çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Kişiye Özel

Dizayn Türleri

RenkÇiçek Çeşitleri

Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ

Kişiye özel hediye, size ve hediye edeceğiniz kişiye ait bir ayrıntıyı kendinde barındıran paketlerdir. Favori renginiz ve çiçeğinizle kombinlenen en anlamlı seçenekleri Ribbon Flowers sizin için oluşturur. Kişiye özel tasarlanmış aranjman seçenekleriyle özel anlarınızı unutulmaz bir ana çevirin!

Kişiye özel aranjman, farklı dizayn türleri, renkler ve çiçek çeşitleri kullanılarak oluşturulur. Somutlaştırılabilir hikayelerinizi veya size özel olan anlamlı parçaları birleştirerek bu hediyeleri oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, hediye daha değerli bir hale gelecektir.

Kişiye özel hediye, birçok farklı gönderim sebeplerine uyarlanabilir. Hangi özel güne göre bir tasarım yapacağınızı belirledikten sonra dilediğiniz aksesuarları seçebilirsiniz. Ribbon Flowers size birçok gönderim sebebine göre aranjman sunar. Bunlardan bazıları;

Kişiye özel hediye tasarımınızda bulunan aksesuarların rengini ve şeklini konseptinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye

Kişiye özel hediye Ribbon Flowers’ta! Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz benzersiz tasarımların bulunduğu hediyeler, farklı renk ve konseptlerle Ribbon Flowers’ta bulunur.

Kişiye özel hazırlanmış aranjmanlar, çikolata, çiçek, fotoğraf gibi hediyelerden oluşur. Gül, şakayık, lale ve sümbül gibi birçok çiçek seçeneğiyle nasıl bir hediye oluşturmak istediğinize karar verdikten sonra tasarım oluşturulur.

İsme ve Kişiye Özel Hediye Fikirleri

İsme ve kişiye özel birçok hediye seçeneği sunan Ribbon Flowers kategorileri arasından istediğiniz tasarımı kolayca bulmanız mümkündür. Kişiye özel hediye seçenekleri;

 • İsme özel vazoda çiçekler,
 • Çerçeveli fotoğraf aranjman,
 • Örgü kutuda çiçekler,
 • Dekoratif baş harfli çiçek aranjman,
 • İsme özel çikolata kutusu olarak sıralanabilir.

İsme ve kişiye özel hediye seçeneklerinde çiçek ve çikolata tasarımları bulunur. Belirlediğiniz isim, farklı yazı şekillerinde ve büyüklüklerinde yazılabilir. Çiçeklerin renklerine en uygun olan vazo seçilir ve üzerine sizin belirlediğiniz isim yazılır. İsmin yanına dilediğiniz bir sembol veya şekil eklenebilir.

Kişiye özel tasarlanan aranjmanlarda fotoğraf seçeneği de bulunur. Çiçeklerin ve isim yazılı vazonun yanına çerçeveli bir şekilde fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Fotoğraf ile hediyeniz daha unutulmaz bir hale bürünecektir.

Seçeneklerden bir diğeri, dekoratif baş harf çiçek aranjmanlarıdır. İsteme, söz ya da nişan merasimleri gibi özel günleriniz için kişiye özel dizayn edilen, tamamen el işi, güller mevsimine uygun olarak seçilir. Baş harfi aranjmanı, doğum günü organizasyonları içinde oldukça tercih edilen bir hediyedir.

Bayram ziyaretlerinde de tercih edilen çikolata kutuları, kişiye özel olarak tasarlanır. Ribbon Flowers ile hazırlanan tanışma, isteme, söz, nişan merasimlerinde sıkça kullanılan cam kutulu çikolatalar fındık dolgulu ve badem drajelerden oluşur.

Kişiye Özel Hediye Kutusu

Kişiye özel hediye kutusu seçenekleri sıklıkla öğretmenler ve yeni doğan bebekler için tercih edilir. Ribbon Flowers’a ait hediye kutusu konseptleri:

 • Krem Grand Kız Bebek Tebrik Kutusu
 • Krem Grand Erkek Bebek Tebrik Kutusu seçeneklerinden oluşur.

Özel hazırlanan aranjman konseptlerinden birini seçip ek aksesuarlarla dilediğiniz gibi destekleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye Erkek Seçenekleri

Kişiye özel hediye erkek seçenekleri konusunda birçok alternatifi değerlendirmek mümkündür. Her ne kadar hediye seçenekleri sınırlı gibi görünse de kişiye özel alternatifleri değerlendirdiğinizde erkekler içinde birçok seçenek olduğundan bahsedilebilir. Bu alternatifler içerisinde de şunlar önemli bir yere sahiptir:

 • Kişiye özel çerçeve
 • İsme özel çikolata kutusu
 • Örgü kutuda çiçekler
 • Dekoratif masa ürünleri

Gibi birçok alternatif bulunmaktadır. Genelde erkekler için hediye satın alırken yakınlık derecesi önemlidir. Ajanda, çakmak, kupa bardak gibi hediyeler çevrenizdeki her erkek için satın alabileceğiniz hediye türleri içerisinde yer almaktadır. Bu hediyeleri satın aldığınız kişinin önem derecesi, hayatınızdaki yakınlığı gibi unsurlar önemlidir. Ancak her durumda şık ve estetik bir hediye alabilirsiniz. 

Kişiye Özel Hediye Seti İçinde Neler Var?

Kişiye özel hediye seti içinde birçok ürünü barındırır. Bu ürünler konseptlere göre değişiklik gösterir. Canım Öğretmenim hediye kutusunda:

 • Ribbon Cinnamon + Apple Leaf kokulu mum.
 • 6 çeşit gül.
 • Kişiye özel fotoğraf veya "Canım Öğretmenim İyi Ki Varsın” yazısı bulunan kart.

Bunlara ek olarak da kutu içinde, 10 adet gold kaplamalı çikolata kağıtları kaplı pembe fındıklı sütlü çikolata ve gümüş badem drajeler bulunur.

Bir diğer kişiye özel hediye seti seçeneği ise Krem Grand Erkek Bebek Tebrik Kutusu’dur. Bu kutunun içinde:

 • Ribbon Flowers çiçekleri.
 • Pure Project Skin Care bebek saç, vücut şampuanı, temizleyici ve yatıştırıcı popo spreyi.
 • Milea Kids nakışlı 4’lü yenidoğan kıyafet seti.
 • Gold aslan fotoğraf çerçevesi.
 • Amigurumu el örgüsü krem aslan bebek, ürünleri bulunur.

Kız çocuklar için olan hediye kutusunda bulunan ürünler de Erkek Bebek Tebrik Kutusu ürünlerinin kız çocuk versiyonlarıdır. Bu ürünlere ek olarak krem tütülü tavşan bebek bulunur.

Kişiye özel aranjman seçenekleri, Ribbon Flowers tasarımlarıyla her özel günde sizinle olacaktır.

arama