çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Söz - Nişan Çiçeği & Çikolatası

Dizayn TürleriRenk
Çiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ
Çiftlerin en heyecanlı, en özel günlerine eşlik eden en güzel çiçek ve çikolatalar RIBBON’da! Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye gittiğiniz o yolda, en güzel evlenme tekliflerinizi bir buket RIBBON çiçekleriyle güzel kılın. Koleksiyonun en güzel, en özel parçalarından seçerek veya tasarımı özelleştirerek harika sürprizler yapın. Nişan, söz çiçeklerinin yanı sıra çikolata seçeneklerimizi de çok seveceksiniz!

Sevdiğiniz insana evlilik teklifi edeceğiniz o özel anda bir buket RIBBON çiçekleriyle atmosferi güzelleştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı ve özgün tasarımlara sahip kataloğumuzdan dilediğinizi seçerek ya da kendinize özel bir tasarım oluşturabilirsiniz. En güzel buketler, sezonun en taze çiçekleri kullanılarak hazırlanan aranjmanlar ve özel el yapımı çikolatalar ile sevdiğinizi şımartın!

Söz Çiçeği

Söz çiçeği kişilerin hayatlarını sevdikleri kişilerle birleştirmek için planladıkları gün gelinin elinde bulundurduğu bir çiçek türüdür. En güzel günlerden birisi olan söz törenleri insanların en unutulmaz anları arasında yer alır. Böyle zamanlarda hem gelin hem de damat için belli başlı gereksinimler vardır. Gelin gereksinimlerinin en önemlisi de sözde ellerinde bulundurdukları çiçektir. 

Yeni hayatlarına adım atarken çiçeklerin mutluluğunu huzurunu ve neşesini yanlarında götürmek için bu çiçeklere bir önem vermektedirler. Geçmişten günümüze gelin çiçekleri oldukça önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır. Güzelliklerinden hiçbir şekilde ödün vermeyen bu güzel çiçekler söz törenlerinin de vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Ancak söz törenlerinde çiçek buketi alırken belli başlı noktalara da dikkat etmek gerekir.

Söz Çiçek Modelleri

Söz çiçek modelleri her gelinin üzerinde titizlikle durduğu önemli konulardan biridir. Genç kızlar özellikle çiçeklerini seçerken farklı alternatifleri değerlendirebilirler. Son derece şık bir gül buketi tercih edebilecekleri gibi kır çiçeklerinden oluşan mini buketleri de tercih edebilirler. Özellikle tasarım buketler sayesinde nişan törenlerinizi çok daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. 

Söz ve nişan gibi törenlerde elinizde bulunduracağınız bu çiçek tüm fotoğraflarda sizinle birlikte boy gösterecektir. Bu nedenle seçtiğiniz buketin göz alıcı bir görünüme sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir. Her türlü söz konseptinde değerlendirebilmeniz için farklı söz çiçeği modelleri sunulmaktadır. En çok tercih edilenler ise kır çiçekleri ya da güller olmaktadır.

Nişan Çiçeği

Nişan törenleri genellikle söz töreninden hemen sonra yapılan veya sözle birlikte yapılan törenlerdir. Çiftlerin birbirlerine verdiği söz vererek evlenme yolunda attıkları önemli adımlardan biridir. Böyle durumlarda hem genç kızın hem de evlenecek damat adayının şık ve göz alıcı görünmesi büyük bir önemi nişan çiçeği genç kızların en çok önem vermesi gereken konulardan biridir. Böyle durumlarda nişan çiçeği alırken şu kriterlere dikkat etmeniz gerekir:

  • Nişan çiçeği alırken kıyafetinizle uyumlu bir renk olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Hafif olmasına önem vermelisiniz.
  • Canlı veya yapma çiçekler tercih edebilirsiniz.
  • Hatıra olarak saklamak isterseniz yapma nişan çiçeklerini düşünebilirsiniz.
  • Nişan çiçeğinizin mutlaka nişan konseptine uygun olması gerekir.

Bu detayları dikkate aldığınızda hiçbir sorun yaşamadan nişan çiçeğinizi güvenle kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve tarz bir görünüm elde etmek için nişan çiçeğinizin özellikle kıyafetinizle uyumlu olması önemli bir konudur.

Nişan Çiçeği Modelleri

Nişan çiçeği modelleri hemen herkesin severek tercih ettiği çiçeklerdir. Bu çiçeklerin tercih edilmesinde birçok önemli faktör göz önünde bulundurulabilir. Nişan çiçekleri minimal boyutlarda olan buketlerden oluşur. Özellikle Buket seçimlerinde ağırlık olmaması için hafif çiçekler idealdir. 

Güllerden oluşan bir buket tercih ettiğinizde özellikle beyaz veya pembe renklerdeki gülleri seçmeniz nişanınızın konseptine uygun olması açısından önemlidir. Eğer pembe bir nişan kıyafeti giyiyorsanız çiçeğinizin de açık pembe tonlarında olması tamamlayıcı bir unsur olarak öne çıkar.

Söz Nişan Çiçekleri

Söz nişan çiçekleri, evliliğe atılan adımlarda zarafeti ve partnerlere verilen değeri temsil eder. Bu sebeple, söz nişan gibi özel günlerde verilecek çiçekler de nitelikli olmalıdır. İstenilen türde çiçeklerden dilediğiniz sayıda hazırlanan buketler özenle paketlenir ve bozulmayacak şekilde teslim edilir.

Söz nişan çiçeği, kişiye özel şekilde, taze çiçeklerden seçilir. Hazırlanan buketlerde genellikle belirli sayıda çiçek bulunur. Yaygın olarak bu sayıların şans ya da iyilik getireceğine inanç duyulmaktadır. Çiçek hazırlanırken genellikle gelin adaylarının dilediği miktar ve cinste çiçeklerden buketler oluşturulmaktadır. 41, 1001 ya da 101 gibi sayılar, söz konusu çiçeklerin miktarı için genellikle tercih edilir. Ribbon Flowers’tan vereceğiniz siparişlerinizde, yazılan notlar da kişiye özel şekilde hazırlanır.

Söz Nişan Çiçeği Fiyatları

Söz nişan çiçeği fiyatları, buket içerisinde tercih edilen bitki türlerine ve adetlerine göre belirlenir. Aynı zamanda, sitede hazır paket çiçek siparişleri de bulunur. Önceden fiyatlarını görüntüleyerek siparişte bulunabilir, ekleme ya da çıkarma işlemleri gerçekleştirerek kendi siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Söz nişan çiçeği fiyatları, özel günlere özgü paketleme ve çiçek seçimine göre belirlenir. Söz nişan çiçeği çeşitleri, farklı renkleri içerisinde barındırabileceği gibi tek renk de tercih edilebilir. Bazı gelin adayları nişan günlerinde yalnızca gülden oluşan bir demet almak istemektedirler. Aynı şekilde diğer çiçek türlerinden de beyaz ya da farklı renk tonlarında sipariş hazırlatabilirsiniz.

arama