çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Gold

Dizayn Türleri

RenkÇiçek ÇeşitleriFiyatGÖNDERİM SEBEBİ


Özel Tasarım Gold Çikolata Tepsisi

Sevdiklerimizin özel günlerinde onlar için hediye seçerken zorlanabiliriz. Bu gibi zamanlarda alabileceğimiz en güvenli hediye, şık ve lezzetli bir tatlıdır. Bu tarz bir hediye aradığınız zaman gold çikolata tepsisi yardımınıza koşacaktır. Sevdiklerinize özel günlerinde onları düşündüğünüze dair küçük bir armağan amacıyla bu ürünleri göndermek onları son derece mutlu edecektir.

Sadece özel günlerde değil, hiçbir bahaneniz olmadığında da sadece içinizden geldiği için hediye gönderebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmış olacaksınız. Dilerseniz tepsinizin üzerine küçük bir not iliştirebilirsiniz. Bu sayede gönderdiğiniz kişilere onları ne kadar sevdiğinize dair küçük bir mesaj bırakabilirsiniz. Birbirinden renkli tasarımlar arasından kendiniz için en uygun olanı seçin ve Ribbon Flowers’a güvenin!

Gold Ambalajlı Çikolata Tepsi Çeşitleri

Gold çikolata türleri, tepsi tasarımına ve gönderim sebebine göre değişebilir. Dilerseniz minimal veya dilerseniz lüks bir tepsi seçebilirsiniz. Ayrıca doğum günü, tebrik, teşekkür gibi farklı sebepler göz önünde bulundurularak özelleştirilmiş çeşitlere göz atabilirsiniz. Sevgiliye, yeni ebeveynlere, iş yerine, düğün tebriklerine ve söz ile nişan gibi özel durumlara ayrı tepsi çeşitleri mevcuttur.

Hediye alacağınız kişi için en uygun çeşidi web sitemizin solundaki seçenekler arasından işaretleyerek tespit edebilirsiniz. Böylece mutlu günlerinde ailenizi veya dostlarınızı unutmadığınızı onlara göstermiş olursunuz.

Gold Çikolata Tepsisinde Neler Var?

Gold çikolata tepsileri farklı tasarımlardan oluşabilir. Seçeceğiniz tasarıma göre tepsi içerisindeki ürünler değişiklik gösterecektir. Minimal bir tepsi ile lüks bir tepsi içerisindeki ürünler elbette aynı olmayacaktır. Tepsilerde şu ürünler bulunur:

  • Altın kaplama çikolatalar ve badem drajeler
  • Desenli kaplama içerisinde krokanlı sütlü çikolata parçaları
  • Mevsime uygun yeşillikler
  • Renkli çiçekler
  • Mum gibi küçük hediyeler

Çiçek ve yeşillik gibi ürünler mevsime göre değişiklik gösterecektir. Seçtiğiniz tepsinin içerisindeki malzemeleri görmek için ürün sayfasının aşağısına inebilirsiniz. Ürünler hakkındaki detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim kısmından bize ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Göndereceğiniz çikolata hediyesi sayesinde hem sevdiklerinizin kalbini kazanır hem de damak zevklerine uygun bir armağan seçmiş olursunuz. Kendiniz için en uygun hediyeyi seçmek için tepsilerin içerisindeki ürünlere web sitemizden göz atmayı unutmayın. Bu sayede hediye seçiminizi kolaylaştıracak ve unutulmaz bir armağan tercih etmiş olacaksınız.

Hediyelik Gold Çikolata Fiyatları

Sevdiklerinizi sevindirmeye karar verdiyseniz bir sonraki adım bütçenize en uygun ürünü seçmek olacaktır. Neyse ki Ribbon Flowers’ta her bütçeye uygun bir çikolata tepsisi bulmanız mümkündür. Dilerseniz minimal bir çikolata tepsisi alarak en uygun fiyatlı seçeneklerden yararlanır, dilerseniz lüks bir ürün seçiminde bulunarak sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Fiyatlar birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler döviz kuru, arz-talep dengesi, enflasyon gibi sıralanabilir. En güncel fiyatlara ancak Ribbon Flowers ile ulaşabilirsiniz.

Sevdiklerinize verebileceğiniz en mükemmel hediyelerden birisi olan gold çikolata tepsisinin fiyatları, içerisinde bulunan ürünlere göre de değişiklik gösterebilir. Bazı ürünlerde el örgüsü küçük peluşlar dahi bulunabilirken bazılarında sadece çiçekler ve çikolatalar bulunur. Dolayısıyla bir ürüne karar verirken sadece fiyatları değil, ayrıca ürünün içerisindekileri de düşünmelisiniz.

arama