Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

Kutuda Çiçek

Fiyat Aralığı :


O anın mutluluğunu bir kutuya sığdırabilir misiniz? Belki de. Klasik hediyelerden sıkıldıysanız, yeni bir sunum bir farklılık arıyorsanız kutuda çiçekler sizin için güzel bir opsiyon olabilir. Bir kutu mis kokulu taze çiçeklerle bir kutu mutluluk aramağan edebilirsiniz. Farklı renkleri, hoş görüntüleri ile birbirinden şık kutularda sizin için özel olan anları daha da unutulmaz kılmak için kutuda çiçekler ideal bir seçim.

Tamamen Farklılık; Kutuda Çiçek

Zarif çiçeklerin güzel bir kutuda bir araya gelmesiyle güzel bir birliktelik oluştururlar.  Bazen bir hediye gönderirken monotonluktan çekinirsiniz. Herkesin yaptığından, herkesin aldığından daha farklı bir şey hediye etmek istersiniz. Böyle durumlarda kutuda çiçek siparişi vererek hediyenize bir farklılık katabilirsiniz. Kutuda çiçekler farklı alternatif arayanlar için harika bir seçenek. Siz de görselliğe önem verenlerdenseniz birbirinden şık kutuda bu çiçekler ile güzel bir sürpriz yapabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Premium Kutuda Çiçek Ne Demek?

Kutuda çiçekler, hediyenin ötesinde dekoratif ve şık görünümleri ile farklı bir armağandır. Premium kutuda çiçek sunumu ile hem düşüncenizi belirtebilir hem de tamamen farklı bir sunum yapmış olursunuz. Premium kutu çiçek ne demek diye sorabilirsiniz. Özel malzemelerden üretilmiş bu kutular tamamen doğal sarf malzemeleri kullanılarak yapılmışlardır. Üzerlerindeki işlemeler, boyalar için organik malzemeler tercih edilmiştir. Özel desenli ve farklı boyutlarda kutular onlara uyumlu çiçeklerle şık bir hediye alternatifidir. Değişik seçeneklerde premium kutuların içerisine gül, lale ve orkide gibi çiçeklerden birini seçebilir veya karışık bir aranjman tercih edebilirsiniz. Kadife, desenli yada farklı renklerde kutuları rengarenk çiçeklerle kombinleyerek harika bir hediye alternatifi oluşturabilirsiniz. 

Premium kutuda çiçek siparişlerinin büyük bir çoğunluğu çiçek olarak gül tercih etmektedir. Kutuda gül birden fazla renk seçenekleri ile tercih yapacak kişinin karar vermesini kolaylaştırken, alınacak kişiyide fazlasıyla memnun edecektir.