çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Sarı Orkide

Evinizde ya da ofisinizde, sarı orkide ile pozitif bir enerji yaratabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ribbon Flowers’ın eşsiz koleksiyonunda aradığınız her çiçek vardır!

Sarı Orkide

Sarı orkide, görüntüsü ile insana huzur veren bir yapısı vardır. Bunun dostluk, sıcaklı ve aileyi temsil eder. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza veya ailenize bu güzel çiçeği alabilirsiniz. Özel günlerde veya tebrik, teşekkür çiçeği olarak tercih edilebilecek bir çiçektir. Harika bir saksı tasarımıyla hediyeniz daha anlamlı olur.

Kendi çalışma alanınızda veya evinizde besleyebileceğiniz bir çiçek türüdür. Bakımına dikkat ettiğiniz takdirde uzun süre besleyebilirsiniz. Genel anlamda orkidelerin bakımı oldukça kolaydır. Sevdiği yere yerleştirdiğiniz ve düzenli suladığınız zaman bitkinizi istediğiniz alanda yetiştirebilirsiniz.

Sarı Orkide Çeşitleri

Ribbon Flowers, canlı sarı orkide için birçok farklı çeşit sunar. Özel olarak yetiştirilen orkideler, vazolarda uygun toprağa ekilmiştir. Bazıları iki üç dal olarak hazırlanmıştır. Birkaç çeşidinde de dört ve sekiz dal orkide bulunur. Ribbon Flowers’ın sizin için hazırladığı ve dekorasyonları tamamlayacak ürünleri aşağıdaki gibidir:

  • Luxe Gold Vazoda Orkide Narçiçeği
  • Sepette 4 Dal Orkide Sarı
  • Royal Deluxe Gold Saksı 8 Dallı Orkide Narçiçeği
  • Beton Saksıda Sarı Orkide Quatro
  • Sepette 4 Dal Orkide Narçiçeği
  • Royal Deluxe Gold Saksı 8 Dallı Orkide Sarı
  • Luxe Silver Vazoda Orkide Narçiçeği

Sarı Orkide Fiyatları

Sevdiklerinize sarı orkide göndermek istediğiniz zaman fiyat araştırması yapabilirsiniz. Bu konuda fiyatların değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı orkidelerin fiyatları değişir. Yetiştirilmesi, saksıda kaç dal olduğu gibi faktörler bu değişimin nedenleri arasındadır. Gönderilirken kullanılan toprak çeşidi ve tasarımda harcanan işçilik fiyat artışında etkilidir.

Ribbon Flowers, özel olarak üretmiş olduğu orkideleri uygun fiyatlarla sunar. Herkes, kendi bütçesine göre orkide alabilir. Sarı orkide fiyatları, firmada kullanılan dal sayısı ve tasarıma göre değişir. Nasıl bir görüntü olmasını istediğinize karar verdiğiniz zaman hemen Ribbon Flowers ile orkideyi satın alabilirsiniz.

Beğendiğiniz orkideye tıkladığınız zaman sipariş vermek için adresi girmeniz istenir. Gün ve saati belirleyip çiçeğin ne zaman gideceğine karar verebilirsiniz. Banka veya Kredi Kartınızla ödemenizi yapabilirsiniz. Ayarladığınız gün ve saatte çiçeğiniz teslim edilmesi gereken adrese ulaşır. Ribbon Flowers, teslimat süreci boyunca size bilgi verir. Orkideler alındığında mesaj veya e-mail yöntemiyle size mesaj atar.

Sarı Orkide Satın Al

Web sitemizdeki her çiçek için isteğinize uygun bir tasarım seçebilirsiniz. Sarı orkide satın al seçeneğiyle Türkiye’nin her yerine çiçek gönderebilirsiniz.

Huzurun, sadakatin ve dostluğun rengi sarı, orkidelerle mükemmel bir görüntü yaratır. Ribbon Flowers, şık ve zarif tasarımlarla bu güzelliğin artmasını sağlamıştır. Sepet, silver ya da beton saksıda sarı orkide çeşitlerini sunar. İstediğiniz zaman sipariş vererek bu çiçekleri sevdiklerinize gönderebilir, evinizde dekoratif olarak besleyebilirsiniz.

Göndermek istediğiniz yerde evcil bir dost varsa seçim yapabileceğiniz nadir çiçeklerden biridir. Canlı sarı orkide, zararlı kimyasal barındırmayan bir çiçek olduğu için hayvanlara zarar vermez. Sevdiklerinize ve size de olumlu bir enerji yaratır. Ribbon Flowers mağazasında bu mükemmel çiçekleri bulabilirsiniz. Harika tasarımlarla yakınlarınızı mutlu edebileceğiniz gibi kendinize huzurlu bir ortam yaratırsınız!

Sarı Orkide Anlamı

Sarı orkide genellikle zenginlik, güç ve lüks anlamlarını temsil eder. Aynı zamanda sevgi, şefkat ve arkadaşlık duygularını ifade etmek için de kullanılabilir. 

arama