çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Kırmızı

Dizayn Türleri


Renk

Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİKırmızı Çikolata Kutusu

Özel günlerin vazgeçilmez renklerinden biri olan kırmızı, hediyelik eşyalarda da en çok tercih edilen tonlar arasında yer alır. Aşkın ve sevginin bir yansıması olarak kabul edilen kırmızı, pek çok ürünün kendisinde ya da paketlemesinde kullanılır. Örneğin, kaplı ve dolgulu kırmızı çikolata alternatifleri karşınızdaki kişiyi mutlu edebileceğiniz özel seçeneklerden bir tanesidir.

Çikolataların şık bir şekilde sergilenebilmesi için özel olarak tasarlanan kırmızı kutular, yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda kırmızı paketli çikolata kutuları işlevsel alternatiflerdir. Hediyelik dışında da evinizin bir köşesinde depolama amaçlı kullanabilirsiniz.

Kırmızı Paketli Çikolata Çeşitleri

Pek çok farklı çeşidin yer aldığı kırmızı paketli çikolatalar, her tarza ve ihtiyaca hitap eden modellerle tasarlanır. Böylece hediye alacağınız kişinin tarzına uygun tasarımlara önceden göz atarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Özel olarak kırmızı renkte paketlenmiş çikolataları detaylı olarak inceleyebilmek de mümkündür. Bunun için Ribbon Flowers olarak hazırladığımız kırmızı çikolata alternatiflerine bakarak fikir edinebilirsiniz. Böylelikle ideal bir hediye satın alabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Seçenekler arasında sevgiliye, anneye, öğretmene ve arkadaşlara özel tasarımlar da mevcuttur. Sevdiğiniz herkesin beğenebileceği, farklı konseptlere uyumlu kutuları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak içindeki çikolata çeşitlerini de değiştirebilirsiniz.

Kırmızı Çikolata Topları Tepsisinde Neler Var?

Kırmızı kutuda yer alan, kaplı ve dolgulu çikolatalar tepsilerde satışa sunulur. Bu tepsilerin içinde yalnızca ikramlık kırmızı paketli çikolata değil farklı aksesuarlar da yer alır. Hem şık hem de zengin bir görünüm için tepsilerde yer alan aksesuarlardan bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Kurdeleler
  • İnci süslemeler
  • Çiçekler
  • Mumlar

Tüm bu alternatifler, tepside estetik bir görünüme neden olur. Dolayısıyla hediye çikolata kutularınızın daha dikkat çekici bir yapıda olmasını sağlar. Siz de seçenekler arasında yer alan çikolata kutularını detaylı olarak inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hem kendi tarzınıza hem de hediye edeceğiniz kişinin tarzına yönelik farklı tercihler yapabilirsiniz.

Aynı zamanda birbirinden farklı konseptler ile uyumlu çikolata kutuları da mevcuttur. Örneğin, sevgilinize hediye edeceğiniz bir paket ile arkadaşlarınıza alacağınız çikolata tepsileri arasında fark vardır. Sevgili için uygun modeller daha romantik detaylar barındırır. Yukarıda bahsi geçen mumlar, kokulu seçenekleri ile sevgiliniz için hazırlayacağınız bu hediye paketlerinin içinde yer alır. Her bir ürünü ‘’Detay’’ kısmında inceleyerek fikir edinebilir ve konseptiniz ile uyumlu alternatifleri kolaylıkla sistem üzerinden satın alabilirsiniz.

Hediyelik Kırmızı Paketli Çikolata Fiyatları

Tepside ve kutuda satışa sunulan kırmızı çikolata paketleri birçok farklı alternatifi bünyesinde barındırır. Ürün çeşitliliği geniş olduğundan fiyatlarda da bazı değişiklikler göze çarpar. Her ürün kendi özelinde, bünyesinde kullanılan materyallere göre ücretlendirilir.

Bazı paketlerin içinde mumlar yer alırken bazıları bunlara göre daha az ekstra ürün barındırır. Dolayısıyla yalnızca içerisinde çikolata yer alan kutular daha uygun fiyatlıdır. Düğün ya da doğum günü gibi özel günlere uyumlu, konsept çikolata kutuları ise daha farklı ücretlendirilir. Her tasarım birbirinden ayrı fiyatlara sahip olsa da tüm alternatifler kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Böylelikle hangi kutu ve çikolata tasarımını tercih ederseniz edin karşınızdaki kişiyi memnun edebilirsiniz.

arama