çiçek ara sepet

Haftanın 7 Günü, Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat Yapıyoruz

2 Dallı Orkide

Filtreyi Gizle
SıralamaDizayn Türleri


Renk

Çiçek Çeşitleri
Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ
Marina Abramovic Deluxe Vazoda Beyaz Bellisimo Orkide

Marina Abramovic Deluxe Vazoda Beyaz Bellisimo Orkide

2045 TL
Luxe Silver Vazoda Orkide Fuşya

Luxe Silver Vazoda Orkide Fuşya

840 TL
Fuşya Bellisimo Orkide Silver

Fuşya Bellisimo Orkide Silver

1240 TL
Beyaz Bellisimo Orkide Gold

Beyaz Bellisimo Orkide Gold

1240 TL
Fuşya Orkide Luxe

Fuşya Orkide Luxe

845 TL
Luxe Beton Saksıda Orkide Beyaz

Luxe Beton Saksıda Orkide Beyaz

890 TL
Luxe Gold Vazoda Orkide Narçiçeği

Luxe Gold Vazoda Orkide Narçiçeği

995 TL
Luxe Silver Vazoda Orkide Narçiçeği

Luxe Silver Vazoda Orkide Narçiçeği

990 TL
Luxe Silver Vazoda Orkide Beyaz Fuşya

Luxe Silver Vazoda Orkide Beyaz Fuşya

1020 TL
Beyaz Orkide Luxe

Beyaz Orkide Luxe

890 TL
Tükendi
Krem Deluxe Vazoda Taç Orkide Narçiçeği

Krem Deluxe Vazoda Taç Orkide Narçiçeği

1845 TL

2 dallı orkide, sevdiklerinize gönderebileceğiniz harika bir hediyedir. Ribbon Flowers olarak hazırladığımız eşsiz koleksiyonda, aradığınız ihtişamı bulacaksınız!

Sevgililer Günü, Anneler Günü veya bayram gibi özel zamanlarda çiçek göndermek, yakınınızı çok mutlu eder. Onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek için 2 dallı orkide alabilirsiniz. Sevgiyi, mutluluğu ve aşkı simgeleyen bu çiçekleri, en güzel tasarımlarla Ribbon Flowers’da bulabilirsiniz.

2 Dal Orkide Çeşitleri

Birçok çeşidi olan 2 dal orkide, eşinizi, arkadaşınızı, annenizi mutlu edebilecek bir çiçektir. Biz Ribbon Flowers olarak bu çiçekleri, özel vazolarda sizin için hazırladık. Özel bir günde olduğu gibi sadece içinizden geldiği için orkideleri gönderebilirsiniz. Seçebileceğiniz iki dal orkide arasında aşağıdaki seçenekleri görmeniz mümkündür:

2 dallı orkide tasarımlarımızı hazırlarken en kaliteli malzemeleri kullanırız. Sevdikleriniz, uygun ortamda bu çiçeklere bakabilir. Doğru bakımla çiçeği her gördüğünde aklına siz gelirsiniz.

Rengarenk İki Dal Orkideler Ribbon Flowers’da!

Orkideler, canlı renkleriyle bilinen çiçeklerdir. Rengarenk orkideleri, mağazamızdan bulabilirsiniz. fuşya, mor ve beyaz orkide gibi seçenekler mevcuttur. İçlerinden birini seçerek sevdiklerinize hediye verebilirsiniz. Göndermek istediğiniz kişinin kim olacağına göre renk seçiminizi yapmanız doğrudur. Rengin anlamına bakıp 2 dallı orkide tercihinizi Ribbon Flowers’dan hemen alabilirsiniz.

İki Dal Mor ve İkili Beyaz Orkide

Çiçeklerin renklerine göre anlamları vardır. Mor orkide asaleti temsil eder. Hayatınızdaki özel kişilere alabileceğiniz bir çiçektir. Özellikle Anneler Günü’nde annenize, eşinize alabileceğiniz bir orkide çeşididir. Ribbon Flowers olarak iki dal mor orkide seçeneğini sizin için hazırladık. Harika vazo tasarımlarıyla bu orkideleri mağazamızda bulmanız mümkündür.

Beyaz orkide, aşkı, sevgiyi ve mutluluğu simgeler. Sevgililer Günü’nde sevgilinize, eşinize alabileceğiniz bir çiçektir. 2 dallı orkide kategorisinde bulunan beyaz orkideler, hislerinizi göstermek için mükemmel seçenektir. Sevdiklerinize olan aşkınızı, onunla ne kadar mutlu olduğunuzu karşınızdaki kişiye hissettirir. Ribbon Flowers’ın koleksiyonunda en güzel tasarımları hemen satın alabilirsiniz.

İki Dal Orkide Ne Kadar?

Sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, “iki dal orkide ne kadar?” sorusunu sıkça sormaktadır. Orkidelerin fiyatları, çeşitli nedenlere göre değişiklik gösterir. Örneğin; bazı orkide çeşitleri, çok nadir bulunur. Bunlar, her yerde yetişebilen orkidelere nazaran daha pahalı olabilmektedir. Seçtiğiniz yere bağlı olarak orkide fiyatlarının değiştiği bilinmektedir.

2 Dal Orkide Fiyatları

Ribbon Flowers olarak büyüttüğümüz orkidelerden size harika tasarımlar oluşturuyoruz. 2 dallı orkide aldığınızda memnun kalmanızı önemseriz. Orkidenin çeşidine bağlı olarak fiyatlarımız değişir. Tasarım için seçtiğimiz vazolar ve süsleme esnasında kullanılan malzemeler de fiyatın değişmesinde etkilidir. Dekorasyon için ne kadar emek harcandığı da bir diğer etmendir. Ribbon Flowers koleksiyonumuzu incelediğinizde size en uygun bütçeye hitap eden orkideleri bulabilirsiniz.

arama