çiçek ara sepet

Haftanın 7 Günü, Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat Yapıyoruz

Silver

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri

Renk

Çiçek Çeşitleri

FiyatGÖNDERİM SEBEBİ


Happy Birthday Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

Happy Birthday Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

1095 TL  996 TL
Royal Deluxe Silver Cam Çikolata Kutusu

Royal Deluxe Silver Cam Çikolata Kutusu

3295 TL  3216 TL
Afife Jale Soft Pastel Deluxe Çikolata Tepsisi

Afife Jale Soft Pastel Deluxe Çikolata Tepsisi

3295 TL  3146 TL
Grand Deluxe İsme Özel Söz Nişan Çikolata

Grand Deluxe İsme Özel Söz Nişan Çikolata

2295 TL  2196 TL
Tebrikler Hediye Kutusu

Tebrikler Hediye Kutusu

1895 TL  1636 TL
Happy Birthday Mavi Pembe Hediye Kutusu

Happy Birthday Mavi Pembe Hediye Kutusu

2245 TL  2196 TL
It's a Boy Hediye Kutusu

It's a Boy Hediye Kutusu

1845 TL  1646 TL
Deluxe Turuncu Silver Çikolata Tepsisi

Deluxe Turuncu Silver Çikolata Tepsisi

1795 TL  1666 TL
Grand Deluxe Pembe Silver Çikolata Tepsisi

Grand Deluxe Pembe Silver Çikolata Tepsisi

3295 TL  3196 TL
Thank You Hediye Kutusu

Thank You Hediye Kutusu

2195 TL  1996 TL
Lila Pembe Silver Ayna Çikolata Tepsisi

Lila Pembe Silver Ayna Çikolata Tepsisi

1995 TL  1866 TL
Love Story Deluxe Kırmızı Gül Kalp Çikolata Kutusu Grand Deluxe

Love Story Deluxe Kırmızı Gül Kalp Çikolata Kutusu Grand Deluxe

3245 TL  3101 TL

Silver Çikolata Kutu ve Tepsileri

Hediye fikirleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk seçenekler çikolata ya da çiçektir. Ancak tam da bu nedenle çoğu zaman görmezden gelinirler. Çoğu insan bir kutu çikolata ya da güzel bir demet çiçek çok da iyi bir hediye fikri sayılmaz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız henüz Ribbon’ın silver çikolata ürünlerine göz atmadınız, demektir. Çünkü bu çikolata ve çiçekler düşündüğünüz kadar sıradan değiller. Tam aksine harika bir hediye olmak için özel olarak tasarlandılar. Üstelik ayrı ayrı değil, birbirlerine yakışacak bir şekilde birleştirildiler.

Silver Ambalajlı Çikolata Çeşitleri

Lezzet ve estetiğin bir araya geldiği silver ambalajlı çikolata çeşitleri kutusundan paketine kadar her bir ayrıntısı ile mesaj verir. Örneğin, silver çikolata kategorisinin en beğenilen ürünlerinden birisi olan hediye kutusu çok güzel bir tebrik hediyesidir. İçerisinde bulunan çikolata ve çiçeklerin yanında şakayık ve kaktüs kokulu mum sayesinde her zaman güzel hatırlanabilirsiniz.

Öte yandan doğum günü hediyeleri için kullanabileceğiniz mavi pembe hediye kutusu da aynı güzelliği yaratır. Mavi “Happy Birthday” yazılı kartın altında yatan gümüş kaplı fındıklı sütlü çikolatalar ve gümüş badem drajeleri sayesinde son derece tatlı bir etki bırakacaksınız.

Hediye kutularının yanında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de çikolata tepsileridir. Bu ürünler çikolata ve çiçeklerin uyumlu bir şekilde tasarlanması sonucu ortaya çıkar. Tepsilerde bulunan çikolata kaplamaları, yanlarında bulunan çiçeklerin rengine göre çeşitlendirilmektedir. Bütün silver çikolata çeşitlerinde yer alan çiçekler mevsimin en taze ve güzel çiçeklerinden oluşur. Böylece sadece tatta değil, görünüşte de en iyi hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Silver Çikolata Kutu ve Tepsisinde Neler Var?

Bütün silver çikolata ürünlerinde çikolata ve çiçek bulunur. Yer alan çikolataların büyük bir bölümü gümüş kaplıyken, çiçekler ise mevsimine göre taze olanlardan seçilir. Sadece hediye kutularında ek olarak birbirinden egzotik kokulara sahip mumlar bulunmaktadır. Örnek olarak Deluxe Turuncu Silver Çikolata Tepsisi içerisinde yer alan öğeleri aşağıdaki gibi listeleyebiliriz:

  • Turuncu ve mor tonlarına sahip eşsiz bir şekilde tasarlanan Ribbon Flowers’ın taze çiçekleri
  • Gümüş kaplama 6 kare üzümlü, 8 normal fındıklı sütlü çikolatalar
  • 20’ye yakın gümüş badem drajeler

Bu ürünler, mat turkuaz akik doğal taşlı ve kulplu deluxe slver aynalı pleksi kutusu içerisinde bulunur. Seçilen çiçekler yukarıda da belirtildiği gibi mevsimine göre tasarlanır ve çiçeklerin kendisi gibi renkleri de yine mevsimin uygunluğuna göre değişir. Aynı şekilde kutular da stok durumuna göre değişebilmektedir. Böyle durumlarda müşterilerle mutlaka iletişime geçilerek gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Hediyelik Silver Çikolata Fiyatları

Sevdikleriniz için tercih edeceğiniz silver çikolata kategorisinde yer alan ürünlerin hepsi özenle tasarlanmıştır. Sadece çiçek ve çikolatasıyla değil, tepsisine ve kutusuna kadar büyük bir kalite ve güzellik içerir. Bu yüzden Ribbon Flowers’ın hediyelik silver çikolata fiyatları da her zaman merak edilmektedir.

Kategorimizde yer alan ürünlerin fiyatları kutuların büyüklüklerine, yanlarında bulunan ekstra hediyelere ve çikolata içeriklerine göre değişmektedir. Bütün çeşitleri ve fiyatlarını görebilmek için siz de web sitemizden, kategorimizdeki birbirinden şık ve lezzetli ürünlere göz atabilirsiniz.

arama