çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

8 Dallı Orkide

Dizayn Türleri

Renk

Çiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ

Orkidenin büyüleyiciliğini yansıtan 8 dal orkide dekoratif süslemeli saksıyla birlikte sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz. Zarif ve şık orkide çiçekleri, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için idealdir. Şık vazo ile bir bütün halinde kullanıcıya sunulan ve kuru yosunlarla süslenen ürünün zarafetini deneyimleyebilirsiniz.

8 Dal Orkide Çeşitleri

Birbirinden farklı türleri ile zarif ve ince bir hediye seçeneğidir. Orkideler, her zevke hitap eden renk seçeneklerinin yanında asil çiçek yapısına sahip türleri ile dikkat çeker. Bununla birlikte orkidelerin hoş kokulu türleri en iyi hediyelik olarak bilinir.

Hoş kokusu uzaktan bile algılanan orkide çeşitleri, göz alıcı çiçek yaprakları ile özel günlerin vazgeçilmez armağanları arasında yer alır. Sevgililer günü, doğum günü, iş tebriği ya da özel günlerde 8 dal orkide çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Orkide çeşitleri düzenli ve doğru bir şekilde bakıma muhtaç bitkiler arasında yer alır. Doğru bakım ile orkidelerin ömrü oldukça uzun hale getirilir. Taze ve canlı ve parlaklığını kaybetmemiş yapraklar için düzenli sulama ve özel orkide toprağı kullanılmalıdır.

Rengarenk 8 Dal Orkideler Ribbon Flowers’da!

Rengarenk seçenekleri bulunan 8 dal orkide çeşitleri; dostlarınız, sevdikleriniz ve ailenizle kıymetli anları paylaşmak için hoş bir armağan türüdür. Aşağıda renklerine orkide çeşitlerinin ne anlama geldiği belirtilmiştir:

  • Beyaz orkide: Saf ve masum sevginin temsili olarak bilinen beyaz orkideler, en sık tercih edilen çiçek türüdür. Zarif, asil ve hoş bir görünüme sahiptir.
  • Fuşya orkide: enerji yükselten ve canlılığı ile göz kamaştıran fuşya renkli orkideler, özellikle çiftler tarafından tercih edilir. Sevgiyi temsil eden fuşya tonları enerji yükselterek pozitif yönde etki sağlar.
  • Mor orkide: Nadir bulunan mor orkideler, asillik ile ihtişamı simgeler. Göz dolduran mor orkide yaprakları narin ve kırılgan bir görünüme sahip olsa da uzun süre canlı kalabilir. Oldukça dayanıklı bir orkide türü olan mor orkideler, düzenli sulama ile canlılığını korur.
  • Narçiçeği orkide: Tatlı ve samimi duyguların temsili olarak görülen narçiçeği, orkideler arasında nadir bulunan ve hoş görünümü ile göz dolduran renk seçeneklerinden biridir. Nadir olan canlı renk tonu cezbedici bir özellik olarak kabul edilir.
  • Sarı orkide: Dostluk, samimiyet ve güven timsali olarak bilinen sarı orkideler, ender rastlanan saksı çiçeklerinden biridir.

Birbirinden farklı, göz alıcı, az rastlanan ve nadir bulunan orkide çeşitlerini satın alarak Ribbon Flowers ayrıcalığıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

8 Dal Orkide Fiyatı

8 dal orkide fiyatı, ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Tek dal orkide türlerine nazaran ihtişamlı ve asil bir görünümü olan 8 dal orkide seçeneklerini özel günlerinizde sevdiklerinize sunabilirsiniz.

8 dal orkidelerde birbirinden bağımsız, aynı tür sekiz ayrı köke sahip orkide hoş bir saksıda bulunur. Oldukça ihtişamlı orkide çeşitlerini değer verdiğiniz insanlara göndererek hoş sürprizler yapabilirsiniz.

arama