çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Luxury Tasarımlar

Dizayn Türleri


Renk


Çiçek Çeşitleri

Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ
Luxury tasarımlar koleksiyonu ile Ribbon Flowers, özel çiçek aranjmanları özenle tasarlamaktadır. En özel günlerinize tanıklık etmek ya da değer verdiğiniz dostlarınıza etmek için lüks çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Lüks tasarımlar, her zevke özel olarak farklı çiçekler kullanılarak yapılır.

Lüks çiçek türlerinin farklı renklerdeki alternatifleri ile oldukça zarif aranjmanlar elde edilir. Mis kokulu çiçek aranjmanlarının yanında isteğe bağlı olarak az kokulu çiçek türlerinden oluşan lüks buketleri de tercih edebilirsiniz.

İhtişamlı görünümüyle dikkat çeken lüks çiçek buketleri; özel vazo, kutu ya da tasarım saksı ile göz doldurur. Bunun yanında şık ve zarif canlı kesme, ithal kokulu, kurutulmuş çiçek türlerinden oluşan tasarımları tercih ederek göz kamaştıran hediyelerle dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerinize Özel Luxury Tasarımlar

Özel çiçek tasarımları, sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek için ideal armağanlardan biridir. Lüks çiçek buketleri nişan, söz ve özel davetlerin göz kamaştırıcı detaylarını oluşturmak için tercih edilebilir.  Diğer yandan çikolatalı çiçek aranjmanları, sevdiklerinize armağan etmek ve ağızlarını tatlandırmak amacıyla kaliteli ürünlerden oluşturulur. Lüks çikolata ve özel çiçeklerden oluşan luxury tasarımlar, sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm oluşturmak amacıyla seçilebilir.

Lüks Çiçek Çeşitleri

Lüks çiçek buketleri, özel olarak bir araya getirilen çiçek çeşitlerinin bir araya getirilmesiyle tasarlanır. Butik çiçeklerde farklı renk ve türlerin tercih edilmesi sevdiklerinizi özel hissettiren detaylardan biridir. Aşağıdaki lüks çiçeklerin bulunduğu aranjmanları sevdikleriniz için özenle seçerek hoş bir armağan tercihi yapabilirsiniz:

Birbirinden farklı lüks çiçek çeşitleri, kız isteme, nişan, söz ve evlilik teklifi gibi özenilemesi gereken organizasyonlarda göz kamaştırır.

Birbirinden Şık Lüks Çiçek Buketleri

Şık ve lüks çiçek buketleri kutuda, saksıda, sepette, fanusta ve çikolatalı çeşitleri mevcuttur. Bu birbirinden şık ve etkileyici çiçek buketleri, özel günlerinizin eşsiz güzellikteki süsleri olarak tercih edebilirsiniz.

Lüks çiçek buketleri genellikle tercih edilen gül, şakayık, orkide ve lale gibi çiçek türlerinin aranjmanıyla tasarlanır. Bunun yanında özel vazo ve kutular kullanılarak şık bir görünüm elde edilir. Butik lüks çiçek türleri sevdiklerinizi özel hissettirmek için idealdir.

Lüks Çiçek Aranjmanı Ribbon Flowers’ta!

Lüks çiçek aranjmanları sevdiklerinize özel olduklarını hissettirmek ve duygularınızı aktarmak için en sık tercih edilen hediyelerden biridir. Romantizm, aşk ve sevgi gibi duyguları ifade etmek için gül aranjmanlarına yönelebilirsiniz. Bunun yanında evlilik teklifi gibi özel ve zarif sürprizleri yaparken ise beyaz çiçeklerin ağırlıkta olduğu şık aranjmanları tercih edebilirsiniz.

Lüks çiçek aranjmanları hem canlı hem de kuru çiçek türlerinden oluşabilir. Ürün açıklamalarını göz önünde bulundurarak özel aranjmanlar arasından seçim yapabilirsiniz. İnce düşünceli bir hareket olan çiçek hediye etmenin en özenli halini lüks çiçek buketleri ile seçiminize yansıtabilirsiniz.

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi söylemenin yanında onları özel hissettiren sürprizler yapmak aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Sadece özel günleri beklemeden sıradan günlerde lüks çiçek çeşitlerinden oluşan eşsiz tasarımları sevdiklerinize hediye ederek onları her an düşündüğünüzü belli edebilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalığıyla birbirinden şık, zarif ve özenli lüks çiçek aranjmanları aracılığıyla sevdiklerinizin yüzündeki tebessümün nedeni olabilirsiniz.

arama