çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Silver

Dizayn Türleri

Renk
Çiçek Çeşitleri
Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİSilver Çikolata Kutu ve Tepsileri

Hediye fikirleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk seçenekler çikolata ya da çiçektir. Ancak tam da bu nedenle çoğu zaman görmezden gelinirler. Çoğu insan bir kutu çikolata ya da güzel bir demet çiçek çok da iyi bir hediye fikri sayılmaz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız henüz Ribbon’ın silver çikolata ürünlerine göz atmadınız, demektir. Çünkü bu çikolata ve çiçekler düşündüğünüz kadar sıradan değiller. Tam aksine harika bir hediye olmak için özel olarak tasarlandılar. Üstelik ayrı ayrı değil, birbirlerine yakışacak bir şekilde birleştirildiler.

Silver Ambalajlı Çikolata Çeşitleri

Lezzet ve estetiğin bir araya geldiği silver ambalajlı çikolata çeşitleri kutusundan paketine kadar her bir ayrıntısı ile mesaj verir. Örneğin, silver çikolata kategorisinin en beğenilen ürünlerinden birisi olan hediye kutusu çok güzel bir tebrik hediyesidir. İçerisinde bulunan çikolata ve çiçeklerin yanında şakayık ve kaktüs kokulu mum sayesinde her zaman güzel hatırlanabilirsiniz.

Öte yandan doğum günü hediyeleri için kullanabileceğiniz mavi pembe hediye kutusu da aynı güzelliği yaratır. Mavi “Happy Birthday” yazılı kartın altında yatan gümüş kaplı fındıklı sütlü çikolatalar ve gümüş badem drajeleri sayesinde son derece tatlı bir etki bırakacaksınız.

Hediye kutularının yanında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de çikolata tepsileridir. Bu ürünler çikolata ve çiçeklerin uyumlu bir şekilde tasarlanması sonucu ortaya çıkar. Tepsilerde bulunan çikolata kaplamaları, yanlarında bulunan çiçeklerin rengine göre çeşitlendirilmektedir. Bütün silver çikolata çeşitlerinde yer alan çiçekler mevsimin en taze ve güzel çiçeklerinden oluşur. Böylece sadece tatta değil, görünüşte de en iyi hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Silver Çikolata Kutu ve Tepsisinde Neler Var?

Bütün silver çikolata ürünlerinde çikolata ve çiçek bulunur. Yer alan çikolataların büyük bir bölümü gümüş kaplıyken, çiçekler ise mevsimine göre taze olanlardan seçilir. Sadece hediye kutularında ek olarak birbirinden egzotik kokulara sahip mumlar bulunmaktadır. Örnek olarak Deluxe Turuncu Silver Çikolata Tepsisi içerisinde yer alan öğeleri aşağıdaki gibi listeleyebiliriz:

  • Turuncu ve mor tonlarına sahip eşsiz bir şekilde tasarlanan Ribbon Flowers’ın taze çiçekleri
  • Gümüş kaplama 6 kare üzümlü, 8 normal fındıklı sütlü çikolatalar
  • 20’ye yakın gümüş badem drajeler

Bu ürünler, mat turkuaz akik doğal taşlı ve kulplu deluxe slver aynalı pleksi kutusu içerisinde bulunur. Seçilen çiçekler yukarıda da belirtildiği gibi mevsimine göre tasarlanır ve çiçeklerin kendisi gibi renkleri de yine mevsimin uygunluğuna göre değişir. Aynı şekilde kutular da stok durumuna göre değişebilmektedir. Böyle durumlarda müşterilerle mutlaka iletişime geçilerek gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Hediyelik Silver Çikolata Fiyatları

Sevdikleriniz için tercih edeceğiniz silver çikolata kategorisinde yer alan ürünlerin hepsi özenle tasarlanmıştır. Sadece çiçek ve çikolatasıyla değil, tepsisine ve kutusuna kadar büyük bir kalite ve güzellik içerir. Bu yüzden Ribbon Flowers’ın hediyelik silver çikolata fiyatları da her zaman merak edilmektedir.

Kategorimizde yer alan ürünlerin fiyatları kutuların büyüklüklerine, yanlarında bulunan ekstra hediyelere ve çikolata içeriklerine göre değişmektedir. Bütün çeşitleri ve fiyatlarını görebilmek için siz de web sitemizden, kategorimizdeki birbirinden şık ve lezzetli ürünlere göz atabilirsiniz.

arama