşağı asarak, hava akışı olan bir ortamda kurumalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için çiçek saplarını bir ip veya tel yardımıyla asmak yeterlidir. 

Çiçekleri düzgün ve kurutulmuş bir şekilde saklamak için presleme yöntemini kullanabilirsiniz. Yapraklarını açık ve düz bir şekilde, bir kitap veya presleme kağıdı arasına yerleştirin ve üzerlerine ağırlık ekleyin. Birkaç hafta boyunca sıkıştırılmış halde bekleterek kurumasını sağlayabilirsiniz. 

İsteme Çiçeği Nasıl Saklanır? 

Muhteşem bir çiçek buketi ya da aranjmanı aldıysanız, “İsteme çiçeği nasıl saklanır?” sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Öncelikle çiçekleri serin ve kuru bir yerde saklamanız gerekir. Bu bağlamda direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutmalısınız. Çiçekleri sakladığınız alanda iyi bir havalandırma sağlamak, küf veya kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı olur. 

Kız İsteme Çiçeği Kaç Adet Olur?

Kız isteme çiçeği çeşitlerini dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Hazırlattığınız buket içerisinde yer alan çiçek miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Gül sayısı belirlenirken sizin için anlamlı olan bir sayı ya da tarihi baz alabilirsiniz. Ayrıca, genellikle belirli sayılardan oluşan buketleri de tercih edebilirsiniz. En güzel isteme çiçekleri arasında yer alan buket çeşitlerine şu seçenekler örnek olarak verilebilir:

  • 50 kırmızı Ekvator gül buketi
  • 101 kırmızı gül buketi
  • 41 kırmızı gül evlilik teklifi çiçeği

Çiçek buketleri; kız isteme, nişan, söz ve evlilik teklifleri esnasında tercih edilir. En özel bitki cinslerinden hazırlayabileceğiniz bir buketle muazzam bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

En çok sevilen ve en çok tercih edilen kız isteme çiçeğimiz;

Açık pembe ve beyaz tonlarda, "Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketimiz" ile söz nişan merasiminiz unutulmaz geçsin.

arama