çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

RENK

Dizayn Türleri
Renk


Çiçek Çeşitleri

Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ


Beyaz

Fuşya & Mor

Narçiçeği

Her daim canlı ve eşsiz görünümleri ile bulunduğu ortamda kendini belli eden orkide renkleri, en uygun fiyat ve özel cinsleriyle Ribbon Flowers’ta yer alır.

Orkide Renkleri

Maksimum 8 dallı şekilde dizayn ettiğimiz orkideler, birçok farklı orkide renkleri seçeneği ile bulunmaktadır. Ayrıca, renkleriyle uygun farklı saksı seçenekleri de bulunur. Mor, beyaz ya da sarı orkide renklerindeki en özel orkideleri, siz ve sevdikleriniz için hazırlamaktayız.

Renkli Orkide Çeşitleri Ribbon Flowers’ta!

Renkli orkideler, çok çeşitlidir ve aynı zamanda süslemeleri de farklı şekillerde gerçekleştirilmektedir. Ribbon Flowers, en nadide orkideleri sizler için özenle paketler. Cinsine özel toprak kullanılarak saksılanan bu çiçekler, özel dizaynları eşliğinde tarafınıza teslim edilmektedir.    

Orijinal Orkide Renkleri Nelerdir? Orkide Ne Renk Olur?

Orijinal orkide renkleri seçenekleri, birden fazla çeşide sahiptir. Ayrıca her rengin kendine özel taşıdığı bir anlam vardır. Yeşil, kahverengi ya da mavi olabilen orkidelerin genellikle beyaz ya da sarı renkte olanları tercih edilir. Dolayısı ile “Orkide ne renk olur?” sorusuna birçok renkle cevap verilebilir. Ribbon Flowers’ta yer alan renkli orkidelerden bazıları şunlardır:

  • Sarı
  • Beyaz
  • Fuşya

Ayrıca iki renkli olarak yer alan orkideler de çeşitlerimiz arasında yer alır. Esasında mor ve beyaz dışında da birçok çeşidi, birden fazla renk ve motifi üstünde barındırmaktadır. Anlamları ve bakım süreçleri ile birkaç renk ve çeşidini sizler için derledik.

Orkide Renkleri Anlamı

Orkide renkleri anlamı, çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. İşte bazı renklerin geldiği anlamlar:

Mor - Fuşya Renk Orkide

Bakım konusunda en az beyaz orkide kadar özen isteyen mor-fuşya renk orkideler, renk pigmentlerindeki parlaklık sebebi ile tercih edilirler. Oldukça göz alıcı olan eşsiz renk tonlarındaki mor renk orkide çeşitleri, asaleti temsil ederler. Bakımları ise mutlaka her mevsimde oda sıcaklığında gerçekleştirilmelidir.

Beyaz Renk Orkide

Aşk ve sevgi kavramlarını temsil ettiğine inanılan beyaz orkideler, en çok tercih edilen orkide renkleri arasında yer alırlar. Az miktarda haftada bir ya da iki kez sulanması gereken beyaz orkideleri, Ribbon Flowers farkı ile satın alabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de iyi şekilde dizayn edilmiş bu çiçeklere sahip olmak için sitemizdeki orkide bölümüne göz atabilirsiniz.

Narçiçeği Renk Orkide

Özellikle gold renk saksılarla dizayn edilerek servis ettiğimiz narçiçeği renk orkide, özgüven kavramını temsil eder. Diğer renkler arasından daha nadir olması sebebi ile tercih edilen narçiçeği orkide, iki, üç ya da dört dallı olacak şekilde hazırlanır. Sepet ya da saksılar eşliğinde satışı gerçekleştirilmektedir. Çeşitlerin teslim edildiği görüntüsü ile sitede yer alan versiyonları büyük ölçüde aynıdır. Ekstrem durumlarda saksılarda değişiklik gözlenebilir.

Sarı Renk Orkide

Sarı renk orkide samimiyeti temsil eder. Ayrıca, bakımı da özeldir. Yetiştiriciliği çok fazla yapılmayan çeşitler arasında sarı rengin yer aldığı söylenebilir. Özellikle 4 ve 8 dallı olarak satışını gerçekleştirdiğimiz sarı orkideler, hassas ve ilgili bir bakım gerektirmektedir. Özel toprağı ile birlikte saksıya yerleştirilerek tarafınıza iletilmektedir.

İki Renk Orkide

Narçiçeği Coral orkideler, iki farklı renk tonunu içeren ve sitemizde yer alan orkidelerdir. Aynı şekilde beyaz renk içeren mor orkideler de bulunur. Orkide renkleri, çok renkli ya da iki renkli bulunabilmektedir. En kaliteli ve sağlıklı ithal orkideleri, sitemiz üstünden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Hem saksı hem de süslemesi bulunan çeşitleri, Ribbon Flowers’ta güvenle temin edebilirsiniz.

arama