çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

6 Dallı Orkide

Dizayn Türleri

RenkÇiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ


6 dal orkide seçeneklerini inceleyerek her zevke hitap eden aranjmanları, uygun fiyatlarla satın alabilir, sevdiklerinize anlamlı hediyeler verebilirsiniz.

Orkide, yaklaşık 25 binden fazla çeşidi ile çiçekler içinde en büyük familyaya sahip olan bitkidir. Genellikle ev ortamlarında tercih edilen bu bitki, zarif ve şık görüntüsü ile dikkat çeker. Aynı zamanda, görüntüsü ve duruşu itibariyle bulunduğu mekana pozitif enerji yayar. Bu çiçekler; temiz duyguları, saflığı ve masumiyeti temsil eder.

En popüler çiçek türleri arasında yer alan orkideler, özel gün kutlamaları için oldukça ideal bir üründür. İhtişamlı görünümü ile 6 dallı orkide aranjmanları, ev ya da işyerlerine özel en uygun seçimler olacaktır.

Özel tasarım çiçek aranjmanları ile son günlerin dikkat çeken firmalarından olan Ribbon Flowers, birbirinden güzel ve şık orkide çeşitlerini sunuyor. Siz de sevdiklerinizi orkide bitkisi ile mutlu etmek isterseniz, alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

6 Dal Orkide Çeşitleri

Bulunduğu ortama zariflik ve incelik katan, özel günler için en doğru seçenek olan 6 dallı orkide modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler şu şekilde sıralanabilir:

Birbirinden farklı renkleri ile dikkat çeken orkide çeşitleri, dekoratif ve şık bir görünüme sahiptir. Bu anlamda tüm orkide çeşitleri, müşteriler tarafından yoğun talep görmektedir.  Göz alıcı renkleri ile gören kişileri hayran bırakan tüm orkide çeşitleri şık görüntüsü ile dikkat çeker.

6 Dal Beyaz Orkide

6 dal beyaz orkide, bol çiçekli yapısı ve görüntüsü ile diğer orkide çeşitlerinden ayrılır. Yapraklarından çiçeklerine kadar her bir detayından zariflik süzülen orkide seçenekleri, toplu halde harika bir görüntü oluştururlar. Tüm orkide çeşitleri, doğru bir şekilde bakıldığında uzun yıllar yaşayabilirler.

6 dallı beyaz orkide seçenekleri, şık görüntüsü itibariyle en fazla tercih edilen çiçek türleri arasında yer alır. Saksıda ya da vazoda sunulan en zarif çiçeklerden biri olan beyaz orkide çeşitleri, bulunduğu her ortama benzersiz bir incelik katar. Ayrıca bütün orkide çeşitleri direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamalıdır. Bu sayede daha iyi gelişim gösterirler. Az aydınlık alanlar, orkideler için en uygun ortamlardır.

Rengarenk 6 Dal Orkideler Ribbon Flowers'da!

Çiçekler, en eski dönemlerden beri kişilerin sevdiklerine olan hislerini daha iyi göstermek için kullanılan bir araçtır. İnsanların birbirleri ile bağlarını en iyi şekilde göstermesini sağlamak için tercih edilen bu şık çiçeklerin başında orkideler yer alır. Son derece zarif çiçek türleri arasında yer alan orkideler tekli, ikili, dörtlü, altılı ve sekizli olarak dal sayısına göre satılmaktadır.

Hediyelik çiçek konusunda müşterilere profesyonel hizmetler sunan Ribbon Flowers adresimizde, birbirinden şık ve güzel 6 dal orkide seçenekleri bulunmaktadır. Satılan 6 dal orkide seçenekleri luxury ve saksıda ekili olarak dizayn edilmiştir. Son derece egzotik ve ihtişamlı görüntüye sahip olan orkideler, özel anlar için en büyük kurtarıcı durumundadır.

6 Dal Orkide Fiyatları

Orkide çiçeği, özellikle hediye olarak gönderilen, yetiştirilmesi kolay ve güzel görüntüsü ile dikkat çeken bir bitki türüdür. Ribbon Flowers tarafından canlı olarak hazırlanan orkideler, vazo ya da saksı içerisinde tasarlanır.

6 dal orkide aranjmanları, müşteriler tarafından en fazla tercih edilen çiçeklerdir. 6 dal orkide seçeneklerinin farklı fiyatları mevcuttur. Fiyatların belirlenmesindeki kriterler arasında ürünün türü, sayısı ve içinde bulunduğu saksının ya da vazonun kalitesi yer alır. Özel tasarım orkide fiyatları ise daha yüksektir.

arama