çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Düğün Tebrik Çiçekleri

Dizayn Türleri

Renk
Çiçek Çeşitleri
Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ
Düğün, sevdiğimiz insanla birlikte hayatlarımızı bir bütün haline getirdiğimiz çok özel bir gündür. Ayrıca oldukça fazla önem arz eden bir de düğün çiçekleri vardır. Durum böyleyken evlenecek olan çiftler, düğünden hemen önce en güzel düğün çiçekleri arayışına girerler.

Düğün Çiçeği 

Sevdiğiniz insanların düğününe çiçek göndermek istiyorsanız, dikkatli bir seçim yapmanız gerekir. Gönderdiğiniz düğün tebrik çiçekleri hazırlanan konseptle uyumlu olmalıdır. Örnek olarak yaz aylarında yapılan bir düğün ise papatya çiçeğini tercih etmeniz oldukça doğru olacaktır. Bunun yanında göndereceğiniz çiçeğin boyutu da oldukça önemlidir. Büyük boy bir çiçek tercih ederseniz elde taşımada sıkıntı çıkarabilir veya küçük boy bir çiçek tercih ederseniz de yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden el boyutuna uygun ve rahatlıkla tutabilecek bir çiçek seçmelisiniz. Tüm bunlar için de zengin ve kaliteli ürün seçenekleri sunan Ribbon Flowers’ı tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarının başlaması ile birlikte yapılan düğün organizasyon sayıları da epey artış göstermektedir. Sevdiğiniz insanların düğünlerine akıllarda güzel bir anı bırakması için tebrik çiçeği yollayabilirsiniz. Fakat insanlar genellikle çiçek tercihi yaparken oldukça kararsız kalmaktadır. Size yardımcı olarak son zamanların en çok tercih edilen düğün tebrik çiçeklerini listeledik. Bunlar şu şekildedir:

  • Beyaz Güller
  • Kadeh Vazoda Beyaz Aranjman
  • Angel Silver Ayaklı Vazoda Beyaz Aranjman
  • Şakayık Buketi
  • Kutuda Aranjman

Birbirinden güzel bu çiçekler son zamanların en çok tercih edileni ve beğenileni olmuştur.

Düğün için Hangi Çiçek Gönderilir?

Çiçekler, düğünlerin ve kutlamaların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Sevdiklerinizin, akrabalarınız kısacası mutluluğuna ortak olmak istediğiniz kişilerin yapmış olduğu düğüne çiçek göndermek oldukça güzel bir jesttir. Böyle zamanlarda da aklınıza “Düğün hediye çiçeği nasıl olur?” sorusu gelmektedir.

Düğün kutlama çiçekleri tasarlarken tercih edebileceğiniz oldukça çeşit tür bulunmaktadır. Bu durum aynı zamanda nikah tebrik çiçeği için de geçerlidir. Tercih edebileceğiniz çiçek türlerinden bazıları ise şu şekildedir:

Birbirinden şık ve zarif bu çiçekler sayesinde düğüne çiçek göndermek artık oldukça kolaylaşmıştır. Bu sayede sevdiğiniz insanların özel günlerine güzel bir anı bırakmış olursunuz.

Düğün Tebrik Çiçeği Fiyatları

Düğün çiçekleri hakkında merak edilen bir diğer soru da fiyatlarıdır. Ne yazık ki fiyatlar konusunda net bir rakam söylemek zordur. Çünkü istediğiniz çiçeğin türüne göre veya düzenlediğiniz düğünün konseptine göre fiyatlar değişikliğe uğramaktadır. Bundan dolayı düğün tebrik çiçeği için net bir fiyat belirtmek doğru olmayabilir. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için Ribbon Flowers yetkililerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eğer sevdiklerinizi mutlu etmek için bir hediye almaya karar verdiyseniz, bütçenize uygun ve son derece kaliteli ürünleri Ribbon Flowers’tan bulabilirsiniz. Çünkü özel günlerinizi riske atmamanız gerekir.

En Güzel Düğün Tebrik Çiçekleri RIBBON’da!

Eğer siz de yeni evlenen sevdiklerinize hoş bir hediye vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz; RIBBON, sezonun en taze ve güzel çiçekleriyle hazırlanan özel aranjmanlar ile harika bir tercih olacak!

Arkadaşlarınızın, aile bireylerinizin ve yakınlarınızın düğünlerine ve nikahlarına göndereceğiniz çiçek aranjmanları ile onlara harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Organizasyonun temasına ve atmosferine uygun olarak seçeceğiniz veya özel olarak tasarlatabileceğiniz ürünler ile düğün tebriklerini unutulmaz kılın!

Hediyelik nikah çiçekleri ve düğün tebrik çiçekleri, Türkiye’nin önde gelen çiçek gönderme sitesi ribbonflowers.com’da! Seçeceğiniz hediyeye özel olarak ekletebileceğiniz düğün tebrik kartı ile de hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

arama