çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Beyaz Çiçek

Dizayn TürleriRenkÇiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ

Beyaz çiçek, saflığın ve sadeliğin en güzel halidir. Bu yüzden farklı nedenlerden dolayı değer verdiğiniz kişilere bu renkte çiçekleri gönderebilirsiniz. Ribbon Flowers’ın başka renk çiçeklerle veya uyumlu vazolarıyla dizayn ettiği aranjmanlarla hissettiklerinizi yakınlarınıza aktarabilirsiniz.

Beyaz Çiçek Tasarımları

Beyaz çiçek tasarımları arasından istediğinizi seçerek özel günleri daha değerli hale getirebilir, sıradan bir günü daha mutlu kılabilirsiniz.

Beyaz çiçekler ile yapılan buket tasarımları çok daha şık bir görünüm ortaya çıkarır. Güzel ve özel günlerde beyaz çiçek tasarımları ile son derece unutulmaz anlar yaratabilirsiniz. Çok sevilen tasarımlar arasında şunlar yer alır:

Beyaz Çiçek Buketi

Beyaz çiçek buketi en çok tercih edilen ve sevilen buketlerdir. Hem saf hem de zarif duruşu ile öne çıkan bu buketlerde birçok farklı çiçek bir arada aranjman haline getirilebilir. Uyumlu renkleri bir araya getirerek hazırlanan buketler doğum günleri, bebek ziyaretleri, hasta ziyaretleri ve daha birçok özel konu için tercih edilebilir. 

Vazoda Beyaz Çiçek

En çok satın alınan çiçeklerden birisi de vazoda beyaz çiçek türleridir. Bunların şık ve estetik duruşu tercih edilmelerinde önemli bir faktördür. Özellikle şu günler için alınabilir:

  • Nişan ve düğün tebriklerinde
  • Kız isteme törenlerinde
  • Evlenme yıldönümlerinde
  • Doğum günü kutlamalarında
  • Bebek ziyaretlerinde
  • Hasta ziyaretlerinde
  • Anneler ve sevgililer günün

Olmak üzere birçok farklı özel anda vazoda beyaz çiçeklerin asaletinden yararlanabilirsiniz. 

Beyaz Saksı Çiçeği

Kalıcı bir çiçek alarak unutulmaz anların devamını dilerseniz beyaz saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Evlerin salonlarında ya da ofis ortamlarında estetik görünümleri ile görenleri cezbedecek nitelikte çiçeklerdir. Beyaz saksı çiçeği satın alırken özellikle yetiştirileceği ve bakılacağı iklim şartlarına dikkat etmek gerekir. Bu bakımdan sunulan beyaz renkteki saksı çiçekleri alternatifleri son derece fazladır. 

En Güzel Beyaz Çiçek Türleri

Beyaz renkli çiçekler, farklı renklere sahip başka türdeki çiçeklerle güzel bir uyum yakalar. Uygun bir buket kağıdıyla da harika tasarımlar oluşturulur. Ayrıca buket dışında da vazo ve kutularla da hazırlanmıştır. Şakayıklardan güllere beyaz çiçeklerle oluşturulan tasarımları düğün, nişan gibi organizasyonlar için de sipariş verebilirsiniz. En çok satın alınan beyaz çiçek isimleri şunlardır:

Beyaz Gül

Sevgililer gününde veya anneler gününde eşinize, sevgilinize veya annenize beyaz gül verebilirsiniz. Böylece beyazın saflığıyla ona olan hislerinizin ne kadar güçlü olduğunu gösterebilirsiniz.

Beyaz Lale

Beyaz lale, aşk ve tutkuyu temsil ettiğinden dolayı sevgilinize ve eşinize alabileceğiniz bir çiçektir. Böylece size aşk duygusunu yaşattığından dolayı ona teşekkür etmek için beyaz lale buketi alabilirsiniz.

Şakayık Beyaz Orkide

Beyaz şakayık, yaz mevsiminin en güzel çiçeklerindendir. Farklı konseptlere uygun olarak hediye edilebilecek bu tasarımla sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz.

Beyaz Çiçek Anlamı Nedir?

Birçok nedenden dolayı yakınlarınıza gönderebileceğiniz çiçeklerden biridir. Bu nedenle de “Beyaz çiçek ne anlama gelir?” sorusu, çok sık sorulabilir. Aslında beyaz çiçeğin tek bir anlamı yoktur ve birçok konsepte uygun bir çiçektir. Birçok çiçek türünde de zarif duran bu rengin anlamlarından bazıları ise aşağıdaki gibidir:

  • Beyaz gül, saygıyı, değeri, sadakati ve masumiyeti temsil etmektedir. Bu nedenle evlenmek isteyen kişilerin gelin çiçeği olarak tercih edebileceği çiçekler arasındadır.
  • Beyaz lale, aşkı ve tutkuyu ifade ettiği gibi barışmayı ve özür dilemeyi de temsil etmektedir. Yine, saflığın ve masumiyetin de simgesidir ve bu nedenle yeni doğum yapan kişilere gönderilebilir.
  • Beyaz şakayık, şefkat duygusunun yanında özür dileme anlamına da gelmektedir.

Kısacası, hangi türde olduğuna göre anlamı değişiklik gösterir. Ancak her konsept için uygundur. Ribbon Flowers’ın da mevsiminin taze çiçekleriyle hazırladığı aranjmanlar, istediğiniz gibi bir etki yaratır. Üzerine yazmak istediğiniz bir notla da hislerinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Beyaz çiçeklerin birden fazla anlam ifade edebileceğinden bahsetmiştik. Bu anlamlardan belki de hemen hemen hepimizin bildikleri saflık ve masumiyettir. Tam da bu sebepten dolayı yeni doğan bebek kutlamalarında da tercih edilmektedirler.

Son derece zarif ve kibar bir renk olan beyaz rengi, bir çiçeğin masumluğuyla büyüleyici bir ahenge sahip oluyor… Evlilik yıldönümünüzde, doğum günlerinde, düğün ve nişan tebriklerinde bir buket hediye ederek fark yaratabilirsiniz.

RIBBON’ın Beyaz Çiçek Buketi Koleksiyonu İle Harika Sürprizler Yapın!

Oldukça popüler ve bir o kadar da güzel olan bu aranjmanları, sevdiklerinize her ne sebeple olursa olsun hediye edebileceğiniz en güzel şeylerdendir. Birden fazla anlama gelebilen beyaz çiçekler ile sevdiğiniz insanların kalbini fethedeceksiniz!

RIBBON’ın, sezonun en taze ve güzel beyaz çiçekleriyle özel olarak hazırlanan koleksiyonunu hemen keşfedin! Tek tıkla sipariş verebilir ve gün içerisinde teslim alabilirisiniz!

arama