çiçek ara sepet

Haftanın 7 Günü, Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat Yapıyoruz

RENK

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri


RenkÇiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİHediyelik Renkli Çikolata

Sevdiklerinizi mutlu etmek için alacağınız hediyelik renkli çikolata kutusu çeşitleri son dönemde oldukça popüler hale gelmiştir. Lezzetine kimsenin hayır diyemeyeceği ve her yaştan kişinin iştahını kabartan bu çikolatalar ile unutulmaz anlara tatlı bir mola verebilirsiniz. Renkli çikolata kutuları içerisinde sütlü dolgulu, sütlü fındık parçalı, bitter ve badem draje gibi birçok çikolata çeşidi bulunmaktadır.

Sizde birbirinden farklı tasarıma sahip renkli çikolata kutularını sevdiklerinizin doğum günü, iş kutlaması veya özel bir gününde armağan edebilirsiniz. Şık kutu seçenekleri, sunumu ile dikkat çekerken enfes lezzeti ile damaklarda harika bir tat bırakmaktadır. Satışa sunulan tüm renkli çikolata kutusu seçeneklerini görmek için Ribbon Flowers web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Renklerine Göre Çikolatalarımız Nelerdir?

Ribbon Flowers olarak yıllardır çiçek ve çikolata sektöründe sizler için profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Üretimini yaptığımız ürünleri sizin için web sitemizde satışa sunuyoruz. Bu ürünler içinde en çok talep gören renkli çikolatalar arasında yer alan çikolata çeşitlerimiz şunlardır:

Çeşitli renklerde üretimi yapılan renkli çikolatalar ile hediyelik çikolata kutusu ya da tepsisi hazırlayabilirsiniz. Özel günler için tasarlanan bu renkli ve cıvıl cıvıl çikolata kutusu seçeneklerine çiçek, mum, kahve fincanı ve alkolsüz içecek gibi ürünlerin eklemesini yapıp zenginleştirebilirsiniz.

Özel Olarak Dizayn Edilmiş Taze Renkli Çikolatalar

Kutlama, doğum günü veya yıldönümü gibi anlarda ister sevdiklerinizi özel hissettirmek için isterseniz de kendinizi ödüllendirmek için özel olarak dizayn edilmiş çikolata kutularını satın alabilirsiniz. İçindeki çeşit çeşit lezzetleri ile damağınızda uzun süre unutulmayacak bir tat bırakan Ribbon Flowers çikolata kutuları ile hediye arayışınız son bulacaktır.

Göz alıcı tasarımlara sahip taze renkli çikolata çeşitlerini seçerken göndereceğiniz kişinin hangi çikolatayı sevdiğini göz önünde bulundurmalısınız. Tasarım, boyut ve ürün içeriği bakımından farklı çeşitleri bulunan bu kutulara bitter, sütlü, fındıklı ve bademli gibi birçok çikolata çeşidini ekleyebilirsiniz. İşte bu noktada da Ribbon Flowers’in sizlere özel hazırladığı ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslim seçeneği bulunan internet satış sayfamızdan kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Renkli Çikolata Fiyatları

Hediyelik renkli çikolata fiyatları, çikolata kutusunun içindeki özelliklere göre değişiklik gösterir. Kutu içerisinde istenilen çikolata sayısına ve farklı detaylara göre ürünlerde farklı fiyatlar çıkabilir. Ribbon Flowers internet satış sayfasında çeşitli fiyat aralıklarında birçok hediye çikolata kutusu seçenekleri bulunmaktadır. Sizlerden gelen özel taleplere göre kutu içerikleri de hazırlanabilir.

Hediyelik çikolata kutular farklı zevklere uygun olarak metal kutulu, karton kutulu, cam kutulu gibi seçenekler halinde üretilmektedir. Ürünün dış tasarımına göre de fiyat farklılıkları olacaktır. Sizler de sevdikleriniz için uygun renk tercihinizi yaparak Ribbon Flowers üzerinden dakikalar içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

arama