çiçek ara sepet

Haftanın 7 Günü, Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat Yapıyoruz

4 Dal Orkide

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri


RenkÇiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ
Beton Saksıda 4 Dal Orkide Narçiçeği Quatro

Beton Saksıda 4 Dal Orkide Narçiçeği Quatro

2895 TL  2606 TL
Sepette 4 Dal Orkide Beyaz

Sepette 4 Dal Orkide Beyaz

2395 TL  2156 TL
Sepette 4 Dal Orkide Narçiçeği

Sepette 4 Dal Orkide Narçiçeği

2895 TL  2606 TL
Fuşya Orkide Quatro

Fuşya Orkide Quatro

2295 TL  2066 TL
Beyaz Orkide Deluxe

Beyaz Orkide Deluxe

2295 TL  2066 TL

Pek çok kişinin severek satın aldığı 4 dal orkide, oldukça şık ve gösterişli bir tasarıma sahiptir. Bulunduğu ortamlara uyum sağlaması ile bilinen orkideler, sınırsız renk seçenekleri ile satışa sunulur.

Çiçekler ev ve ofis ortamlarına renk katan, sınırsız seçeneğin sunulduğu bitkilerdir. Günümüzde her tarza hitap eden onlarca alternatif bulabilmek mümkündür. Orkideler de hem dekorasyon hem de bir çeşit armağan olarak sıklıkla tercih edilir.

Bu noktada dikkat çeken bir diğer orkide özelliği ise bitkinin anlamıdır. Kısaca 4 dal orkide anlamı da ele alınacak olursa, saflığın yanı sıra güç ve zarafetin de bir sembolüdür. Tüm bunlara ek olarak lüksün, sevginin ve bilgeliğin de bir temsili olan orkide tasarımlarını, Ribbon Flowers’da detaylı olarak inceleyebilmek mümkündür.

4 Dal Orkide Çeşitleri

Birçok farklı 4 dal orkide seçeneğinin yer aldığı kategoriler arasında, hediyelik olarak da uygun tasarımlar mevcuttur. Tüm alternatifleri inceleyerek orkide çeşitleri arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilmeniz mümkündür.

4 dal ya da dörtlü orkide olarak satışa sunulan pek çok farklı model mevcuttur. Renk, doku ve ebat bakımından birbirinden farklı dizayn edilen 4 dal orkide çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Saksıda narçiçeği 4 dal orkideler
  • Sepette 4 dal orkideler
  • Fuşya quatro
  • Beyaz deluxe
  • Sepette sarı tasarımlar
  • Beton saksıda quatro

Mevcut alternatiflerimize göz atarak fikir edinebilir ve kendi istekleriniz doğrultusunda bizlerle iletişime geçerek özel tasarımlarımızı da satın alabilirsiniz.

Rengarenk 4'lü Orkideler Ribbon Flowers'da!

4'lü orkide modellerinin rengarenk tasarımları ile dikkat çeken tüm çeşitlerine Ribbon Flowers üzerinden ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Mor, beyaz, pembe ya da sarı gibi canlı renklerin yer aldığı dörtlü orkideler, pek çok kişinin ev ve ofis ortamında severek kullandığı alternatiflerdir. Siz de kendi tarzınıza, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olan orkide aranjmanlarını detaylı şekilde inceleyerek gönül rahatlığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

4 Dal Beyaz ve Mor Orkide

Orkideler, tıpkı diğer çiçek ve bitkilerde olduğu gibi birbirinden değişik renk seçeneklerini bünyesinde barındırır. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni ise 4 dal mor orkide modelleridir.

Mor orkideler, tıpkı beyaz alternatiflerinde de olduğu gibi saflığı ve zarafeti sembolize eder. Hem hediyelik hem de evlerde dekoratif kullanım için satın alınabilen modellerdir. Bakımı da kolay olan 4 dal beyaz orkide tasarımlarının yanında genellikle mor detaylar kullanılır.

4 Dal Orkide Fiyatı

4 dal orkide fiyatı ve kalitesi bakımından herkesin tercih ettiği, avantajlı aralıklarda sunulan alternatiflerdir. Çiçek ve aranjman fiyatları, tasarım aşamasında kullanılan materyallere bağlı olarak farklı aralıklarda satışa sunulur.

Seçenekler arasındaki tüm çiçekler ve aranjman dizaynları, farklı fiyatlarda satışa sunulur. Her isteğe, tarza ve ihtiyaca yönelik tasarlanan seçeneklerde birbirinden farklı materyaller kullanılır. Tüm ürünler yüksek bir kaliteye sahip olsa da çiçeklerin model ve yapıları gereğince fiyatlarda değişiklikler gözlemlenebilir.

arama