çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Tebrik Çiçekleri

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ
Özel günlerin yanı sıra, sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanların hayatlarındaki gelişmeler de onlara güzel bir buket çiçek hediye etmek için harika nedenlerdir. Doğum tebriği, yeni ev tebriği, yeni iş tebriği, evlenme tebriği gibi farklı sebeplerle, RIBBON'ın en güzel ve özgün ürünlerinden seçerek sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Değer verdiğiniz insanların mutlu günlerinde yanında olduğunuzu göstermek için kutlama çiçekleri gönderebilirsiniz. Böylece yakınlarınızın sizdeki değerini en güzel şekilde gösterme imkanı bulursunuz. Ribbon Flowers’ın mevsimine göre seçtiği taze çiçekleri, güzel bir tasarımla birlikte sunabilirsiniz. Sevdiklerinizin önemli günlerinde onlara özel olarak hazırlanan çiçeklerle çok daha mutlu hissetmelerini de sağlayabilirsiniz.

Tebrik Çiçeği Nedir?

Tebrik çiçeği, hayatınızda değer verdiğiniz kişilere özel anlarında gönderebileceğiniz çiçeklerdir. Örneğin; yeni bir iş, terfi, doğum, düğün, nişan gibi günlerde bu çiçekler hediye olarak gönderilebilir. Sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaştığınızın en güzel yollarından biri de tebrik çiçekleri vermektir. Ayrıca İçinizden geleni yazdığınız bir mesajla çok daha anlamlı bir hediye vermiş olursunuz.

Tebrik için Hangi Çiçek Gönderilir?

Mutlulukları paylaşmak için tebrik çiçeği gönderme, sevdiklerinizin yüzünün gülmesini sağlayacaktır. Tebrik çiçekleri arasında seçim yapılırken ise durumun ne olduğu önemlidir. Yeni bir işe başlayan arkadaşınızı tebrik etmek için saksıda bir çiçek alabilirsiniz. Bunlar arasında canlı ve taze çiçekler gibi kalıcı özelliği olan kurutulmuş çiçekler de tercih edilebilir.

Söz ve nişan gibi durumların tebrik edilmesi için güzel bir buketle hazırlanan renkli çiçekler alınabilir. Ayrıca vazo içinde duran çiçekler de bu tarz günlerde çok fazla tercih edilir. Yeni doğum yapan bir arkadaşınızı da kutlamak isterseniz seçebileceğiniz çok fazla çiçek mevcuttur. Ribbon Flowers; Düğün Tebrik, Yeni İş & Terfi, Yeni Bebek başta olmak üzere tüm kategorilere özel çiçekleri güzel bir aranjmanla sunmaktadır.

Tebrik çiçeği, sadece çiçeklerin var olduğu buket veya saksılardan ibaret değildir. Aynı zamanda çiçekli kutular da hazırlanmıştır. Bunların bir bölmesinde taze çiçekler varken bir diğer bölmesinde çikolatalara, drajelere yer verilir. Böylece çiçeklerle süslenmiş lezzetli tatları da sevdiklerinize hediye etmiş olursunuz. Yakınlarınızın yanında olduğunuzu, tebrik çiçekleriyle hissettirebilirsiniz.

Tebrik Çiçeği Nasıl Olmalı?

Mutlu anları paylaşmak için göndermek istediğiniz tebrik çiçeği nasıl olmalı?

Öncelikle sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerin özenle hazırlanmış olması çok önemlidir. Çiçeklerin renklerine uygun olarak seçilen süslemeler, saksılar veya buketler, bunun için bir örnektir. Güzel bir görsel ile yakınlarınızın sizi daima hatırlamasını sağlayabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca tebrik çiçeklerinde hislerinizi tarif eden bir not hazırlamak, çok önemlidir. Sözü veya nişanı olan bir arkadaşınızı, uzakta da olsanız düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Aynı şekilde doğum yapan bir arkadaşınıza çocuğunu büyütürken iyi temenniler de bulunabilirsiniz. Güzel bir tasarım ve mutluluk veren bir notla çiçeğiniz daha da anlamlı olur. Ribbon Flowers çiçekleri, mutlu günlerin en güzel hallerini yansıtmak için sizlerle!

Her gün, sezonun en taze ithal çiçekleriyle hazırladığımız ürünlerimizden en uygun olanını seçip veya kendi özel tasarımınızı oluşturup sevdiklerinizi mutlu edin!