çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

2 Dallı Orkide

Dizayn Türleri


Renk
Çiçek Çeşitleri

FiyatGÖNDERİM SEBEBİ


2 dallı orkide, sevdiklerinize gönderebileceğiniz harika bir hediyedir. Ribbon Flowers olarak hazırladığımız eşsiz koleksiyonda, aradığınız ihtişamı bulacaksınız!

Sevgililer Günü, Anneler Günü veya bayram gibi özel zamanlarda çiçek göndermek, yakınınızı çok mutlu eder. Onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek için hediye olarak alabilirsiniz. Sevgiyi, mutluluğu ve aşkı simgeleyen bu çiçekleri, en güzel tasarımlarla Ribbon Flowers’da bulabilirsiniz.

Çift Dal Orkide Çeşitleri

Birçok çeşidi olan çift dal orkide; eşinizi, arkadaşınızı, annenizi mutlu edebilecek bir çiçektir. Biz Ribbon Flowers olarak bu çiçekleri, özel vazolarda sizin için hazırladık. Özel bir günde olduğu gibi sadece içinizden geldiği için ikili orkideleri gönderebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitler arasında aşağıdaki seçeneklere göz atabilirsiniz:

  • Luxe Gold Vazoda Orkide Nar Çiçeği
  • Krem Deluxe Vazoda Taç Orkide Nar Çiçeği
  • Beyaz Orkide Luxe
  • Fuşya Orkide Luxe

Çift dallı orkide tasarımlarımızı hazırlarken en kaliteli malzemeleri kullanırız. Sevdikleriniz, uygun ortamda bu çiçeklere bakabilir. Doğru bakımla çiçeği her gördüğünde aklına siz gelirsiniz.

İki Dal Mor Orkide

Çiçeklerin renklerine göre anlamları vardır. Mor orkide asaleti temsil eder. Hayatınızdaki özel kişilere alabileceğiniz bir çiçektir. Özellikle Anneler Günü’nde annenize, eşinize alabileceğiniz bir orkide çeşididir. Ribbon Flowers olarak iki dal mor orkide seçeneğini sizin için hazırladık. Harika vazo tasarımlarıyla bu orkideleri mağazamızda bulmanız mümkündür.

Çift Dal Beyaz Orkide

Beyaz orkide, aşkı, sevgiyi ve mutluluğu simgeler. Sevgililer Günü’nde sevgilinize, eşinize alabileceğiniz bir çiçektir. 2 dallı orkide kategorisinde bulunan beyaz orkideler, hislerinizi göstermek için mükemmel seçenektir. Sevdiklerinize olan aşkınızı, onunla ne kadar mutlu olduğunuzu karşınızdaki kişiye hissettirir. Ribbon Flowers’ın koleksiyonunda en güzel tasarımları hemen satın alabilirsiniz.

Rengarenk İkili Orkide Ribbon Flowers’da!

Orkideler, canlı renkleriyle bilinen çiçeklerdir. Rengarenk orkideleri, mağazamızdan bulabilirsiniz. Fuşya, mor ve beyaz orkide gibi renk seçenekleri mevcuttur. İçlerinden birini seçerek sevdiklerinize hediye verebilirsiniz. Göndermek istediğiniz kişinin kim olacağına göre seçiminizi yapmanız doğru olacaktır. Rengin anlamına bakıp ikili orkide tercihinizi Ribbon Flowers’dan hemen alabilirsiniz.

İki Dal Orkide Ne Kadar? Çift Dal Orkide Fiyatları

Sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, “iki dal orkide ne kadar?” sorusunu sıkça sormaktadır. Çift dal orkide fiyatları, çeşitli nedenlere göre değişiklik gösterir. Örneğin; bazı orkide çeşitleri, çok nadir bulunur. Bunlar, her yerde yetişebilen orkidelere nazaran daha pahalı olabilmektedir. Seçtiğiniz yere bağlı olarak 2 dal orkide fiyatı değişebilmektedir.

Ribbon Flowers olarak büyüttüğümüz orkidelerden size harika tasarımlar oluşturuyoruz. çift dallı orkide aldığınızda memnun kalmanızı önemseriz. Orkidenin çeşidine bağlı olarak fiyatlarımız değişir. Tasarım için seçtiğimiz vazolar ve süsleme esnasında kullanılan malzemeler de fiyatın değişmesinde etkilidir. Dekorasyon için ne kadar emek harcandığı da bir diğer etmendir. 

arama