çiçek ara sepet

Haftanın 7 Günü, Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat Yapıyoruz

DİZAYN TÜRLERİ

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri
Renk


Çiçek Çeşitleri
FiyatGÖNDERİM SEBEBİ

Orkide Zarafetini Sevdiklerinize Sunun!

Ribbon Flowers ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak ve kusursuz bir şekilde siparişinizi oluşturmak için siz de hemen harekete geçebilirsiniz.

Ribbon Flowers, renkli ve capcanlı orkide çeşitlerini sizler için sunuyor! Hem kaliteli hem de oldukça güzel bir yapıda olan bu çiçek modellerini tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Hadi, sevdiklerinizi mutlu etmek ve onların da kendilerini değerli hissetmelerini sağlamak için hemen harekete geçin!

En Güzel Orkide Çeşitleri

Orkideler tarih boyunca özel çiçekler olarak kabul edilmiştir. Uzun yıllar boyunca yaşayan ve yılda en az 1-2 kez çiçek açan bir bitki olan orkide çiçeğinin binlerce türü bulunuyor. Bunun yanı sıra bu özelliği ile geniş aileye sahip çiçekler arasında bulunan orkidenin en fazla bilineni ve en çok talep göreni beyaz orkide olarak bilinen phalaenopsistir. Kelebeğe benzeyen bir yapıda olan orkidelerin beyaz orkide dışında ateş orkidesi ve mor orkide gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Fuşya  ve beyaz en fazla tercih edilen orkide çeşididir.

Orkide, zarif olmasının yanı sıra bakımı son derece zor olan bir çiçektir. Ancak bakımı ile ilgili ipuçlarının bilinmesi durumunda birçok canlı saksı çiçeğine göre çok daha kolay bir şekilde bakılabilir. Evin içine doğru süzülen güneş ışığında ve güneşe direk temas etmeden orkidenin büyütülmesi gerekir. Orkide bakımında en önemli husus ise şeffaf saksı tercihidir. Bu sayede kökler doğal ortamdaki gibi ışık alabilir.

Ribbon Flowers'ta hangi orkide dizayn türlerini ve orkide çiçeği çeşitlerini bulabilirsiniz?

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları

Orkide göndermek istiyor ve bunun için profesyonel bir yer arıyorsanız Ribbon Flowers tam size göre. Canlı orkide konusunda gelişmiş olan firmamız ayrıcalıkları ile orkide çiçeğini sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Aynı gün orkide siparişi için hemen Ribbon Flowers üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz çiçekleri sepetinize ekleyin ve sipariş verin.

Aynı gün teslimat orkide ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz!

Kaliteli ve güvenilir çiçek teslimatı için hemen harekete geçin.  

En sevilen ve en çok tercih edilen orkide modelimiz için tıklayabilirsiniz.

arama