çiçek ara sepet

Haftanın 7 Günü, Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat Yapıyoruz

Pembe

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri

Renk

Çiçek Çeşitleri

FiyatGÖNDERİM SEBEBİ


Pembe Çikolata Kutu ve Tepsileri

Düğün, doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günlerde insanlar en zarif hediyeyi seçmek isterler. Bu özel günler için tercih edilebilecek şeylerin başında ise çiçek ve çikolata temalı hediyeler gelmektedir. Ribbon Flowers, taze çiçekler ve lezzetli çikolataları yaratıcı bir şekilde birleştirmesiyle dikkat çeken bir tasarım stüdyosu olmaktadır. Farklı renk seçeneklerini görebileceğiniz çikolata kutu ve tepsileri ise Ribbon Flowers tasarımları arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Özellikle kutlama, tebrik, söz/nişan ve doğum günü hediyesi için, pembe çikolata kutuları öne çıkmaktadır.

Pembe Ambalajlı Çikolata Çeşitleri

Çiçekler, yıllar boyunca vazgeçilmez anları süsleyen yegâne şeylerdir. Ribbon Flowers’ın mevsime özel çiçeklerle tasarladığı pembe çikolata kutuları, hem göze hem de damağa hitap edecek niteliktedir. Bu kutuların dahilinde temel olarak pembe çikolata topları, fındık krema dolgusu ve badem drajeleri bulunmaktadır. Kutular, pembe çiçeklerin eşliğinde gümüş ve altın süslemelerle dizayn edilmiştir. Her kutunun içeriği, hazırlanma sebebine göre farklılık gösterir.

Pembe Çikolata Topları Kutu ve Tepsisinde Neler Var?

Ribbon Flowers, her anınıza renk katacak çiçek ve çikolata kutuları tasarlar. İçeriği oldukça çeşitli olan bu kutular yalnızca görünüş olarak değil, tat olarak da memnuniyet sağlamaktadır. Bunun sebebi, çiçeklerin mevsime uygun olarak seçilmesi ve en kaliteli çikolataların tercih edilmesidir. Pembe çikolata topları kutu ve tepsisinin içerikleri ise hazırlandığı duruma özel çeşitliliğe sahiptir. Bunlar şu şekildedir:

Bunların yanında, talebinize bağlı olarak pembe çikolata kutu ve tepsileri de hazırlanmaktadır. Böylece, tasarlanacak kutunun içeriği ve görünümü tamamen sizin tercihinizle belirlenir.

Hediyelik Pembe Çikolata Fiyatları

Hediyelik kutu ve tepsilerin fiyatı, içeriğinde bulunan malzeme miktarı ve süslemeye göre farklılık gösterebilir. Ribbon Flowers ekibimiz tarafından özenle tasarlanan kutu ve tepsiler, geniş bir fiyat aralığında sunulur. Bu fiyatlandırma, isteğinize bağlı olarak hazırlanan kutularda değişikliğe uğrayabilir. En detaylı bilgiyi edinmek ve danışmanlık hizmeti almak için bizi iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

arama